2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bende anestezili oldum histereskobiyi belki hastaliktandir tam temizlemek adina bilemiycem hatta 2 side oyle oldu

sana tetenoz icin bisey dedilermi
sen saglikcisin yanlis hatirlamiyosam bi soruyum dedim bilirsin .
gerci doktorum ol desin olurum o ayrida ne bilim soruyum dedim . saglik ocaginda daha ilk gittigimde olacaksin diye direttiler .. e kizimda hic dememislerdi. gerci normal dogum diye gittim hep doktorda oyle dedi son anda mecburi oldu belkide ondandir

Son düzenleme:
ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım benim kürtajdan sonra inan çok hamile kalan arkadaşlar oldu ALLAH hayırlarla sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin evltlarımızı inşallah amin
Hayırlısıyla önce genetik test için araştırmaya gidicekmişiz herşey düzgünse öyle tekrar deneriz çok yoruldum zaten biraz dinleniriz

Sağolasın abla sabah 8 sen beri hastanedeydik ağrıyla önce düşürdüm suni sancı verdiler 1 saat oldu kürtaj oldum çıktım rahmim çok ağrıyor
canım benım ya cok cok gecmıs olsun. oncekı kürtajda da agrımıs mıydı böyle? agrı kesıcı filan verdi mi? bu agrıyı cekmesen?

Hayırlısıyla önce genetik test için araştırmaya gidicekmişiz herşey düzgünse öyle tekrar deneriz çok yoruldum zaten biraz dinleniriz
canım sız genetık testı yaptırmıstınız yanlıs mı hatırlıyorum. yoksa kürtajla aldıklarını mı genetıge yollayacaklar?

canım sız genetık testı yaptırmıstınız yanlıs mı hatırlıyorum. yoksa kürtajla aldıklarını mı genetıge yollayacaklar?
Ben yaptırmıştım sen demiştin bana geçen sene resimlerini de atmıştım sana abla ama eşlerle birlikte yapılan varmış bir üst kademe dedi o kafayla çok alğılayamadım ama ben size yardımcı olcam dedi önce adet olup sonra Ankara’da ikimizinde genetiği araştırılcakmış bebekte genetik teste gidmedi malesef ölü olduğu için hücrelerde ölüyor ölüm sebebi belli olmaz dedi.
Patolojiye gidecek ama o da ölüm sebebini araştırmaz dedi

canım benım ya cok cok gecmıs olsun. oncekı kürtajda da agrımıs mıydı böyle? agrı kesıcı filan verdi mi? bu agrıyı cekmesen?
Yok abla önceki kürtaj da boştu rahim bebek tüpteydi bunda kanamam çok oldu kese zor ayrıldı sanırım ağrı kesici ve antibiyotik verdi doktor şimdi iyiyim biraz daha 1 2 gün az az sürer dediler

Yok abla önceki kürtaj da boştu rahim bebek tüpteydi bunda kanamam çok oldu kese zor ayrıldı sanırım ağrı kesici ve antibiyotik verdi doktor şimdi iyiyim biraz daha 1 2 gün az az sürer dediler
Dinlen canım da toparla kendini iyi beslen olur mu. İnşallah genetikte sebep belli olur canın.

Sen kontrole gitmiyor musun canım
Heeeyyy kızlarrr merhaba bende varım 4+4. İle. Henüz çok miniğiz allah herkese sağlıkla kucaşına almayı nasip etsin
Hayırlı olsun hoşgeldin
Sağlık ocağı aşıyı yapmak zorunda canım. Ama benim drumum ikiz olduğu içim drumdan izin gerekiyor. Druma Cuma sordum yaptırmam geeektiğini söyledi. Tetanoz aşısı öncelikli bebeği korumak in yapılıyor Doğum esnasında bu hastalık riskiyle karşılaşmasın diye. Sende drunla mutlaka görüş yaptır diyecektir o da
Sağolasın abla sabah 8 sen beri hastanedeydik ağrıyla önce düşürdüm suni sancı verdiler 1 saat oldu kürtaj oldum çıktım rahmim çok ağrıyor
Canım gelmiş geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın

Sağol canım amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…