2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Oyy masallah size 9 haftalık olmuşsun zaman hızla geçiyor hamislik cetvelin çok güzel olmuş bol bol görelim bu sayfada inşallah

Bende iyiyim şükür oglus daha iyi gaz sancısı ile başa çıkma konusunda
Büyüyoruz bizde kiyafetlerinden anliyorum çok güzel bir duygu
hala devam ediyormus azda olsa galiba okudum simdi Allah kolaylik versin cok zor gunduz neysede gecede oluyorsa Rabbim yardimcin olsun

Canım hayırlısı olsun bir yola girdin hayırlısıyla Rabbim inşallah tamamına erdirir. :dua:
Varsın kimse bilmesin canım önemli olan sizin sağlığınız sizin mutluluğunuz sen gönlünü ferah tut. Rabbim inşallah bu yolda seni mucizenle buluştursun. Herşey gönlünce olsun Rabbim daima yardımcın olsun.
ALLAH senden de razı olsun gülüm...
Dualarından bizleri de eksik etme çok heyecanlıyım ağlamaklıyım gözlerim doldu hep evrakları verirken de canım..
şimdi bakalım rapor olacak mı falan o da çıkınca rahat edeceğim inşallah bu kadar senedir bekledik sabrımızın sonu selamet olur hayırlarla sağlıcakla cümlemizin inşallah amin

Merhaba hanımlar
Nasılsınız bakalım

E Eren61 Dr gittin mi cinsiyet belli oldu mu nasılsın küçük mucizenle

Saye- Saye- ve @cennetkokulumm sizler nasılsınız mucizeleriniz nasıl

limoncicegi41 limoncicegi41 ve I am mad I am mad nasılsınız kızlar
Dr a gittiniz mi operasyondan sonra sizlerde

E Efembahya gözün aydın seninde histeroskopi olmus rabbim vesile olmasını nasip etsin inşallah
Canım çok şükür iyiyim. Yarın 19+6 oluyor ayrıntılı usg var nasipse heyecan yaptım şimdiden. Sen nasılsın oğlan büyümüştür
ALLAH RAZI OLSUN canım inşallah hepimiz kavuşuruz hayırlarla sağlıcakla...
saye canım evet fiyat çok da depil aslında ama bu zamana kadar nasip olmadı bir işte bugün dosyamız açıldı kan alındı evraklar teslim edildi mart başı da rapor için evraklarınızı tamamlayın gelin dendi..
ALLAH utandırmasın hayrlısı ile sağlıcakla inşallah eşimin tarafından gizliyoruz tedaiyi canım bir benim birkaç yakınım annem biliyor
Hayırlısı olsun canım bir kere başladın mı sonrası geliyor rabbim yüzünü güldürsün inşallah. Rapor çıkar canım sorun olmaz

evet canım muayene oldum mart ayı adetimde kısmetse tüp bebeğim başlıyor dosyam açıldı eşimin sperm sonuçları da çıktı rapor için martın başında gider evraklarımı veririm ilaç olarak da gonal f yazılacak dosyama yazdılar
canım tek ilaç değildir baska ne yazdılar?

Canım çok şükür iyiyim. Yarın 19+6 oluyor ayrıntılı usg var nasipse heyecan yaptım şimdiden. Sen nasılsın oğlan büyümüştür

Hayırlısı olsun canım bir kere başladın mı sonrası geliyor rabbim yüzünü güldürsün inşallah. Rapor çıkar canım sorun olmaz
evet canım çıkar die düşünüyorum ben de ...
gonal f yi sana kaç kutu yazmıştı canım

canım tek ilaç değildir baska ne yazdılar?
canım birkaç ilaç daha yazdı bizim açılan dosyaya doktorun yazdığı küçük kağıdı aldı zımbaladı kendi de yazarken ben gonal f yi gördüm kağıtta da yazıyordu öbürlerini okuyamadım biri sonu table gibi bir şeydi ovitrellayı da verir heralde aşılamada çatlatması için vermişti mart başında şimdi rapor için gidecepim

biraz da 3-4 kilo ver dedi ondan bir ay bekletmek istiyor heralde canım mart ayına yapalım rapor hemen yetişmez dedi ben de üsteleyemedim..
hastane 3500 alıyor onu söylediler
artık bakalım ilaçlar ne kadar tutacak 122 tl de muayeneye verdik düze hesap 5 bin olacak sanırım
Canım çok sevindim şimdiden hayırlı olsun. Ankara değilmi seninde nerde başladın bu fiyatlara tedaviye doktorun kim

evet canım ankara hacettepeye gidiyorum doktorum gürkan bozdağ raporlu fiyatı canım...
ben de çok heyecanlıyım sevinçliyim de canım ..
Canım kaç kutu kullandım hatırlamıyorum ben maalesef

X