2023aşılamayaptıranlar

Ay ben ilişkiye girdiğimde gerilyorum ya tutunuyorsada bunun zararı olursa falan diye pisiholojik olarak öyle oluyor mu bilmiyorum ilişki esnasında kaşığıma birşey batıyor gibi oluyor
Hayır canm hiç zararı yok olsaydı doktor tavsiyesi etmezdi kaçıncı gunundu

Evet ben saydım nasıl hissediyorsun bir belirti varmi
Benim 3 günden kasık aşırrı çok agrımaya başladı göğüslerde şiş ağrı dokunmaya gerek yok yürüsemde ağrıyor bugün 7 günüm kasığımda hala ağrı var amma ilk gündekiden azaldı bide tek taraflı ağrı sol tarafta sadece

Canm test yaptınmi merak ettim

Kızlar bende bu ay başladım tedavi ye. Hangi ilaçları kullandınız. Bana gonal f yazdı bide çatlatma iğnesi ve tiroid yüksek çıktı onun için de ilaç yazdı

Kızlar bende bu ay başladım tedavi ye. Hangi ilaçları kullandınız. Bana gonal f yazdı bide çatlatma iğnesi ve tiroid yüksek çıktı onun için de ilaç yazdı
Bende gonal f aldım çatlatma iğnesi ile başgada ilaç vermedi şu an 11 günündeyim İnşallah güzel sonuçlar alırız

Benim 3 günden kasık aşırrı çok agrımaya başladı göğüslerde şiş ağrı dokunmaya gerek yok yürüsemde ağrıyordu 7 günüm kasığımda hala ağrı vardı amma ilk gündekiden azaldı bide tek taraflı ağrı sol tarafta sadece sonra iki gün birşey yoktu sonra gene akşamları ağrısı çoğaldı göğüslerdeki hiç gitmedi bugünde işde göya test yapacaktım idrarı kaba almıştım bir baktım regl oluyorum daha 1 hafta vardı olmasına ona rağmen regil oldum anlamadım birşey çok zorya bu işler insanı psikolojik olarak bitiriyor

Morelini bozma lütfen daha kısmetin varmış demmekki rabbim geciktirirse güzelleştirir bunada şükret asla isyana girme girmeki bu imtihanın güzel geçsin rabbim vericek zamanı bekle

Çok zor biliyorum 7 yıldır tadavi oluyordum kaç defa aşılama yaptım asla umudunu kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…