2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

evet gonapeptyl yaptım. aynı fıkırdeyım kuzucugum gününü beklemek ıstıyor bır yanım bır yanım test ypmak ıstıyor. bı taraftan aman hcg arttı yok eksıldı onu beklemek ıstemıyorum
Canım benim çok iyi anlıyorum seni. Bütün transferlerimde hep bir kaç gün önce test yaptım büyük stres oldu bana. Bu transferde de drum beşinci gün olmasına rağmen 14. Güne test verdi çatladım ama bekledim genede:halay: hatta 12. Gün kendisi yapalım dedi ben istemedim :kahve: çok şükür sonucu iyi oldu seninde iyi olacak inşallah. Katlandı arttı stresine gerek yok hiç

Canım hissettiklerin normal bende de karın aprısı çok oluyor hala. Senin kontrolün ne zaman
Bugün gittim iğnemi yazdırmaya bebek büyümüş kese tam yuvarlak değil dedi doktor ama sıkıntı etme dedi.
Hergün sabah karşı uyanıyorum sanki ishal gibi ama hiç birşey yok 5 10 dk kıvrandırıyor sonra rahatlıyorum senin de mi öyle

Bugün gittim iğnemi yazdırmaya bebek büyümüş kese tam yuvarlak değil dedi doktor ama sıkıntı etme dedi.
Hergün sabah karşı uyanıyorum sanki ishal gibi ama hiç birşey yok 5 10 dk kıvrandırıyor sonra rahatlıyorum senin de mi öyle
İnşallah hayırlısıyla kucaklayacaksın inanıyorum canım. Çok sevindim bebeğin iyi olmasına. Ben o ağrıyla birlikte çoğu zaman ishal de oluyordum afedersin. 10. Haftaya kadar böyle devam etti. Şimdi ağrı ara ara oluyor

İnşallah hayırlısıyla kucaklayacaksın inanıyorum canım. Çok sevindim bebeğin iyi olmasına. Ben o ağrıyla birlikte çoğu zaman ishal de oluyordum afedersin. 10. Haftaya kadar böyle devam etti. Şimdi ağrı ara ara oluyor
Ben de tek bende oluyor sanıyorum araştırdım doktora sordum bir cevap bulamadım.
Bana inandığınız için ben de bu bebeğe bukadar inandım gerçekten büyük bir yanlıştan döndüm Allahım sağlıklı sıhhatli kucağımıza da almayı nasip etsin hepimizin inşallah

Ben de tek bende oluyor sanıyorum araştırdım doktora sordum bir cevap bulamadım.
Bana inandığınız için ben de bu bebeğe bukadar inandım gerçekten büyük bir yanlıştan döndüm Allahım sağlıklı sıhhatli kucağımıza da almayı nasip etsin hepimizin inşallah
Yok canım hormonlar değişiyor mise bağırsak sistemi de bir şekilde adapte olmaya çalışıyor. İlerleyen dönemlerde de kabız olunuyor :bicak: İnan canım umutsuzluk şeytandandır. Rabbim istedi mi olmazlar olur biz yeterki umut edip isteyelim :KK200:

Yok canım hormonlar değişiyor mise bağırsak sistemi de bir şekilde adapte olmaya çalışıyor. İlerleyen dönemlerde de kabız olunuyor :bicak: İnan canım umutsuzluk şeytandandır. Rabbim istedi mi olmazlar olur biz yeterki umut edip isteyelim :KK200:
Haklısın :KK200:
Allahım umutlarımızı yitirtmesin inşallah canım herşey güzel olsun :KK200:

Merhaba arkadaşlar dayanamadım test yaptım bugün 7. Günüm heyecanladım ama yinede emin olamadım

Eklentiler

• 154874796601221273355.jpg
    154874796601221273355.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 25
evet gonapeptyl yaptım. aynı fıkırdeyım kuzucugum gününü beklemek ıstıyor bır yanım bır yanım test ypmak ıstıyor. bı taraftan aman hcg arttı yok eksıldı onu beklemek ıstemıyorum

Canım senin test günün çok güzel cuma mübarek günde inşallah Allah'ın da izniyle güzel haberinle hepimiz çok sevineceğiz. Kendini sakın strese sokma herşey çok güzel olacak inşallah. :dua::KK200:

Allah im vesile kilsinda yavruna kavus inisAllah Aminnn
hacet namazi kil
ALLAH RAZI OLSUN canım hacet namazı kılacağım evet canım bebek için hatme başlamıştım 3 cüzüm kaldı onu da tamamlayıp hatim duamı da yapıp tedaviye başlamış olacağız inşallah hacettepyi arıyorum şimdi hep meşgül randevu için

Kuzum bugün gittim ama keseyi görmeye daha 5 haftalığız teyzesi. İnşallah 2 hafta sonra kalp atışları için gidicem. Sen nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik.
Gözün aydın canım keseyi görmüşsün maşallah sağlıkla rabbim kucağında göstersin evladını inşallah

İnşallah gaz sorunlarını atlatırsınız canım. Teşekkürler göbüş büyüdü baya :)

Canım en doğru kararı vermişsin bence. Borç hiç bitmiyor maalesef bende beklemedim yavaş yavaş bitirmeye çalışıyoruz borçları. Senin yaş da benim gibi otuzun üzerinde hatırladığım kadarıyla artık bir yerden başlamak lazım
aynen canım borcun bittiği yok yaş oldu 34 artık kaynanamı da bıraktım sıkıldım beklemekten kaynanamın eltisi bile geçti karşıma 3. torun için yelek örmeye başladı gideceğim zaman başka zaman ör ya gözüme sokma yanş

X