2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

evet canım ankara hacettepeye gidiyorum doktorum gürkan bozdağ raporlu fiyatı canım...
ben de çok heyecanlıyım sevinçliyim de canım ..
Hayırlısı canım başkent göğşen hocada başladım bende nasipse bu adetimle başlıcam bende raporlu hakkımızda hayırlısını sağlıklısını nasip etsin rabbim inşallah

18 gun sonra 4 ayim doluyor ancak. 4 ayin dolunca cinsiyet icin gelirsin dedi onu bekliyorum simdi hayirlisi artik soylemez benim doktorum cok net cunku.. :KK43:
asil sen nasilsin gazli gunler gectimi yada azaldimi inisAllah:)
Sağlıkla gelsin kuzucuk merak işte cinsiyet konusu

Bizde iyiyiz şükür iki aylık olmamıza az kaldı gece uykulari yok artık bol bol uyu canım gaz y nispeten azaldı ama tam anlamı ile kesilmedi

Kızın nasıl canım

ALLAH senden de razı olsun gülüm...
Dualarından bizleri de eksik etme çok heyecanlıyım ağlamaklıyım gözlerim doldu hep evrakları verirken de canım..
şimdi bakalım rapor olacak mı falan o da çıkınca rahat edeceğim inşallah bu kadar senedir bekledik sabrımızın sonu selamet olur hayırlarla sağlıcakla cümlemizin inşallah amin

Allah cümlemizden razı olsun canım. İnşallah dualarımdasınız hatta isimlerinizi sayıyorum tek tek. Rabbim yılların hasretini inşallah bitirecek canım. Sen bir yola girdin ve Rabbim seni bu yolda yalnız bırakmayacaktır emin ol. Adım adım ilerleyecek ve inşallah Allah'ın izniyle bize burdan müjdeli haberi vereceksin. :dua::KK200:

evet canım muayene oldum mart ayı adetimde kısmetse tüp bebeğim başlıyor dosyam açıldı eşimin sperm sonuçları da çıktı rapor için martın başında gider evraklarımı veririm ilaç olarak da gonal f yazılacak dosyama yazdılar
Hadi bakalım yola çıktın seninde güzel haberlerini alırız yakında

Canım çok şükür iyiyim. Yarın 19+6 oluyor ayrıntılı usg var nasipse heyecan yaptım şimdiden. Sen nasılsın oğlan büyümüştür

Hayırlısı olsun canım bir kere başladın mı sonrası geliyor rabbim yüzünü güldürsün inşallah. Rapor çıkar canım sorun olmaz

Güzel haberlerini bekliyoruz canım çıkınca yaz oldumu

Merhaba hanımlar
Nasılsınız bakalım

E Eren61 Dr gittin mi cinsiyet belli oldu mu nasılsın küçük mucizenle

Saye- Saye- ve cennetkokulumm cennetkokulumm sizler nasılsınız mucizeleriniz nasıl

limoncicegi41 limoncicegi41 ve I am mad I am mad nasılsınız kızlar
Dr a gittiniz mi operasyondan sonra sizlerde

@Efembahya gözün aydın seninde histeroskopi olmus rabbim vesile olmasını nasip etsin inşallah
İyiyim abla ben gitmedim doktora bir müddet gitmicem adet olunca giderim zaten adet olunca gel sizi yönlendircem demişti

İyiyim abla çok şükür toparlandım kanamam felan da bitti sen nasılsın gittin mi cinsiyet öğrenmeye tetenoz yaptırdın mı?

iyi olmana sevindim. biraz bosver takma takafana . evet doktoruna git o ayrida cok gencsin o kendiliginden gelecek inisAllah. enazindan bi 6 ay bekle bakalim ne olcak. canim 4 ayim dolsun oyle gidicem cinsiyeti icin. tetenoz yaptirmadim saglik ocagi ayin basiinda cagirdi ondan oncede doktoruma gitmem lazim gene ..
onun haricinde arada havadanami ne bir bas agrisi oluyor anlatamam ara ara ruzgarli havada oluyo hep

Sağlıkla gelsin kuzucuk merak işte cinsiyet konusu

Bizde iyiyiz şükür iki aylık olmamıza az kaldı gece uykulari yok artık bol bol uyu canım gaz y nispeten azaldı ama tam anlamı ile kesilmedi

Kızın nasıl canım
Sukur biraz rahatsiz benim kiz kulaginda isitme kaybi vardi ameliyat oldu birde astimi var .havalar onu mahvediyo hele birde grip olursa. buara da sinavi vardi gidemedik bi kontrole goturucem onuda. onun harici o cok heyecanli kardesi olcak diye ...
Allah im isteyen herkese nasip etsin Amin

iyi olmana sevindim. biraz bosver takma takafana . evet doktoruna git o ayrida cok gencsin o kendiliginden gelecek inisAllah. enazindan bi 6 ay bekle bakalim ne olcak. canim 4 ayim dolsun oyle gidicem cinsiyeti icin. tetenoz yaptirmadim saglik ocagi ayin basiinda cagirdi ondan oncede doktoruma gitmem lazim gene ..
onun haricinde arada havadanami ne bir bas agrisi oluyor anlatamam ara ara ruzgarli havada oluyo hep
Ceryanda kalıyorsundur dikkat et kendine geçenlerde bir doktorun yazısını okudum da tetenoz çok önemliymiş hem anne hem bebek için olası bir rahatsızlıktan koruyormuş.
Allah’ın izniyle gidip testlerimizi yaptıralım da gerisini oluruna bırakcaz abla bi toparlanıyım kuran felan okutcam evde içim rahatlasın en azından

Hayırlısı canım başkent göğşen hocada başladım bende nasipse bu adetimle başlıcam bende raporlu hakkımızda hayırlısını sağlıklısını nasip etsin rabbim inşallah
hadi hayırlısı inşallah canım nasıl gögşen hoca iyi diyorlar...
adetinle mi başlayacaksın hemen bu ay inşallah hayırlarla sağlıcakla seviniriz canım amin

limoncicegi41 limoncicegi41 canım şimdi senin durum hakkında doktor ne dedi histeroskopi sonucu falan

Maşallah sana canım drdan sonra yaz oldumu

limoncicegi41 limoncicegi41 gittinmi doktora
inisAllah guzel seyler soyledi Aminnn

canlar gittim kontrole . hersey yolunda dedı doktor.1 cm genısletmıs. kendı genızlıgıde 1 cm oluyormus zaten.yanı ıkı katına cıktı dıyor. ınsallah baska bır aksılık cıkmaz. adetınle tüp tedavısıne baslayabılırız dedı ama ben bır ay dınlenmek ıstedım.

canlar gittim kontrole . hersey yolunda dedı doktor.1 cm genısletmıs. kendı genızlıgıde 1 cm oluyormus zaten.yanı ıkı katına cıktı dıyor. ınsallah baska bır aksılık cıkmaz. adetınle tüp tedavısıne baslayabılırız dedı ama ben bır ay dınlenmek ıstedım.
hadi hayırlısı canım benim...sevineceğiz inşallah ya hayırlarla sağlıcakla

X