2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

iyiyim canım sen naslsın
sukurler olsun. busene senden de guzel haber alicaz inisAllah Amin sanada diyorum sende takma kafana duani et takma kafana rahat ol biliyorum zor ama bu cok etkiliyo bunu dusun azda olsa takmamaya calis odaklanma bak kendiliginden gelecek inisAllah

tatil yaptiniz:)))
gelsin hayirlisiyla inisAllah senden guzel haberler aliriz inisAllah takma kafana en buyuk sorun o takmaaaaaaaaaaaaaa
Takmıyorum vallahi 20 gündür de psikolojik destek alıyorum gitmeden eşimde aldı devam edicez iyi geliyor ikimizede

Kızlar dün kontrolüm vardı tek yumurtam varmış iğneyi bırak hapla büyütelim dedi doktor. Biraz keyfim kactı
Allah buyuktur
ne moralini bozuyosun Rabbim nasip etmisse 1 taneyle bile olur dua et dua Esma ul Husna oku . dua edicem sana inisAllah Allah im Allah isterse hersey olur buna kalpten inan

Kızlar dün kontrolüm vardı tek yumurtam varmış iğneyi bırak hapla büyütelim dedi doktor. Biraz keyfim kactı
moral bozma lütfen olumlu dusun olumlu olsun enazindan doktor gozetimindesin oyle dusun elinden geleni yapiyosun gerisini Rabbim bilir . bu saatten sonra yapacak biseyin varmi yumurta sayisini artirmak icin yok oyuzden bozma moralini sukurki 1 tane var oda umut .oyuzden bol dua et Allah tan umut kesilmez inisAllah olacak Allahin izniyle

moral bozma lütfen olumlu dusun olumlu olsun enazindan doktor gozetimindesin oyle dusun elinden geleni yapiyosun gerisini Rabbim bilir . bu saatten sonra yapacak biseyin varmi yumurta sayisini artirmak icin yok oyuzden bozma moralini sukurki 1 tane var oda umut .oyuzden bol dua et Allah tan umut kesilmez inisAllah olacak Allahin izniyle
İnşallah canım benim.

X