2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Clexanda yakıyor ilacı verince ben de tanıdık eczaneden temin ediyorum pazartesi rapor çıkartıcam beklemiştim bebeğin durumu ne olur ne olmaz diye
Morarmaların oldu mu abla benim kocaman oldu biyer geçmiyor
Rapor neden çıkarıyorsun ki devlet ödemiyor mu? Canım henüz morartmadım. Yönergeleri aynen uyguladım. İpneyi tek hamlede cıkar ve sonrasında pamukla bastırma yada oğuşturma. O zaman morarmaz.

Rapor neden çıkarıyorsun ki devlet ödemiyor mu? Canım henüz morartmadım. Yönergeleri aynen uyguladım. İpneyi tek hamlede cıkar ve sonrasında pamukla bastırma yada oğuşturma. O zaman morarmaz.
Vuramamışım sanırım öyle yapıyorum aslında.
Raporu toplu almak için çıkartalım dedi doktor 2 3 kutu alıp evde depolayabilirim yoksa 10 günde bir yazdırmam gerekiyor kutunun içinde 10 tane çıkıyor hem gününü kaçırır yazdıramazsam 140 tl dedi eczane nasıl olsa hep vurcam bu iğneyi rapor iyi olur diye düşündüm bende.

bu
Clexanda yakıyor ilacı verince ben de tanıdık eczaneden temin ediyorum pazartesi rapor çıkartıcam beklemiştim bebeğin durumu ne olur ne olmaz diye
Morarmaların oldu mu abla benim kocaman oldu biyer geçmiyor
butun hamilelik boyuncami kullanacaksin kan sulandiriciyi.
banada varislerime baktilar himmm :))) inceymis dedi kalin olsaydi sorun olurmus dogumda kanama olurmus oyuzden onceden onlem aliriz dedi.
bunuda ilk defa duydum kizimda hic bakmamislardi. birde tetonoz olcakmisim kizimda olmadim bunuda saglik ocaginda dediler . ben kendi doktorum derse olurum ona soracam aklima gelmedi hic sormadim keske sorsaydim unuttum iste bidaha gittigimde sorucam aslinda boyle sorcak seyleri ben kagida yaziyorum unutmuyorum rahat oluyo:))

Evet bütün hamilelik boyunca şimdilik öyle gözüküyor tetenozu hamilelere yapıyorlar önlem amaçlı sebebi de ne olur ne olmaz diye önlem amaçlı evde felan suyu gelip doğuranlar oluyor veya paslı birşey batar ederse diye yaptır sen riske atma bence :)

kendi dr ol deese olucam

devletteki sirayi eritiyo. hani kasada sira olur ya onun gibi:)))
kuzum senin bebginde hisey yok kalp atisini duymusun bakma makine bozuktur bana kizimdada oldu oyle goremedi benim karnim yagliymis makine milattan onceydide oyle demiyo:))))
neyse takma kafana senin bebegin saglikli takma bunlari.
ben ozele gidiyorum kendi ameliyat eden doktoruma .
ama hamile oldugumu duyan ki sanirim doktorum sisteme girmis hemen saglik ocagindan aile hekimliginden aradilar cagirdilar oraya da gittim yani .
ama onlar hem bize gel bunu devlet istiyo zorunlu dedi. ama ekledi de sen kendi doktorunada git dedi hatta d vitamini folik asiti bile o versin ameliyat olmussun cunku dedilér.

Ben de dün gittim akşam polikliniği oluyor ya ona anlattım doktor çok rahatlattı içimi kalp atışını duydusan tamam artık bhcgnin hiçbir önemi yok dedi kapı kapı gezme 1 tane doktorun olsun dedi ben iki ayrı özel hastaneyr gidiyordum gitme birine git takibini hep biri yapsın dedi dünden beri rahatladım.
Bizim sağlık ocağındaki doktorumuzda tanıdık aradık sorduk gerek var mı diye o da bekleyin 12 haftaya kadar sizin 2 kaybınız olduğu için hemen işlemleri başlatmayalım dedi.

Adam dogru demis kapi kapi gezme 1 dr a git .
basina is acican Allah im zorla yani ne duymak istiyorsun biseyin yok iste
oklava yi hakediyon he:))) terlik firlaticam sana siddete karsiyim ben delirtme beni:)))) !abla sozu dinle.
kanaman yok agrin yok
hergun hergun otur oturdugun yerde dua et bisey olmaz Allah in izniyle

ay abla ya güldürdün beni sabah sabah tamam gitmicem söz içimde rahatladı zaten şükür namazını kıldım 2 rekat birdaha kılmama gerek var mı? Dualarımı hep ediyorum hepimiz için

ay abla ya güldürdün beni sabah sabah tamam gitmicem söz içimde rahatladı zaten şükür namazını kıldım 2 rekat birdaha kılmama gerek var mı? Dualarımı hep ediyorum hepimiz için
yok kilmana gerek yok daha.
Aklina geldikce dua etsen yeter Esma cekipte olurr cekmedende olur Allah im saglikla kucagima aliyim diye dua et Unutma Allah isterse hersey olur once bunu kabul etki korkun olmasin duamiz olmasa biz hiciz bunuda unutma rahatla rahat ol.

Hmm anladım canım ben yeniyim bu işte sanıyorum kutu hıc bitmeyecek aynen rapor mantıklıymıs. Sen ne zaman kullanmaya basladın?

İyiyim canım nolsun aksamları agrım oluyor yumurtlama dönemimdeki gibi onun dısunda sıkıntım yok beklemek zor geliyor bıde :) sen nasılsın?
Canım en zor kısmı beklemek zaten vakit geçmiyor :) bende şükür iyiyim
Canım ben geçen gebeliğimde ne bulantı ne kusma yaşamadım, arkadaşım da sanki hamile değil sadece karnı çıktı başka belirtisi yok. Ama bu gebeliğimde ikiz olduğu in ben çok zorlandım hala bulantı devam ediyor
Hanımlar sonucumu aldım katlanmış değerim allaha şükür 2 gün önce 40 ti bugün 103 olmuş 2 hafta sonra kese göreceğim
Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah
Canım rapor çıkarmak gerek hem fark ücreti olmuyor hem de bir defa da 9 kutu yazdırabilrisin bende gebeliğin sonuna kadar kullanacağım rapor çıkarttım

Esma nasıl çekicem peki
canim benim bende pek bilmiyorum su hayatta en buyuk eksikligimizde bu dinimizi tam bilmiyoruz en azindan kendi adima konusuyorum.
hep ogretilen neyse o okadar biliyoruz iste.
seni yanlis yonlendirmek te istemem ama korkulardan emin olmak icin
bu dua faydali yaziyo ama sende bi bak istersen ben imam hatip okumadim yani pek bilmiyorum kendim arastiriyorum falan yani

KORKUDAN EMİN OLMAK İÇİN DUA Her türlü korkudan emin olmak için okunacak dua hangisidir? Korkudan emin olmak için okunacak duanın Arapçası, Türkçe okunuşu ve anlamı… Korkudan emin olmak için okunacak duanın Arapçası, Türkçe okunuşu ve anlamı… Arapçası: قُل لَّن يُصِيبَنَا إِلاَّ مَا كَتَبَ اللّهُ لَنَا هُوَ مَوْلاَنَا وَعَلَى اللّهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ Türkçe Okunuşu: “Kul len yusîbenâ illâ mâ keteballâhu lenâ, huve mevlânâ, ve alâllâhi felyetevekkelil mu’minûn(mu’minûne).”(Tevbe Suresi 51)

birde Allah in 99 ismi varya Esma ul Husna onu gunde 1 kez okusan bile yeter. 5 dk almaz ruhen rahatlarsin inisAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…