2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
evet evet onlara gideyim ki para kazansınlar o yüzden bu kadar üzerimizee düşüyorlar ama ben oraya azar yemek için gitmem değiştiricem yani

Test yaptıracaksan sabah gıtmen lazım 10 da kanlar gıdıyor çünkü . Bende bu hafta bi daha gidicem doktora kalp atımını duyduk ama bi daha bi göreyim dönüşte ugrarım

Test yaptıracaksan sabah gıtmen lazım 10 da kanlar gıdıyor çünkü . Bende bu hafta bi daha gidicem doktora kalp atımını duyduk ama bi daha bi göreyim dönüşte ugrarım
Evet evet sabah gidicem de şu aralar uyku düzenim bozuk erken kalkıyorum, evden çalışıyorum zaten eğer erken kalkarsam çalışır işleri hafifletirim dedim eğer öyle olursa gidicem yoksa diğer günler bı gün giderim artık

Kul kurar kader gülermiş derler, çok severim bu sözü. Hep iyi şeyler görelim inşallah

Bence mantıklı olan kalp atışı

Eşiniz iğneye başladıysa benimkinden daha ileri seviyede. Bu hastalık genelde erkeklerde daha çok kadınlarda nadir görülüyor. Çok geçmiş olsun eşinizede dilerim çok ileri bir boyuta yükselmez. Mine pekuysal diye bir sanatçı vardı sanırım rahmetli oldu onun hastalığıda bu hastalıktan iki büklüm kalmıştı kadın genç yaşta bükülmüştü. Bir ara çok piskolojim bozuldu bende öyle olucam diye inşallah o duruma gelmeyiz

Duymustum canım bunu ama mesela günde ne kadar icicem
Ben gebelikte önce olmuştum günde 3 bardak içiyordum yine hafif hissettim geçende hmen araştırdım gebelikte içilebiliyormuş yine içtim 1 büyük bardak sende aratır yinede canım tabi doktorların verdiği 1 kere kullanılan ilaç daha etkili ama gebelikte kullanılırmı bilmiyorum

Yat canım yat benim bir düşüğüm var onda hiç dikkatli değilsim şimdi düşününce çok pişman oluyorum keşke hiç birşey yapmasaydım diye şimdi düşük tehlikem yok elhamdulillah ama ben yinede hiçbir iş yapmıyorum her işi eşim yapıyor allah razı olsun ben sadece yatıyorum ailemden çok uzaktayım bulunduğum bölgede hiç tanıdığım gelip gideceğim 1 insan yok bende evde kitap okuyorum dizi izliyorum telefonla vakit geçiriyorum canım demem o ki çok dikkatli ol lütfen rabbim 3 tane birden nasip etmiş ne güzel rabbim isteyen herkese nasip etsin tedbir bizden takdir allahtan canım

Gebelik öncesi kontroller için gittiğimde bana da hamile olunca ara dedi. 3+2de öğrenince aradım, acemiyim tabi heycan da var sürecim sıkıntılı olduğu için birkaç kez aradı, kalp atışını duyunca görüşelim dedi aile hekimliğindeki hemşire. doktorum keseyi görünce girmiş sisteme, kalp atışını duyduktan sonra da liste verdi. Bu haftaiçi gidip tahlilleri yaptıracağım aile hekimliğinde

Ay Allah korusun ya. Ben duymadım o kişiyi de eşime bir şey olacagi fikri kalbimi sıkıştırıyor

Ay Allah korusun ya. Ben duymadım o kişiyi de eşime bir şey olacagi fikri kalbimi sıkıştırıyor
Güzel düşün güzel şeyler olsun face'de ankilozan spondilit diye bir sayfa var orayı takip ediyorum çok büyük acılar çekenler var bu hastalıktan ötürü. Kişiye göre de degisiyor hastalığın türleri ve çok kapsamlı genel olarak romatizma hastalığı ama çok hafif geçirenler var çok ağır geçirenler var ama tedavisi asla ve asla yok. Postur egzersizleri var doktorlar günlük olarak yapmamızı öneriyor ilerleyen zamanlarda kemiklerin hasar görüp eğilmemesi için tabi egzersizleri ben yapmıyorum inşallah yapmadım diye bir gün pişmanlık duymam.eşin yapabiliyorsa egzersiz yapsın günlük YouTube de var videoları postur egzersizleri diye geçiyor

Eğer imkanın varsa uzan yat arkadaşım hatta ayaklarını yukarı uzat yani yatak başlığı üstüne yada yüksek bir yastık koy ayaklarına öyle yat

Benim de su an dişim agrıo.. Kıvranıorm nerden cıktı sımdı ya
Bende balık kokusundan çok ama çok madurum kendime gelemiyorum balık dışarda bile pişse eve geldiği an bütün evi havalandırıyorum yinede felaket oluyorum. Birde sürekli uykum var kızlar inanılmaz ya

Kizlar saçlarımı kestirmek istiyorum.Gebelikte saç kesimiyle ilgili bir fikriniz var mı? Kestirilmez diyorlar batıl inanç mı?
Batıl inanç olduğunu düşünüyorum ama herkesin de düşüncesine saygı duyuyorum. Ben kestirdim :) çünkü çok uzamış ve kırılmıştı. Zaten gebelikte hızlı uzuyor 9 ay dayanmam mümkün değildi.

Kızlar ya çok af edersiniz ama kabızlık sizde de var mı beni mahvetti internetten baktım bitki çayları da içemiyormuşuz sizin bi öneriniz var mı

Araştırıcam canım. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…