2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar ben çok üşüyorum, benim gibi olan var mı, yanaklarım sıcacık ama ellerim ve ayaklarım hiç ısınmıyor, kat kat giyiniyorum, yine de çok üşüyorum
Ben de ayniyimm bugün dr'a sormayı unuttum evden çalışıyorum çok hareketim yok sanırım o yüzden oluyor. Tırnaklarım morariyor bazen üşümekten

Dilkenn
Yaşım 26
Son adet tarihim 19 Şubat
Şehir İstanbul
İlk çocuk
Tahminim Kız
Tahmini Doğum tarihi 26-11-2023

Yaş 28
SAT 1 şubat
İzmir
2. Çocuk
Kız hissettiğim
Dilkenn

25
28 Ocak
İzmir
İlk çocuk
Kız hissediyorum
15.11.2023 (haftayı netleştircez bir kaç gün sonra )

Kızlar bunun bende kitabı var haftalık esmaları çekmek isteyen olursa dıye buraya eklıyorum

Çok korkuyorum bebeğim zor bir akrep burcu olursa diye

Ben de ayniyimm bugün dr'a sormayı unuttum evden çalışıyorum çok hareketim yok sanırım o yüzden oluyor. Tırnaklarım morariyor bazen üşümekten

Ben de bu hafta doktora gidince soracağım. Aslında ben iş yerinde de üşüyorum, hareket edince ısınıyorum ama genellikle çok üşüyorum. Hava sıcak ama ben yelek giyiyorum

Evet soylenmeyecek sozler.....
Amin

Ben de bu hafta doktora gidince soracağım. Aslında ben iş yerinde de üşüyorum, hareket edince ısınıyorum ama genellikle çok üşüyorum. Hava sıcak ama ben yelek giyiyorum
Ben de dışarı çıkınca yanıyorum hatta ellimde kağıt falan varsa ellerim terliyor sırılsıklam oluyor ama eve gelince 5-10 dk hareketsiz kalinca direkt donmaya başlıyorum

35
29.1.2023
İstanbul
İlk olcak inş
Tahminen kız
17.11.2023

Ben de dışarı çıkınca yanıyorum hatta ellimde kağıt falan varsa ellerim terliyor sırılsıklam oluyor ama eve gelince 5-10 dk hareketsiz kalinca direkt donmaya başlıyorum

Ben normalde de çok üşüyen biriydim ama bir de oruçluyum belki onunda etkisi vardır. Bazen çok aşırı üşüyünce acaba anormal bir durum mu var dedim

Ben normalde de çok üşüyen biriydim ama bir de oruçluyum belki onunda etkisi vardır. Bazen çok aşırı üşüyünce acaba anormal bir durum mu var dedim
Ben de üşüyen birisiyimdir ama donma noktasına geliyorum artık belki de etkisi vardır ben bu sene bebisten ötürü tutmuyorum ama ona rağmen üşüyorum

Dilkenn
Ebru bölük kaya
Sat: 21.02
Fethiye
İlk çocuk( tüp bebek 4.deneme genetikli)
Kız hissediyorum
28.11.2023

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…