2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hamile oldugumu unutuyorum cogu kez inanki esim hastanedeyken kimseye demedim sonra esime dedim daha yeni
2 gun burnum kanadi tansiyonum yukselmisti doktor tansiyondan dedi bas agrisindan duramiyodum pa.ol verdi bunu ic bisey olmaz dedi bikac kez ictim ..
aglamaktan daha yeni yeni uyumaya basladim inanki ..
velasil hamileligi unuttum arada hatirlatiyo o kendini tekmeleriyle....ilaclarimida icmeyi unutuyorum hep. neolcak bilmem.
hep esimle ilgileniyorum .
simdi patoloji stresi sardi. sonrasi neolcak benim esim genc
oda kabullenmis degil ne biliyim sasirdim ablam artik neyaparim ben Allah im
bazi seyleri yasadikca baska seylere sukrediyosun beterin beteri var diye
takmis kafaya stomasini o cok moralini bozuyo komple yardilar onu kafaya takmiyi torbayi takiyo yediremiyo kendinee iste yakistiramiyo.
inisAllah patoloji sonuclari temiz cikar yoksa bu psikolojiyle o tedaviyi nasil olur onuda bilmiyorum. temiz cikmazsa Allah im nasil yapariz ne yapariz sasirdim canim dusunmek istemiyorum .
ben dogum yapicam nasil olur Allah im sen buyuk sun hikmetinden sual olunmaz Ya Rabbim kimseye tasiyamacagi yuku vermezsin..
kabullenemedik hersey Allah tan ama bu bize agir geldi ablam
canım buru kanamasını hafıfe alma. dıyelım ki tansıyondan o neden o kadar yuksek. kadın dogum doktorun bılıyor mu durumu?lütfen bu durumu ıhmal etme. sen ıyı olacaksın kı esıne destek olasın, cocuklarına sahıp cıkasın . kan sulandırıcı filan kullanıyor muydun?eşin iyi olacak canım. sonucları temız cıkacak ınsallah.

canım buru kanamasını hafıfe alma. dıyelım ki tansıyondan o neden o kadar yuksek. kadın dogum doktorun bılıyor mu durumu?lütfen bu durumu ıhmal etme. sen ıyı olacaksın kı esıne destek olasın, cocuklarına sahıp cıkasın . kan sulandırıcı filan kullanıyor muydun?eşin iyi olacak canım. sonucları temız cıkacak ınsallah.
yok ondan sonra olmadi doktor dedi zaten.
kan sulandirici kullanmiyorum canim.
sadece d vit kan hapi folik asit vitamin oyle seyler yani

Amin inisAllah

İyiyim ben de canım aman bebekler iyi olsun da yatman sıkıntı değil bol bol kitap okur anneliğe hazırlanırsın
Çok şükür canım bu günlere sonuna kadar da gideriz inşallah. Senin sonuçlarından haber var mı
Merhaba hanımlar ♥️😍♥️

limoncicegi41 limoncicegi41 nasıl oldun canım

cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasılsın cinsiyet belli oldu mu

Saye- Saye- sen nasılsın canım bebisler nasil
Çok sağol canım iyiyiz şükür yatıyorum vakit geçiriyorum. Maşallah oğluşlar büyüdü darısı başımıza inşallah

merhaba kızlar bende aşılama yaptırdım 5. gün şu an ..hayırlısı Allahtan bu ikinci oldu artık uzun bir zaman tedavi olmam diye düşünüyorum, iki kere iğneli denersen sonra rapor veriyorlar sebepsiz olduğu için de raporda çıkmıyor yaşta geçiyor bir yandan. maddiyat elimizi bağladı şu an özele gideymiorum kendinize iyi bakın
E Eren61 Saye- Saye- limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa

Çok şükür canım bu günlere sonuna kadar da gideriz inşallah. Senin sonuçlarından haber var mı

Çok sağol canım iyiyiz şükür yatıyorum vakit geçiriyorum. Maşallah oğluşlar büyüdü darısı başımıza inşallah
Eşim pazartesi aradı çıkmamış daha heralde 1 ya daha sürer.
Temiz çıksın da geç çıkması önemli değil canım

arkadaşlar nasılsınız bende evi bayağı toparladım ama her tarafım ağrıyor aprıdıkça da panik olmalar falan kafam da bin dünya gibi oldu...
ondokuz mayıs ünv hastanesinde davut güvenden 16 mayıs için randevu aldım
İnşallah vesilen olsun canım

merhaba kızlar bende aşılama yaptırdım 5. gün şu an ..hayırlısı Allahtan bu ikinci oldu artık uzun bir zaman tedavi olmam diye düşünüyorum, iki kere iğneli denersen sonra rapor veriyorlar sebepsiz olduğu için de raporda çıkmıyor yaşta geçiyor bir yandan. maddiyat elimizi bağladı şu an özele gideymiorum kendinize iyi bakın
Sonu hayır olur inşallah canım rabbim nasip etsin sağlıkla
Eşim pazartesi aradı çıkmamış daha heralde 1 ya daha sürer.
Temiz çıksın da geç çıkması önemli değil canım
Öyle canım hayırlı sonuçların olur inşallah. En azında kafanda soru işareti kalmaz bununla ilgili

Allahim yardimcin olsun pozitifi insAllah gorursun Amin Amin Amin Allah im vesile kilsin insAllah
sende kendine iyi bak

canımmm inşallah pozitifi görürsün. rabbim bekletmesin insallah. yaşa takılma veren allah verıyor canım.

X