2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268

Zaten İlk gebelik oldugu için tecrübemi paylasayım dedim.. Sanrm hata ettim.. Neyse bundan snra daha dikkatli secıcem kelımelerımı

Hayır canım yanlıs anlamadım ben seni :) hepimiz burada tecrübelerimizi paylaşıyoruz sen de kötü bir tecrübe yaşamissin ve önlem almamı da söyledin ben zaten devletten randevu bulursam gidicem dedim :) ben yanlış anlamadım seni merak etme

Ay canım teşekkürler tek tek yazmışsın çok sağol şöyle söyleyim günde 4- 5 tane bile beni inanılmaz zorluyor aynı senin dediğin şeyleri yiyorum öyle tutabiliyorum kendimi bir doktor bana şey demişti günde 4-5 taneye kadar vücudumuz anlamaz hatta kana bile karışmaz ama 5 taneden sonrası için vücut daha fazla kan pompalar kana karışır hatta direkt bebeğine gider demişti bunu duyduğuma uzulsem mi sevinsem mi bilemedim ama daha çok üzüldüm belki bunu duymasam hiç icmezdim ama duyduğumdan beri malesef kendime ee doktor böyle dedi diye sığınıyorum

Ya seni çok iyi anlıyorum. İş yerimde yakın zamanda bir arkadaşım doğum yaptı hamilelik sürecini farkedene kadar alkolde aldı sigarada içti hamilelik süreci boyunca sigarayı bırakamadı ve içmeye devam etti. Sonuç: Gayet sağlıklı bir bebeği oldu. 1 hafta erken doğdu beklenenden ama sonuçta sağlıklı böyle düşününce bende senin gibi hissediyorum ama hep elinden geldiğince az içerek riski azalttığını bebeğine daha iyi baktığını düşün. Yatakta çok vakit geçir birşeylerle oyalan ellerine yüzüne bakım yap zaman geçir. Ama bırakamadım diye hiç kafana takma üzülme gerilme Allahtan hayırlısını dile inşallah bebekte sende sonuna kadar sağlıklı olun

Aynen öyle canım ben de kendimi oyalamaya çalışıyorum ve olabildiğince az içiyorum çok teşekkürler desteğin için

Benim ilk hamileliğimde öyle olmuştı kızım oldu ama öyle böyle değil bitane büyüktü diğerleri minik minik boynumda sinir oluyodum ama doğumdan sonra hepsi kurudu düştü

Bnm kuruyup düşmedi ya.. Duruyo hepsı mınık mınık

Ay tabloyu gördüm heyecanlandım sağlıkla büyüyorlar şuan

Kizceler selam demin hafif kahverengi sarimsi bir akintim geldi normal mi? İlaç olarak dünden beri ecopirin 150 mg bir de mm-12 folik asit kullaniyorum sadece

Canım bende maalesef sigara içiyorum her içtiğimde içim gidiyor ama romatizma hastasıyım stres direkt eklemlerimde ağrı iltihap olarak dönüyor. Doktor şimdilik kandan beslendiği için 7 adete kadar içebilirsin sonra azaltacaz 7 den sonra her içtiğin zarar dedi

Canım çok geçmiş olsun romatoid artrit flni var sende ? Bende de Akdeniz ateşinin yanında bir de fibromiyalji var bende ölüm gibi bir şey gerçekten seni çok iyi anlıyorum

Kizceler selam demin hafif kahverengi sarimsi bir akintim geldi normal mi? İlaç olarak dünden beri ecopirin 150 mg bir de mm-12 folik asit kullaniyorum sadece
Başlarda yerleşme akıntısı oluyor ama siz yine de doktorunuzu bilgilendirin. Progestan alıyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…