2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Rabbim vesile kilsin inisAllah

Canlar ben buhün dayanamadım idrar testi yaptım . Maalesef negatif . Hep hayırlısı dedim. Demek bunda da var hayır. Mevlam neylerse güzel eyler.umarım bekleyen herkes pozitifi görür. Hamişlerimizde sağlıcakla doğum yapar. Hepimize çok teşekkürler her zaman gülenyüzüm oldunuz. Çok seviyorum sizi

Son düzenleme:
Ablacım erken değil mi daha.
Hayırlısı neyse o olsun yine de ama belki Cuma farklı bir sonuç çıkar

ne demeli simdi bilemedim
Allah tan umut kesilmez her ay yeni umut.
Allah im inisAllah en kisa zamanda nasip eder sana saglikla alirsin kucagina Aminnn
bizde seni cok seviyoruz. tekrar dene gulum pes etme

İnşallah tabbim nasip eder
Canım erken değil mi senin için. Tabii herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda ama test gününü bekle genede Allah’tan ümit kesilmez

Cnm her testin duyarlılığı farklı en güvenilir kan testi Rabbimden ümit kesilmez sen gününü bekle inşallah hayırlı haberlerini alırız

canım yine de kan testini görmeden umutsuzlanmasak mı şu testlere de pek güvenmiyorum

ALLAH RAZI OLSUN canım telefonla alamadım randevuyu gidip aldım telefonlara bakamıyoruz diyor şehir dışından gelmek isteyen olsa nasıl alırlar vallaha bilemedim
Evet canım bakamıyorlar biliyorum. Şehir dışından gelecek olan da ya bir tanıdık aracılığıyla ya da kendisi özellikle gidip alıyor maalesef

Canım dur bakalım hemen öyle herşey bitmiş gibi önemli olan cuma kanda ne çıkacak. Test gününden 2 gün önce idrarda yaptığın kesin sonuç olamaz. Ben geçen sefer adet günümden 3 gün sonra test yapmıştım çok çok silik bir çizgi çıkmıştı. Eşim bile farkedemiyordu. Erken yapsam tertemiz test çıkacaktı. Bu seferkinde 1 gün geçince yaptın çok netti ikinci çizgi bunlar hiç belli olmaz. Zaten senin tüp bebek onlar en erken kanda ne zaman çıkacağına göre test günü belirliyorlar bildiğime göre yani bu durumda idrara yansıması daha zor. Allah'tan ümit kesilmez kuzum inşallah yarın mübarek günde bu umutsuzluğun mutluluğa dönüşür Allah'ın izniyle. Hadi diyelim ki olmadı yine de dediğin gibi olmadı herşeyde bi hayır vardır. Ben çok duydum defalarca tüp bebek deneyip olmayınca tedaviyi bırakan sonra kendiliğinde hamile kalan bebeğine kavuşan. Rabbim bilir ama ben inanıyorum bir şekilde vakti geldiğinde sende kavuşacaksın. Belki de kavuştun bile boşuna kendini üzme. Dualarımız seninle beraber bekliyoruz heyecanla yarını.

inşallah canım bu kadar seneden sonra da tüp bebek anca nasip olacak inşallah bakalım doktor ne diyecek listemizin hepsi mutlu haberi alır hayrlarla sağlıcakla evlatlarımıza kavuşuruz inşallah amin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…