2023 Haziran Ayı Transfer olanlarr

lavinadn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2023
3
0
27
Merhaba Anne adaylarımmm 😻🌸
24 Haziran günü 3.gün embriyosu oldum, bu benim ikinci denemem ilk denemem de çok acemi geldim maleseffff her neysem test günüme çok az kaldı çok heyecanlıyım 😫 genel olarak uzanıyorum arada 15 dk olacak şekilde yürüşler yapıyorum her şeye rağmen zaman durmuş gibi geçmek bilmiyorrrr… Sizler neler yapıyorsunuz bakalım benimle aynı tarihte transfer olan var mı ? 🌸🥰 Arkadaş hiç belirtim yok gibi ilkinde vardı olmadı bunda yok bakalım inşallah hayırlı sonucu alırım yada alırız 🤲🏻🤲🏻 Eşimden kaynaklı olduğu için 3. deneme olursa bizim için çok zor olacak inşallah Allah’ımın izniyle herşey güzel olur lütfen bana dua edin 🤲🏻😢

17haziranda ikinci transferimi olmuştum bende🙋🏼‍♀️ İlkinde benimde çok ağrım vs vardı ama negatif oldu 8.gün regl olmuştum direk 😬 İkinci transferimden bugüne hiçbir belirtim ağrım sızım olmadı çok şükür sağlıkla ilerliyor pozitifim🙏🏻 Umarım sende belirti yaşamadan pozitife ulaşanlardan olursun 🧿🌺

Merhaba hanımlar 26 haziranda 2 adet 5. Embriyosu transfer edildi yarın 7. Gün beklemek çok zor

Merhaba hanımlar 26 haziranda 2 adet 5. Embriyosu transfer edildi yarın 7. Gün beklemek çok zor
Zor evet ama 10.güne kadar beklemeni öneririm ben direk kan vermiştim öyle öğrendim hamile olduğumu erken başlayınca değer düşük oluyor çıkmayabiliyor insan üzülüyor malesef 😬

Zor evet ama 10.güne kadar beklemeni öneririm ben direk kan vermiştim öyle öğrendim hamile olduğumu erken başlayınca değer düşük oluyor çıkmayabiliyor insan üzülüyor malesef 😬
7. Gün idrarda bile pozitif öğrenenleri okudukça beklemek istemiyorum galiba bugün kan vericem 🙈

Kızlar merhaba bir şey sorcam transfer öncesi Buhara oturma yapan var mı rahim temizliği için filan ya da transfer önce rahim filmi çektiren var mı aranızda

17haziranda ikinci transferimi olmuştum bende🙋🏼‍♀️ İlkinde benimde çok ağrım vs vardı ama negatif oldu 8.gün regl olmuştum direk 😬 İkinci transferimden bugüne hiçbir belirtim ağrım sızım olmadı çok şükür sağlıkla ilerliyor pozitifim🙏🏻 Umarım sende belirti yaşamadan pozitife ulaşanlardan olursun 🧿🌺
gerçekten darısı başıma olsun :) çünkü hiçbir belirtim yok ve bugün 7. günüm 31 temmuz da test günüm ama belirti olmayınca moral bozukluğu olsun biraz bende :KK43:

gerçekten darısı başıma olsun :) çünkü hiçbir belirtim yok ve bugün 7. günüm 31 temmuz da test günüm ama belirti olmayınca moral bozukluğu olsun biraz bende :KK43:
İnsallah güzel haberler alırsııınnn 🤗🥰 8+2 yim şuan çok şükür sağlıkla devam ediyorr :) Hamileliğim de rahat geçiyor herkes mide bulantısı kramplar bel ağrıları çekiyor bende ne ağrı ne bulantı hiçbir şey yok çok şükür 🙏🏻

İnsallah güzel haberler alırsııınnn 🤗🥰 8+2 yim şuan çok şükür sağlıkla devam ediyorr :) Hamileliğim de rahat geçiyor herkes mide bulantısı kramplar bel ağrıları çekiyor bende ne ağrı ne bulantı hiçbir şey yok çok şükür 🙏🏻
İnşallah çok teşekkür ederim 🙏 çok sevindim sizin adınıza Rabbım hayırlısıyla saglikla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲

X