2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım senin tam yaş kaç ben de bugün çift istiyorum dedim 35 olmamışsın 34 yasak dedi doktor ondan soruyorum ısrar etsem mi bilemedim doktora
Canım 34 benim de yaşım. Ama bu 4. Denemem benim. İlk denemende tek yapabilir ama drun insiyatif kullanırsa çift de transfer edebilir

biraz da 3-4 kilo ver dedi ondan bir ay bekletmek istiyor heralde canım mart ayına yapalım rapor hemen yetişmez dedi ben de üsteleyemedim..
hastane 3500 alıyor onu söylediler
artık bakalım ilaçlar ne kadar tutacak 122 tl de muayeneye verdik düze hesap 5 bin olacak sanırım

Hadi bismillah Rabbim kavuştursun inşallah

Fiyat dışarıya göre iyi gibi canım. Allah emeklerini Boşa çıkarmasın inşallah

oyyy canim hayirli ugurlu olsun Allah im vesile kilsin inisAllah

Allah buyuktur inisAllah hallolur o nasil oldugunu bile anlamazsin. simdi para icin geri durma cunku 3 -5 sene sonra keske dersin inanki

Canım beş yıldır tedavilerle uğraşıyorum para bir şekilde halloluyor ama giden zaman geri gelmiyor. Hiç düşünme bismillah de başla rabbim bir kolaylık verecek inşallah

Canım kızlara katılıyorum ben çok erteledim tedaviyi en son olmayınca tüp bebek denedik 40 yaşında şimdiki aklım olsa nasıl olsa gelir aman çok para olur elbet deyip beklemez yıllar önce yaptırirdim kadın üreme sistemi nankör yıllara karşı onun için ihmal etme başla diyecektim baktım mesajlara muayene olmsusun hayırlı olsun rabbim yüzünü güldürsün canım

Merhaba hanımlar
Nasılsınız bakalım

E Eren61 Dr gittin mi cinsiyet belli oldu mu nasılsın küçük mucizenle

Saye- ve cennetkokulumm sizler nasılsınız mucizeleriniz nasıl

limoncicegi41 ve I am mad nasılsınız kızlar
Dr a gittiniz mi operasyondan sonra sizlerde

E Efembahya gözün aydın seninde histeroskopi olmus rabbim vesile olmasını nasip etsin inşallah

Merhaba canım benim

Ben iyiyim çok şükür bildiğin hamilelik sıkıntılarını yaşıyorum bulantı halsizlik yorgunluk uykusuzluk. Onun dışında herşey çok iyi maşallah 9.haftayı bitircez Allah'ın izniyle teyzesi.

Sen nasılsın kuzum tatlı oğluşumuz nasıl büyümüş tatlanmıştır annesi. İnşallah gaz sıkıntınızda geçmiştir.

Oyy masallah size 9 haftalık olmuşsun zaman hızla geçiyor hamislik cetvelin çok güzel olmuş bol bol görelim bu sayfada inşallah

Bende iyiyim şükür oglus daha iyi gaz sancısı ile başa çıkma konusunda
Büyüyoruz bizde kiyafetlerinden anliyorum çok güzel bir duygu

Sağol canım benim. İnşallah bu cetvelle sonuna kadar sağlıcakla gelir kavuşurum bende miniğime.

Çok sevindim gaz konuşunla başa çıkmanıza canım. İnşallah paşamız daha rahat daha iyi olacaktır.
Ayyy ne güzel kıyafetlerin küçülsün yenilerini giysin benim kuzum. Maşallah ona sağlıcakla büyüsün inşallah.

Ayyy resimde ki el paşamızın mı kuzum yerim ben onun tombik ellerini maşallah.

İnsallah sende alacaksın kuzuyeu saglikla burda isen resim koyup kaldıracağım

Hadi bismillah Rabbim kavuştursun inşallah
Fiyat dışarıya göre iyi gibi canım. Allah emeklerini Boşa çıkarmasın inşallah
ALLAH RAZI OLSUN canım inşallah hepimiz kavuşuruz hayırlarla sağlıcakla...
saye canım evet fiyat çok da depil aslında ama bu zamana kadar nasip olmadı bir işte bugün dosyamız açıldı kan alındı evraklar teslim edildi mart başı da rapor için evraklarınızı tamamlayın gelin dendi..
ALLAH utandırmasın hayrlısı ile sağlıcakla inşallah eşimin tarafından gizliyoruz tedaiyi canım bir benim birkaç yakınım annem biliyor

evet canım muayene oldum mart ayı adetimde kısmetse tüp bebeğim başlıyor dosyam açıldı eşimin sperm sonuçları da çıktı rapor için martın başında gider evraklarımı veririm ilaç olarak da gonal f yazılacak dosyama yazdılar

Canım hayırlısı olsun bir yola girdin hayırlısıyla Rabbim inşallah tamamına erdirir.
Varsın kimse bilmesin canım önemli olan sizin sağlığınız sizin mutluluğunuz sen gönlünü ferah tut. Rabbim inşallah bu yolda seni mucizenle buluştursun. Herşey gönlünce olsun Rabbim daima yardımcın olsun.

18 gun sonra 4 ayim doluyor ancak. 4 ayin dolunca cinsiyet icin gelirsin dedi onu bekliyorum simdi hayirlisi artik soylemez benim doktorum cok net cunku..
asil sen nasilsin gazli gunler gectimi yada azaldimi inisAllah:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…