2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

heh sende mi hayit )
ooo ben ne otlar ictim

enson testere disli aslan pencesi ama o hormonlari cidden duzeltiyo sanki ama bileniycem genede doktora sor ben sordum ama ic demem icmede demem Sifa Allah tan ne Sifa olur bilemeyiz demisti bende gunde 1 bardak ictim oda az ictim surekli degil. bence doktora sormadan icme zaten sana yumurta gelistirici ilac verir igne yapar
hic girisme bence zaten o mudahale edecek . inisAllah Allahin izniyl3... kullanirsanda
dikkatli kullan ama doktora desen daha iyi bence hayit icin bana doktorum prolaktin hormonunu yukseltiyo dedi. onun ilaci varmis doktor prolaktini dusuk olupta hamile kalamayana veriyomus . prolaktin normalse yukselmesin bare sonra ugras dur

o ne giii ne olmus bu siteye anam yok yapamamislar bi turkce yaziyo bi ingilizce ne buuu :)))

ALLAH RAZI OLSUN evet tüp bebek yapılacak inşallah hayrlarla sağlucakla seviniriz hepimiz de klomen de ben biraz kilo almıştım canım

gizz sen neyaptin son gelismeleri alak sendenn
canım bugün hastaneye gittim kan sonuçlarımız çıktı her şey normal dedi hemşire mart ayı için istiyoruz dedim tamam dedi rapor için sekreterle görüşün dedi o da baktı evraklarımıza adete en çok 15 gün kala geleceksiniz evraklarınızı kontrol edeyim dedi tamam dedim birkaç eksik evrağı dedi haftaya cuma tüm evraklarla gelin dedi yani nasipse mart adetimde tüp bebek tedavimiz başlıyor inşallah şu rapor da çıkar da

guzel haberlerle inisAllah

Merhaba arkadaşlar tahlil sonuclarim çıkmış TSH ve diğer değerler iyiydi.yumurtalik rezervlerime baktılar 18.6 çıkmış .1.5 üzerinde olması bizim için umut var demektir dedi doktorum.Pco olduğu için glifor ve femare verdi .Glifordan biraz korktum dogrusu aşırı bulantı yapıyormuş .850 mg yazdı .Ama ben başlangıçta yarısını içmek istedim ikiye kırdım .Bünyem nasıl bir tepki verecek görmek istedim .Ayrıca folik asit verdi .21.günde doktora gidip progesteron hormonuna baktirmami istedi.Adetin beşinci gününden başlayarak femareyi 5 gün kullanmamı istedi.Ne diyeyim bir yola girdik hakkımızda hayırlısını diliyorum .Hepinize iyi geceler dilerim.

Ben aslında kızım bana sorduğunda ileride ,denedim demek istiyorum .inşallah umutlu bekleyisimi Z güzel sonuçlanır .iyi dileklerin için çok teşekkür ederim .inşallah seninde ehersey gönlünce olsun

aaynaa canım iyiyim sagol sen nasılsın. rapor cıktı sanıyordum hangi ilaclar belli mi?
I am mad canım nasılsın. daha iyisindir umarım
E Eren61 canım ne zaman gidiyorsun doktora. cinsiyeti belli olsun artık.:)
Saye- canım sen nasılsın?minişler nasıl?
A anneveoglusu kuzumm nasılsın ? ben o eli yiriim. nasıl ogluşun gaz problemi azalmıstır umarım

Sağol canım iyiyim şükür gün içinde ara ara kendilerini hissettiriyorlar. Sen nasılsın ağrın sızın var mı

Hadi gözün aydın canım güzel bir süreç başlıyor herşey gönlünce olsun canım

Ben iyiyim şükür Ömer de iyi canım daha iyi artık gaz çıkarma konusunda azaldı şükür

Sen nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…