Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlaar herkese merhaba. Bugün bildirimim az da olsa:
Atatürk dönemi dış politika konusundan 2 test çözdüm. 1 video sayısal mantık videosu izledim matematikten. Belirli bir konu anlatımı yok diyor, soru çözdükçe gelişiyormuş ve kitaptaki soruları çözemedim :d
Yani ilk defa bu konuya çalışıyorum ne yapmalıyım, hangi hocadan dinlemeliyim? Soru stili mi öğreneceğim? Neyse bu kalsın şimdilik , vatandaşlık videosu izleyeyim en iyisi.

Ah puanı düşünürsem matematik atlamamam lazım 🤦‍♀️ bölümüm 87+istiyor🙄
Canım B Brbnbrkzm hocamızın dediği gibi demek ki birileri bu puanı alıyor, atanıyor. Planlı ve tempolu çalışma ile biz de başaracağız inşallah :) Ayrıca maşallah gk derslerin gayet güzel ilerliyor, o potansiyel var sende, matematiğin üzerine git ve onu yen

:KK200:

Rica ederim canım keşke kafamdaki tüm soru işaretlerine cevap verebilseydim
Çok sağol canım ya ❤️🌺
Youtube da rehber hocaları var onların videolari altına bu sekil yazıp sorabilirsin
Benimle başar (2022) isimli bir kanal var rastgele ordaki videolardan birinin altına yaz canım umarım netlik kazanacagin cevaplar alırsın 😇
Mülakata cagrilmayi hak kazanıp gitmeyince bir şey olmuyor ama memurluğu kazanıp gitmeyince oluyor mu bilmiyorum
Teşekkür ederim evet bakayım sorayım 😍😘

Çanlar bende birşey sorayim. Ben sozelciyim ve matematikte kötüyüm biliyorsunuz. Yine zaman ayırırım ama acaba tarih ve coğrafyada iyi olduğum için onları fullemeye mi yonelsem? Genel kültür kısmını 55 net yapmaya uğraşsam benim için kötü olur mu ki🤔 matematik yine yaparım ama çok olmaz. Bende egitimde yok alanda🤦‍♀️ kuru kuru gkgy var. 😢 ah bi 55 net görsem acayip olur🤤
Canım sorunu anladım ancak sana gkgy dışında alan ve eğitim de gerekiyorsa gkgy den gk yi full çeksen gene boş ya üzgünüm 😬. Çünkü yüzde 50 alan puanı yüzde 20 eğitim, yüzde 30 gkgy puanı alınıyor diye biliyorum hani en son değişmediyse. Yani bu durumda gkgy diyelim full oldu oradan 30 puancık gelecek düşünsene 😬 ancak gerisinide yapıp dengelersen böylece iyi bir puana ulaşabilirsin. Mesela en çok alana ağırlık ver sonra eğitime sonrada matematikte o dediğin azami miktarda soru sayısı gerekli ve bu durumda birazda gk yaptınmı oldu bu iş 🤗

Kızlaar herkese merhaba. Bugün bildirimim az da olsa:
Atatürk dönemi dış politika konusundan 2 test çözdüm. 1 video sayısal mantık videosu izledim matematikten. Belirli bir konu anlatımı yok diyor, soru çözdükçe gelişiyormuş ve kitaptaki soruları çözemedim :d
Yani ilk defa bu konuya çalışıyorum ne yapmalıyım, hangi hocadan dinlemeliyim? Soru stili mi öğreneceğim? Neyse bu kalsın şimdilik , vatandaşlık videosu izleyeyim en iyisi.
Canım evet ya çözmeye çalıştıkça çalıştıkça mantığın alışıyor o yüzden öneri veremiyorum ancak internette mutlaka vardır bunu çok güzel anlatan hocalar

Canım B Brbnbrkzm hocamızın dediği gibi demek ki birileri bu puanı alıyor, atanıyor. Planlı ve tempolu çalışma ile biz de başaracağız inşallah :) Ayrıca maşallah gk derslerin gayet güzel ilerliyor, o potansiyel var sende, matematiğin üzerine git ve onu yen

:KK200:
Ya beni gerçekten çok iyi motive ediyorsunuz canlar iyi ki varsınız 🤲💜 bu puanları alanlarda insan ,bizden farkları yok 😽

Canım sorunu anladım ancak sana gkgy dışında alan ve eğitim de gerekiyorsa gkgy den gk yi full çeksen gene boş ya üzgünüm 😬. Çünkü yüzde 50 alan puanı yüzde 20 eğitim, yüzde 30 gkgy puanı alınıyor diye biliyorum hani en son değişmediyse. Yani bu durumda gkgy diyelim full oldu oradan 30 puancık gelecek düşünsene 😬 ancak gerisinide yapıp dengelersen böylece iyi bir puana ulaşabilirsin. Mesela en çok alana ağırlık ver sonra eğitime sonrada matematikte o dediğin azami miktarda soru sayısı gerekli ve bu durumda birazda gk yaptınmı oldu bu iş 🤗
Kuzum bende alanda yok eğitim de 😢

Engin Eraydını 3 kere dinledim desem :KK43:😂 kendımı veremediğim bı donemdi muhtemelen cunku cok guzel anlatıyordu engin hoca. Onun dısında hangı hocayı tavsiye edersiniz
Önay Cephe, Engin Eraydın, Erdal Çakır, Bayram Meral, Rıza Akın Kayar, Mehmet Eğit
Kızlar tüm konularınız bitince tekrar konu dinleme yapılmalı moyoksa sdece test üzerinden mi devam edilmeli
Hiç bu aşamaya gelmemiştim o yüzden bu yıl oldukça şaşkınım elim ayağıma dolanıyor 😂 konular bitince napıyoz ya modundayım. Ancak ben hepsi bitmese bile kısım kısım özetler çıkarırım sonra onları hızlıca okur bol soru çözerdim. Bu yıl ders olarak bitirdiklerim var onların tekrarı da 2-3 gün sürebiliyor yani tek dersin tekrarı böyle. Genel olarak bir stratejim yok şimdilik ama olursa mutlaka yazacağım inşallah

İyi geceler çalışkan arkadaşlarım. Bildirim yapmaya geldim. Bugün 3 video Atatürk dönemi dış politika izledim.
1 test çözdüm. Diğer testlerini yarına bıraktım çünkü yanlışım biraz fazla çıktı. Tarih dersi lütfen seninle iyi geçinelim, yapmak zorundayım. Gözüne far tutulmuş tavşan gibi kalmayım sınavda:kahve:
Ben kaç yıldır o dediğin gibiyim tarih konusunda ancak inşallah bu yıl bunu kıracağım 🤩💪🏻
Kuzum bende alanda yok eğitim de 😢
Canım lütfen biraz onlarada bakmaya çalış çünkü ben atanamadıysam böyle yaptığım için atanamadım. Ne zamanki hepsine biraz biraz baktım işte o zaman sınıra gelmeyi başardım. O yüzden lütfen zamanın varken bakmaya çalışki puanını yükseltsin

Önay Cephe, Engin Eraydın, Erdal Çakır, Bayram Meral, Rıza Akın Kayar, Mehmet Eğit

Hiç bu aşamaya gelmemiştim o yüzden bu yıl oldukça şaşkınım elim ayağıma dolanıyor 😂 konular bitince napıyoz ya modundayım. Ancak ben hepsi bitmese bile kısım kısım özetler çıkarırım sonra onları hızlıca okur bol soru çözerdim. Bu yıl ders olarak bitirdiklerim var onların tekrarı da 2-3 gün sürebiliyor yani tek dersin tekrarı böyle. Genel olarak bir stratejim yok şimdilik ama olursa mutlaka yazacağım inşallah

Ben kaç yıldır o dediğin gibiyim tarih konusunda ancak inşallah bu yıl bunu kıracağım 🤩💪🏻

Canım lütfen biraz onlarada bakmaya çalış çünkü ben atanamadıysam böyle yaptığım için atanamadım. Ne zamanki hepsine biraz biraz baktım işte o zaman sınıra gelmeyi başardım. O yüzden lütfen zamanın varken bakmaya çalışki puanını yükseltsin
Kaçış yok😽😻

Günaydın kızlar ben dün tarihten gerilemeyi bitirdim. Kendimi iğneyle kuyu kazıyor gibi hissediyorum. Böyle bazen bu yavaşlığa canım sıkılıyor ama hayırlısı Allahtan diyorum
Canım önemli olan hızlı gitmek değil ki, sağlam adimlarla gitmek. Ben on kere tekrar yaparım ama senin bir tekrarın beni on kere geçer. Öyle düşünme 🤲🤗😍🤩🍒💋

Günaydın kızlar ben dün tarihten gerilemeyi bitirdim. Kendimi iğneyle kuyu kazıyor gibi hissediyorum. Böyle bazen bu yavaşlığa canım sıkılıyor ama hayırlısı Allahtan diyorum
Emin ol hepimiz aynı hissediyoruz tek değilsin bazı günler kitap yuzu acamıyrm aynen Hayırlısı artık elimizden geleni yapalıöm yapamadığımızı Allaha bırakalım

"Çoğu insan zekaya inanır, ben inanmıyorum, bizi birbirimizden ayıran emektir, ben çalışmaya inanıyorum''. Demiş Aziz sancar kızlar, bugünün sözü bu olsun. Atananlar çok zeki oldukları için azimli ıstikrarli çalıştıkları için suan memurlar bu motivasyonla çalışalım. Bol çalışmalı çok anlamalı bir gün olsun herkese Günaydın 😍😘🤗

Canım konular öğrenmekte zorlandığın konularsa evet oldukça yavaş olabiliyor ve bunun dışında çocuk da insanı epey yavaşlatıyor işte biliyorsun uyku sorunu var diye benden 1 ay götürdü ve günlük çalışmalarım azala azala bit gibi kaldı ancak ne yapayım bende en azından bu şekildede olsa ilerleyebiliyorum diye kendimi iyi hissetmek zorundayım. Yani emin ol aynı durumdayız hatta görüyorsun ki sayfaya uzun zamandır şunu yaptım bunu yaptım bile yazamıyorum işte sizlere destek olabiliyorum sadece umarım faydalı oluyordur. Bunun dışında canım elinden geleni yap en iyisini yap ve kendini tek bir memuriyete şartlama biliyorsun devlet farklı yerlerden de alım yapabiliyor. Bu yüzden ben her ne kadar evet öğretmen olmayı çok istesemde polis de olabilirim veya zabıta memuru, gardiyan vs. çünkü bu iş artık istediğimiz mesleği yapmak değilde para kazanabilmek durumunda olduğu için mecburen A, B, C planlarımız olmak zorunda ben böyle düşünüyorum tabi haksız bulanda olabilir. Ancak çocuğun varsa ve işsizsen gerçekler böyledir. Yani hepsini toparlayacak olursam sakın kendine yüklenme lütfen olur mu hepimiz aynı durumdayız ve sürüne sürüne de olsa devam edelim, günde 5 dk da olsa devam ama devam 🤗

X