2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Saye- canim sen nasılsın. Alışverişe başladın mı

Hamiş kızlar 8martta Bim'de bebek küveti filesi mama sandalyesi gelecek bilginiz olsun

oy masAllah adam olmus ya bu kizz..Allah im....
masAllah Allah bahtini acik etsin..

tttteeeeeeeeeeeee 9 senedir sakladiklarim var benim bazisi kotu oldu attim. kuvet falan duruyo hep yurutec bebek arabasi besik falan lazim bi yer var uretim yapiyolar bizim burda ordan alicam uygun olur diye onlari.
ama zibin falanda gelecek mis oyle hatirladim sanki hemde uygundu. benimki yaza geliyo ya son zamana birakmayi dusunuyorum zaten cok bisey almiycam . sagol canim dusundugun icin

Allah yardimcin olsun herseyden iki tane :))
masAllah Allah butun isteyenlere versin

E Eren61 Dr ne zaman gidiyorsun sekerim
Düzeldin mi hasta idin
canim atlamisim gormedim bu yeni gale alisamadim.
dr a onumuzdeki hafta ici giderim artik kesin bana kalsa gidecemde gun olarak 5. aya girmedim daha adet tarihine gore 8 i doktorun demesine gore 14 u .oyuzden bikac gundaha gecsin giderim.
kziimda git doktora soylesin makine cinsiyetini diyo
sorduda makine soyluyo dedim
hep onun muhabbetini ediyo cocuk.
dolsa gidicem cunku 4. ayin dolmadan gelme dedi cinsiyet icin :)))
benim doktorum oldukca net ondan tahlil falan görmeden hayatta ihtimal oyle boyle hayatta demez ya hayatta oyuzden seviyorum daha cok guveniyorum :)
keske maddi acidan biraz duzelsekte o yapsa doğumunu ama bi dunya para ıster biliyorumda. bare kontrolleri o yapsin diyorum bende . bide saglik ocaginada gitmek lazim onunda gunu geldi bu ara gene doktor fobisi baslar bende artikk ..

ben de öyle ev işi el işi karışık uğraşıyorum kafam dağılsın diye canım düşündükçe panik yaptığım oluyor cünkü..
ALLAH'IM hayırlarla sağlıcakla hepimiz sevineceğiz canım sen de ben de diğer arkadaşlarımız da sevinecek inşallah sen de bir bak bakalım doktor ne diyecek

Allah yardimcin olsun herseyden iki tane :))
masAllah Allah butun isteyenlere versin
Evet canım ya sağlıklı olsunlar da ne yapalım alıyoruz yavaş yavaş. Birde ilk oldukları in herşey sil baştan. Beşik aldım bir tane 3-4 yaşa kadar kullanılıyor anne yanı da oluyor istenildiğinde. Netten aldım benek mağazaları çok pahalı. Ama çok iyiymiş dün eşim kurdu çok beğendim

gule gule saglikla huzurla kullansinlar..
aynen bebek mağazaları cok pahali eskiden ucuzdu . kizima heves etmistim en iyisini almistim ozaman maddi durumda baya vardi
ama gereksiz gercektende giyemiyo kullanamiyo eskimeden kuculuyo. simdi hersey ates pahasi valla canim ya Allah yardimcin olsun . ben park yatakmi ne diyolar ya ondan almayi düşünüyorum katlaniyomus falan onlar hem uygunda baya da buyuk . hayirlisi bakalim son zamana geliyimde bende .
sen temmuza dogurmus olursun galiba dimi..

Adet oluyum da öyle giderim patoloji çıkınca gel demişti ama ayaklarım gitmiyor neferet ettim iyice hastanelerden.
Sen gönlünü ferah tut elinden geldiğince sitres en büyük düşmanımız

Hiç okumuyorum abla arada bakıyorum sizle konuşursam okadar ona bile girmiyorum pek bu sitede yazanlar insanların belli belirsiz yaşadıkları korkuttu beni hep zaten daha çok korkmak istemiyorum odak noktalarımı değiştirmeye çalışcam

ya bu site degstı degıselı mesajları goremıyorum. gec goruyorum. cok gecmıs olsun canım. bende grıp oldum. fenayım. bir iki gune gecer. ama sen bır an once ıyıles ve daha hasta olmaa.

Canım park yastakla aynı hemen hemen fiyatı bunun. Her yanı naylon benim pek içime sinmedi park yatak. Nasipse tahmini Doğum tarihi 11 Temmuz canım ama ikiz Haziran 15 gibi gelirler diye düşünüyorum. Sana beşiğin görselini ekleyeyim

640 lira içindeki yatağı yorganı cibinliği her şeyi dahil

iyi almissin gule gule kullanin canim

Adet oluyum da öyle giderim patoloji çıkınca gel demişti ama ayaklarım gitmiyor neferet ettim iyice hastanelerden.
Sen gönlünü ferah tut elinden geldiğince sitres en büyük düşmanımız
benim gibi olmussun doktor diyince oboooovvvvv Allah im yardimcin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…