2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım hala adet olmadım yarın gelmesi lazım bizim bu tedavi de yılan hikayesine döndü..
dün rapor çıktı mı diye gittik hastaneye hala rapor çıkmadı diyor sekreter bekleyin 13. gün olmuş evrakları vereli pzar günü adet olacağım diyorum sonra bir saat bekledik hemşirelerle görüşün doktorunuzun yurtdışı gezisi var artık bu ay yapamaz sizin tedaviniz ayın 8ine kadar yok dedi kafamdan kaynar sular döküldü sinirden ağlayacağım yok dedim böyle şey mi olur eşim de çok sinirlendi bizim tayin meselemiz de var dedim bu çocuk oyuncağı mı vir yandan da rapor o zaman neden çıkarıyorsunuz bize ...
o zaman eşim iptal edin ya dedi bunlar bizimle oynuyor canım dedi artık samsunda yaptıralım ya böyle saçmalık mı olur dedi ben de ağladım ağlayacağım artık ya ne tayin de çıkmyor dedim delireceğim dedim eşime tel geldi tayininiz onaylandı gözünüz aydın abi dediler 15 güne gidiyoruz samsuna şimdi ev bakıyoruz ev toparlıyorum kızlar ama tedavim yarım kaldı artık orada taşınırken de bir şey olacak diye de korkuyordum dedi eşim bir muayene parası vermiş olduk işte ama hacettepeden çok soğudum yazıklar olsun bunlara
Hacettepe de hangi doktora gittiniz

Merhaba hanımlar nasılsıni
E Eren61 nasılsın eşin nasıl

limoncicegi41 limoncicegi41 sen nasılsın iyilestinin mi
ayyy bu yakısıklıyı yirim ben. maşallah kuzuya. ben ıyıyım canım. toparlandm insallah haftaya okula dönerim. sen nasılsın? hersey yolunda mı? paşam keyifli görünüyor. insallah sancılı günleri geçmiştir.

aaynaa aaynaa hayırlı olsun ne güzel tedavin yarım kalmadı, başlamış olsaydın ayrı bir sıkıntı olucaktı, belkide yeni sehır Yenı hayat sana bambaşka kapılar açar..
öyle canım hayırlısı diyorum ben de şimdi bir yerleşsek evi topla topla bitmiyor ama eşyalarımızı çok kötü taşımışlar ya çaydanlık kulpu kırılmış merdivenimz yok tabak çanak kırık yatak odası dolabı çizik içinde aynamız vardo boy gözümüz önünde kırdılar ama karşılamak yok bir dolap daha vardı kuramadılar mahvettiler bu kadarını tahmin etmiyordum kötü olacağını ama hayırlısı şimdi yerleşmeye çalışıyorum yorgunluktan kollarımı hissetmiyorum sizlerle konuşmayı da özledim takip de edemedim

hakkında hayırlısı olsun canım bende hacettepede tedavı göruyorum suan aılama yapılacak ama yumurta buyumedı cuma gunu bellı olacak Gürkan bozdağ benım doktorum benım aşılama ilaç raporum 3 gunde cıktı senın ne raporu cıkmadı o kadar uzun sure
TÜP BEBEK İÇİN RAPORDU CANIM GİDER AYAK MEMNUN KALMADIM GÜRKAN HOCADAN SEYAHATİ VAR DEDİLER BAŞKA HOCAYA DA YÖNLENDİRMEDİLER YANİ SİNİR OLDUK ARTIK SAMSUNDAYIZ HAYIRLISI BAKALIM BURADA BAŞLAYACAĞZ İNŞALLAH TEDAVİYE

Merhaba kızlar hepinize hayırlı cumalar. Rabbim bu mübarek günün hürmetine her ne sıkıntınız ihtiyacınız varsa gidersin, dualarınızı kabul etsin inşallah.

aaynaa aaynaa canım tedavin yarım kalmış ama bunda da bir hayır vardır. Çok şükür ki tayin işiniz olmuş belki de Samsun her konuda size daha iyi gelecektir canım. Yolunuz açık olsun canım. :KK68:

E Eren61 canım eşine çok geçmiş olsun acil şifalar versin Rabbim inşallah. Zor bir ameliyat atlatmışsınız canım Allah yardımcınız olsun. Aynı durum benim halamın eşinde de vardı. Çok şükür onlar atlattı inşallah siz de hayırlısıyla atlatırsınız. Biliyorum senin için çok zor bir durum ve bu olay seni çok üzdü yıprattı. Yaşadığınız çok zor bir sınav inşallah Allah üstesinden gelmeyi nasip etsin canım. Ama sen bebişin için kendine dikkat et kuzum. Rabbim size güç kuvvet versin. :dua::dua::dua:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM GELDİK ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ YERLEŞMEYE ÇALIŞIYORUM ÖNÜMÜZ RAMAZAN BAKALIM BU AY AYIN KAÇINDA ADET OLACAĞIM PONA GÖRE KARAR VERECEĞİZZ

ayyy bu yakısıklıyı yirim ben. maşallah kuzuya. ben ıyıyım canım. toparlandm insallah haftaya okula dönerim. sen nasılsın? hersey yolunda mı? paşam keyifli görünüyor. insallah sancılı günleri geçmiştir.

Allah razı olsun sanada rabbim sağlıkla nasip etsin

Biz daha iyiyiz şükür meme reddi çalışan bir süredir ara ara kilo alımı azaldı onunla uğraşıyorum

öyle canım hayırlısı diyorum ben de şimdi bir yerleşsek evi topla topla bitmiyor ama eşyalarımızı çok kötü taşımışlar ya çaydanlık kulpu kırılmış merdivenimz yok tabak çanak kırık yatak odası dolabı çizik içinde aynamız vardo boy gözümüz önünde kırdılar ama karşılamak yok bir dolap daha vardı kuramadılar mahvettiler bu kadarını tahmin etmiyordum kötü olacağını ama hayırlısı şimdi yerleşmeye çalışıyorum yorgunluktan kollarımı hissetmiyorum sizlerle konuşmayı da özledim takip de edemedim
tekrar hayırlı uğurlu olsun samsun ünv hastanesi iyi diye okudum burada forumda araştır istersen.. bende ikinci iğneli aşılamadayız rapor da çıkmıyormuş meğerse sebepsiz olduğu için 3 yıllık evlilik şartı varmış bunuda deneyip bırakıcam bir süre..cumartesi aşılamam var kızlar. evliliğim 3yıla dolmasına 9 -10 ay var nerdeyse. az bir süre değil ama özele de gidemiyorum maddiyattan dolayı üzüldüm ama elden birşey gelmez.

tekrar hayırlı uğurlu olsun samsun ünv hastanesi iyi diye okudum burada forumda araştır istersen.. bende ikinci iğneli aşılamadayız rapor da çıkmıyormuş meğerse sebepsiz olduğu için 3 yıllık evlilik şartı varmış bunuda deneyip bırakıcam bir süre..cumartesi aşılamam var kızlar. evliliğim 3yıla dolmasına 9 -10 ay var nerdeyse. az bir süre değil ama özele de gidemiyorum maddiyattan dolayı üzüldüm ama elden birşey gelmez.
Allah im nasip etmisse olur inisAllah umutsuz olma veren O doktorlar vesile hacet namazi kil
Allah im vesile kilsin ikinci asilamani

Son düzenleme:
X