2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar uykudan kaç kere ateşler basarak uyandım sanki menepozlu gibi oluyorum yine yumurtlama dönemim ateş ölçerim yok enfeksiyon da ağrı sızı olur ya aynı öyle sırtıma vuruyor bu nedir sizce ya enfeksiyon mu yapıyor yoksa yumurtlama mı yakın ya da yumurta mı çatlıyor sizce 😭😭

Kızlar uykudan kaç kere ateşler basarak uyandım sanki menepozlu gibi oluyorum yine yumurtlama dönemim ateş ölçerim yok enfeksiyon da ağrı sızı olur ya aynı öyle sırtıma vuruyor bu nedir sizce ya enfeksiyon mu yapıyor yoksa yumurtlama mı yakın ya da yumurta mı çatlıyor sizce 😭😭
Özellikle sol kasığım da ağrı top gibi gerginlikte var döngünün 14 ündeyim sadece dün değerlendirebildim misafir var yatılı bu ay zor değerlendirme yapabilirim ama her ay böyle oluyor adetten bir kaç gün sonra başlıyor adet olana kadar özellikle uykuda böyle sayıklamalı ateş basıyor

Ben 28-30. Gunlrri arasinda adet olurum 11. Gun ovulasyon testi yapmaya baslamistim catlamaya yakın bir koyuluk cikmisti sanki bir iki gune pik olcak gibi sonraki gnler hep silik bgun 16. Gunum hala silik acaba diyorum o gunden oncemi catladi ama ozmanda 24-25 Gun adet olmam lazm herlde sadece iki ay once 27 günde adet olmustum onun disinda hep 28-29-30
Benim de aynı senin gibi döngü sürem ve ocak ayında hiç ovulasyon testlerinde pik göremedim ben de. Ancak idrarı tutmak gerekiyormuş 4 saat ve 2 saat önce sıvı almamak gerekiyormuş ben bunu bilmiyordum. Şubat ayında dikkat edicem bunlara da.

Canım bilemedim. Eğer seni çok rahatsız ediyorsa bir doktora gidip hormonlarına baktır olmadı. Ancak yumurtlama ağrısı falandır belki bilemedim de, bilen arkadaşlar yazarlar.

Canım bilemedim. Eğer seni çok rahatsız ediyorsa bir doktora gidip hormonlarına baktır olmadı. Ancak yumurtlama ağrısı falandır belki bilemedim de, bilen arkadaşlar yazarlar.
Hormonda sıkıntı yok demişti doktor yumurtlama dönemiyle başlıyor zaten canım anlatılmaz yaşanır 🥹

Bende ona bakıyordum tsh 0,01 çıkmış normal gelmedi bana. Ne olabilir ki sebebi? Bilen var mı? Ya da bir sıkıntı oluşturur mu?
canım sen normal gününde gitmedin ama ondandır adetin 2 veya 3 günü yaptırman lazımdı 5 günü degerler normal çıkmaz o yüzden çok takılma ona bende bugün birazdan gidecem bi d vitaminim düşüktü bir ay dır kullanıyorum artma varmı yokmu bide enfeksiyon için kan verecem

Ya ciddi olamazsın işte benim en korktuğum kulak acaba direkt iğne mi verseydi eymen en son artık iğne oldu da düzelmişti. Şişe şişe antibiyotik içti geçmemişti ya çok geçmiş olsun Allahım şifanı versin inşallah kankam önce sağlık. Sen bir iyi ol hele gerisi gelir inşallah
demedi iğne hiç valla ya mahfoldum artık ılac ılac yaslı neneler gıbı ılac posetımle gezıyorum :KK70:

Doktoruma gönderdim korkulacak bir durum yok dedi dahiliyeye giderseniz sorun çözülür dedi. Ben vitamin kullanmadım doğumdan sonra ondan mı böyle oldu acaba. Reglim düzenli giderdi bu ay gecikti. Tsh düşğklüpü regl düzenini de bozarmış. Dün vitaminlere başladım acaba kullanıp 4 hafta sonra tekrar mı değerlerime baktırsam yoksa direkt dahiliyeye gitsem mi?
canım vitamin kullanmamışsın düşmüş korkulacak bişey yok tsh dediğim gibi adet dönemi bitmeye yakın yaptırdıgın için öyle cıkmış bu ay bol vitamin al ay sonu tekrar baktırırsın

Eşine söyle asla stres yapmasın herhangi bişeyi fakan işiyle alakalı vs ne oluesa olsun çünkü stres çok tetikliyormuş inşallah çok iyi sonuçlar alırsınız
bu stres basımıza dert zaten😅 söyleyim tesekkür ederim inşaAllah☺️

canım sen normal gününde gitmedin ama ondandır adetin 2 veya 3 günü yaptırman lazımdı 5 günü degerler normal çıkmaz o yüzden çok takılma ona bende bugün birazdan gidecem bi d vitaminim düşüktü bir ay dır kullanıyorum artma varmı yokmu bide enfeksiyon için kan verecem
İnşAllah tüm değerlerin normaldir 🤲🏻☺️

canım vitamin kullanmamışsın düşmüş korkulacak bişey yok tsh dediğim gibi adet dönemi bitmeye yakın yaptırdıgın için öyle cıkmış bu ay bol vitamin al ay sonu tekrar baktırırsın
Doktoruma da söyledim 5.gün yaptırdığımı ama o dahiliyeye git dedi canım. Bende öğleden sonraya gidicem İnşAllah

Ben 28-30. Gunlrri arasinda adet olurum 11. Gun ovulasyon testi yapmaya baslamistim catlamaya yakın bir koyuluk cikmisti sanki bir iki gune pik olcak gibi sonraki gnler hep silik bgun 16. Gunum hala silik acaba diyorum o gunden oncemi catladi ama ozmanda 24-25 Gun adet olmam lazm herlde sadece iki ay once 27 günde adet olmustum onun disinda hep 28-29-30
Ben ilk defa kullanacağım için adetten hemen sonra lekelenmem bitince başladım.6. günden itibarendi sanırım. O zamanlar hep silikti, şimdi koyulasmaya başladı son 3-4 gündür aynı gidiyor hiç pik olmadı

Ben ilk defa kullanacağım için adetten hemen sonra lekelenmem bitince başladım.6. günden itibarendi sanırım. O zamanlar hep silikti, şimdi koyulasmaya başladı son 3-4 gündür aynı gidiyor hiç pik olmadı
Benim bugün sabah yoğun bir akıntı geldi bu günden umutluyum

Kan pıhtılaşmasını da mutlwka yaptirin dusuklerin 1. Sebebi bu

Ben yaptirdim filmde birsy cikmadi
Pihti testinde hafif pıhtılaşma cikti sonraki hamileligimde igne ve hap kullancm
Bende yaptirmak istiyordum ama yurt disinda zor oluyor maalesef, benim 2. gebeligim 5 aylik erken dogumla son buldu rahim agzi yetersizligi var pihtilaşmada 3 ayi bulmadan dusuk gerceklesiyor diye duydum.

Doktoruma da söyledim 5.gün yaptırdığımı ama o dahiliyeye git dedi canım. Bende öğleden sonraya gidicem İnşAllah
senin vitaminlerinde düşük çıkmış o yüzden yönlendirmiştir gitmende fayda var tabi bende şimdi aile hek. gittim bakmıyorlarmış d vitamini hastaneye git dedi enfeksiyon olabilir dedim ona da fitil verdi bu doktorlar cok ilgisiz ya resmen başından savdı

X