2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bu ay aaynaa aaynaa tup bebege karar verdi ya kafasi rahat oyuzden tedavi oncesi
bize bi supriz yapsan ne guzel olur
Aminnn Allahim
ne bileyim canım hiç umudum yok ya kaç aydır sizlere de bir şey diyemiyorum bayağı şeyler yaşadım annem ani bir şekilde evlilik kararı aldı üniversiteyi bitiren erkek kardeşim var o da şimdi bizimle yaşıyor ona üzüldüm çocuğun psikolojisi bozuldu ben arada kaldım şimdi anca anca ortalık daha iyi oldu 6 ay oldu o sıkıntılarda ben de çocuğu bile düşünemedim zaten de olmuyor dedim..
şimdi kardeşimin de sorumluluğu ben de o da bana bir dua ediyor ablam diye herke de çocuk haberlerini gözüme sokuyor annem de kendine göre haklıydı ömür boyu bana bakamazsın dedi şimdi kendi derdimize odaklanalım diyorz canım ya ama kendiliğinden olacak umudum önceden çoktu ama şimdi tedavisiz olmaz heralde diyorum gülüm..

evet gonapeptyl yaptım. aynı fıkırdeyım kuzucugum gününü beklemek ıstıyor bır yanım bır yanım test ypmak ıstıyor. bı taraftan aman hcg arttı yok eksıldı onu beklemek ıstemıyorum
az daha bekle canım inşallah güzel haberlerini alacağız gülüm ALLAH güldürsün yüzünü hayırlarla sağlıcakla sonra diğer arkadaşlarımıza da bana da inşallah amin

ne bileyim canım hiç umudum yok ya kaç aydır sizlere de bir şey diyemiyorum bayağı şeyler yaşadım annem ani bir şekilde evlilik kararı aldı üniversiteyi bitiren erkek kardeşim var o da şimdi bizimle yaşıyor ona üzüldüm çocuğun psikolojisi bozuldu ben arada kaldım şimdi anca anca ortalık daha iyi oldu 6 ay oldu o sıkıntılarda ben de çocuğu bile düşünemedim zaten de olmuyor dedim..
şimdi kardeşimin de sorumluluğu ben de o da bana bir dua ediyor ablam diye herke de çocuk haberlerini gözüme sokuyor annem de kendine göre haklıydı ömür boyu bana bakamazsın dedi şimdi kendi derdimize odaklanalım diyorz canım ya ama kendiliğinden olacak umudum önceden çoktu ama şimdi tedavisiz olmaz heralde diyorum gülüm..
Allahim sana nasip etsin inisAllah en kisa zamanda ol canim tedavini ol
bak Kuran okumayi da biliyosun galiba ne kadar guzel elinden geleni yap gerisi Rabbimin takdiri ne yapabilirsinki
doktor ne yapabilir ALLAH IM OL DEMEDIKTEN SONRA once bunu kabullen tedavi olmasanda olur bilemezsin Rabbim nasip etmisse olur.
bi takin akrabamiz erkek icin cocugu olmaz kisir dediler raporu bile var kac hastaneden Allah nasip etti işte oldu cocugu oyuzden Rabbim e guven olacak ben inaniyorum.
bsana tavsiyem bisey yiyip icerken mesela ben zemzem suyu iciyodum arada hatta esimde sorun yok onada iciriyodum Allah im sifa senden vesile kil Ya Rab diyodum hep.
Allahim sanada biseyi vesile kilsin inisAllah bebegini kucagina al Amin Amin Amin

Allahim yardimcin olsun kardesin konusundada sana ..
kardes ya dogrusunu yapmissin .Allah im yardimciniz olsun.

Kuzum bugün gittim ama keseyi görmeye daha 5 haftalığız teyzesi. İnşallah 2 hafta sonra kalp atışları için gidicem. Sen nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik.
masAllah
ben iyiyim valla Sukurler olsun boyle guzel haberler alinca seviniyorum darisi limona aynaya olsun Allahim Amin

Canım senin test günün çok güzel cuma mübarek günde inşallah Allah'ın da izniyle güzel haberinle hepimiz çok sevineceğiz. Kendini sakın strese sokma herşey çok güzel olacak inşallah. :dua::KK200:
İnşallah canım ben minikin kesesini severim inş kalp atısınıda hayırlısıyla duyarsınız

Allahim sana nasip etsin inisAllah en kisa zamanda ol canim tedavini ol
bak Kuran okumayi da biliyosun galiba ne kadar guzel elinden geleni yap gerisi Rabbimin takdiri ne yapabilirsinki
doktor ne yapabilir ALLAH IM OL DEMEDIKTEN SONRA once bunu kabullen tedavi olmasanda olur bilemezsin Rabbim nasip etmisse olur.
bi takin akrabamiz erkek icin cocugu olmaz kisir dediler raporu bile var kac hastaneden Allah nasip etti işte oldu cocugu oyuzden Rabbim e guven olacak ben inaniyorum.
bsana tavsiyem bisey yiyip icerken mesela ben zemzem suyu iciyodum arada hatta esimde sorun yok onada iciriyodum Allah im sifa senden vesile kil Ya Rab diyodum hep.
Allahim sanada biseyi vesile kilsin inisAllah bebegini kucagina al Amin Amin Amin

Allahim yardimcin olsun kardesin konusundada sana ..
kardes ya dogrusunu yapmissin .Allah im yardimciniz olsun.

ALLAH RAZI OLSUN canım ben elimden geleni yapayım gerçekten de iyice stres oldum hastaneyi arıyorum randevu alamadım henüz zemzem suyu ben de alayım hacı malzemesi satan yerlerde satıyorlardı demi sizler de dualarınızı eksik etmeyin..
kuruyemştir şudur budur yani iyice de bakmak lazım biraz kendimize bakalım bu kadar seneden sonra bizim de dalımız yeşerir mi her şeyde bir hayır vardır diyorum gülüm bakalım inşallah seviniriz ya
ALLAH'IM DUALRIMIZI HAYIRLARLARLA SAĞLICAKLA KABUL EDER İNŞALLAH AMİN

ALLAH RAZI OLSUN canım ben elimden geleni yapayım gerçekten de iyice stres oldum hastaneyi arıyorum randevu alamadım henüz zemzem suyu ben de alayım hacı malzemesi satan yerlerde satıyorlardı demi sizler de dualarınızı eksik etmeyin..
kuruyemştir şudur budur yani iyice de bakmak lazım biraz kendimize bakalım bu kadar seneden sonra bizim de dalımız yeşerir mi her şeyde bir hayır vardır diyorum gülüm bakalım inşallah seviniriz ya
ALLAH'IM DUALRIMIZI HAYIRLARLARLA SAĞLICAKLA KABUL EDER İNŞALLAH AMİN
Amin canim inisAllah Rabbim nasip eder ben inaniyorum olucak daha cok gencsin .

moral bozma inan pozitif dusun olur inisAllah inan inan artik senin moralinde cok bozuk anliyorumda seni haklisinda ama sunu kabullen elinden ne gelir???
ancak ve ancak doktora gitmek onuda yapiyosun eee rahat ol takma kafana gerisi Rabbimin takdiri..
ot diycem sana ic diye iyi olur Allah tan kotu olur kuldan bisey olur dokunur . oyuzden zemzem icin bencede uc yudum ic abdestliyken dua edip ic belki sen benden daha iyi bilirsin hatta Allah im sifa kilsin. vesile kilsin.. Amin

Son düzenleme:
Amin canim inisAllah Rabbim nasip eder ben inaniyorum olucak daha cok gencsin .

moral bozma inan pozitif dusun olur inisAllah inan inan artik senin moralinde cok bozuk anliyorumda seni haklisinda ama sunu kabullen elinden ne gelir???
ancak ve ancak doktora gitmek onuda yapiyosun eee rahat ol takma kafana gerisi Rabbimin takdiri..
ot diycem sana ic diye iyi olur Allah tan kotu olur kuldan bisey olur dokunur . oyuzden zemzem icin bencede uc yudum ic abdestliyken dua edip ic belki sen benden daha iyi bilirsin hatta Allah im sifa kilsin. vesile kilsin.. Amin
öyle canım önce ALLAH OL DİYECEK inşallah ALLAH'IMIN verdiği şifa doktorlar da sebep olup ben de sevineceğim inşallah amin

ALLAH RAZI OLSUN canım hacet namazı kılacağım evet canım bebek için hatme başlamıştım 3 cüzüm kaldı onu da tamamlayıp hatim duamı da yapıp tedaviye başlamış olacağız inşallah hacettepyi arıyorum şimdi hep meşgül randevu için
Canım telefonla randevu zor oluyor gitme şansın varsa gidip al bence randevunu. Bende ulaşamayıp gidip almıştım
aynen canım borcun bittiği yok yaş oldu 34 artık kaynanamı da bıraktım sıkıldım beklemekten kaynanamın eltisi bile geçti karşıma 3. torun için yelek örmeye başladı gideceğim zaman başka zaman ör ya gözüme sokma yanş
Canım hiç üzülme inşallah rabbim senin içinde bir yol açacak. Tedavini ol gerisi Allah’tan inşallah
Yok canım dondurulmuş embriyo transferi yapıldı.
O zaman hayırlı olsun :)

X