2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
canım bende hiç bir şey anlamadım bana da bakar mısın ? Eşim mayıs 1991
Ben ağustos 1996 :)))))
91-94-97-2000-03-06-09-12-15-18-21
96-2000-04-08-12-16-2020-
Ama 2021 2023 e daha yakın olduğu için erkek olacak gibi görünüyor.
Hesaplama böyle yapılıyor artık daha anlaşılır bence🤣🤣

Alpi cok egilip kalkiyorum panik oluyorum kendime dikkat edemiyorum diye oglanlarda yaramaz sagolsunlar sıkıntı yokturmu diyorsun 😔 pazartesi doktoruma gidecegim insallah
Allah korur canım . Bilerek yapmıyorsun ıkı evladın var mecburen yoruluyorsunda . Ama inan o öyle bir yerdey ki kolay kolay zarar görmez. İçini ferah tut :anneadayı:

91-94-97-2000-03-06-09-12-15-18-21
96-2000-04-08-12-16-2020-
Ama 2021 2023 e daha yakın olduğu için erkek olacak gibi görünüyor.
Hesaplama böyle yapılıyor artık daha anlaşılır bence🤣🤣
Bak ben hiç bişey anlamadım niye çünkü matematik zekam sıfır 🤣🤣🤣 bide bende kızıma kadar geldin üstüne koyup ilerleyecegım yok olmuyor 🤣🤣🤣
Sende bilmiyormuş gibi yap artık yoksa bütün topikler koşun cınsıyet tahmini yapan biri var diyip gelecek 🫣

Ahaha evet gerçekten öyle olacak :))
Devam ettim bu sefer erkek olcak çünkü 2023 eşinize yakın olan tarih ❤️
sağlıklı olsunlar da🌸

Bak ben hiç bişey anlamadım niye çünkü matematik zekam sıfır 🤣🤣🤣 bide bende kızıma kadar geldin üstüne koyup ilerleyecegım yok olmuyor 🤣🤣🤣
Sende bilmiyormuş gibi yap artık yoksa bütün topikler koşun cınsıyet tahmini yapan biri var diyip gelecek 🫣
sağlıklı olsunlar da🌸

sağlıklı olsunlar da🌸
Yaa hayırlısı olsun . Saglıkla devam ederse gebelıgımız burdan öğrenecegız inşallah haftalar sonra 🫶 Kim duyduysa erkek hissediyorum dedi merakla beklıyorum :anne:

K= 1996,2000,2004,2008,2012,2016,2020,2024
E=1994,1997,2000,2003,2006,2009,2012,2015, 2018, 2021, 2024
Sizin bebek tam ortada kalmış. 😅
Anneme sordum o seni kız olarak hesapladı. Ama beynim yandı inan ben de nasıl yapıyor bilmiyorum😀 cinsiyet belli olunca haberleşelim 🥰
Haha şansıma bak ya 🤣 teşekkür ederim baktığın için ❤️👍🏻

Kızlar merhaba, öncelikle hepinizin gebeliği sağlıkla hayirla geçsin inşallah 🌸 henüz anne adayı değilim ama Allahim bana da nasip edecektir inşallah ve burada bulunmak bile beni mutlu etti, sorumun cevabı burada o yüzden acil sormak istiyorum 13 martta çatlatma iğnesi vuruldum üç gün sonra progesterona başladım ve ara ara kramplarm vardı ama bugün karnımda mi kasiklarimda da mı anlamıyorum bir şiddetli ağrı var ki batmalar çok fazla kalkarken otururken zorlanıyorum ellim sürekli karnımda iştahım kesilmiş reglime bir hafta var yardım edin kızlar böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı ya da sizce neyden oluyor progesterondan mıdır??
Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

Kızlar merhaba, öncelikle hepinizin gebeliği sağlıkla hayirla geçsin inşallah 🌸 henüz anne adayı değilim ama Allahim bana da nasip edecektir inşallah ve burada bulunmak bile beni mutlu etti, sorumun cevabı burada o yüzden acil sormak istiyorum 13 martta çatlatma iğnesi vuruldum üç gün sonra progesterona başladım ve ara ara kramplarm vardı ama bugün karnımda mi kasiklarimda da mı anlamıyorum bir şiddetli ağrı var ki batmalar çok fazla kalkarken otururken zorlanıyorum ellim sürekli karnımda iştahım kesilmiş reglime bir hafta var yardım edin kızlar böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı ya da sizce neyden oluyor progesterondan mıdır??
Progestan karinda batma yapmaz ki. Benim gaz sancısi gibi sancılarım vardı ve bağırsaklarımda sürekli bir hareketlilik vardı. İştahta değişiklik yoktu ama bel ağrım vardı. Bir de sürekli uyuma isteği. Kemiklerimin içi acirdi. Hatta bu yüzden vitamin eksikliği sanıp doktora gidecektim nerdeyse. Bir de idrar renginde koyuluk. Ama nedendir bilmem hamilesiniz gibi hissettim

Canım progertorondan anlamam bilmem. Ama dediğin belirtiler ilk kızımda hepsi vardı. Bir kısmında da ıkıncı kızımda vardı. İnşallah mübarek günde sende hamilesin dir

Progestan karinda batma yapmaz ki. Benim gaz sancısi gibi sancılarım vardı ve bağırsaklarımda sürekli bir hareketlilik vardı. İştahta değişiklik yoktu ama bel ağrım vardı. Bir de sürekli uyuma isteği. Kemiklerimin içi acirdi. Hatta bu yüzden vitamin eksikliği sanıp doktora gidecektim nerdeyse. Bir de idrar renginde koyuluk. Ama nedendir bilmem hamilesiniz gibi hissettim
Ek olarak benim bel ağzımda vardı ve bayanın söylediği hepsi

X