2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

onu Yaradana kurban. Rabbim sifa versin . sende uzulme bi toparlansin cikar Allah in izniyle zaten ilk dogunca kilo kaybi oluyo biliyosun bide ustune su yutmasi falan eklenince . seninki fazla yutmus demekki bosver hastanede olmasi daha iyi . atlatana kadar daha iyi bosaltirlar hep suyu. kusuyodurda o garibim dimi?? .. durdumu kusmasi inisAllah..
uzulme canim cogu gitti azi kaldi logusasin kostur dur Allah im yardimcin olsun . inisAllah bu hafta Omer inle evde keyif yapacaksin Amin Amin Amin. Allah im sifa versin
Allah razı olsun canım kusmasi kesildi ama o arada beslenemedi inşallah bundan sonra iyi olacak Ömer kuzu

Sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor

INCIK BONCUK INCIK BONCUK canım maşallah kuzularina sağlıkla büyüsün inşallah

Saye- Saye- sen nasılsın canım

Allah razı olsun canım kusmasi kesildi ama o arada beslenemedi inşallah bundan sonra iyi olacak Ömer kuzu

Sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor

INCIK BONCUK INCIK BONCUK canım maşallah kuzularina sağlıkla büyüsün inşallah

Saye- Saye- sen nasılsın canım
Amin Amin canim Allah in izniyle inisAllah.
Allah a sukur sıkınti yok sanki hamile degilim anlamadim bende ama 2 gundur yemek yiyince midem yaniyo bundan sonra ne olur bilemiycem sonrasi zorluycak gibi geliyo oyuzden su dunle bugun

A anneveoglusu canım Allah razı olsun iyiyim bende dün gece ağrım çoktu hastaneye yattım bugün çıktım eve. Rabbim inşallah hayırlısıyla evladını alıp evine götürmek nasip etsin canım şifa verdin Allah bebeğine. Sen nasılsın

Amin Amin canim Allah in izniyle inisAllah.
Allah a sukur sıkınti yok sanki hamile degilim anlamadim bende ama 2 gundur yemek yiyince midem yaniyo bundan sonra ne olur bilemiycem sonrasi zorluycak gibi geliyo oyuzden su dunle bugun
canım benıım allahım sabrını versın. gecen saracoglu dıyordu gebelıkte mide yanmasını üç yudum süt anında gecırır dıyordu daha fazlası degıl dıyordu. bı denesene kuzum belkım ısıne yarar. minnak sımdıden ben burdayım dıyor annesıııı

canım benım sagol allah razı olsun ıyıyım. iğnelerım basladı bugün 2. yı vuruldum. haftaya bi gün yumurta toplanır. sen neden rahatsızlandın? kuzum dikkat edıyorsun degıl mi kendıne. bazı besınlerı yememen lazım maaydanoz zencefıl gıbı. dikkat edıyor musun.?

canım benım sagol allah razı olsun ıyıyım. iğnelerım basladı bugün 2. yı vuruldum. haftaya bi gün yumurta toplanır. sen neden rahatsızlandın? kuzum dikkat edıyorsun degıl mi kendıne. bazı besınlerı yememen lazım maaydanoz zencefıl gıbı. dikkat edıyor musun.?
Hayırlısıyla sonuçlanacak inşallah bu tedavin canım rabbim hayra çıkarsın bu tedavinle hatırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda. Canım yediğim tek şey peynir ekmek birde bazı meyveler hala kusuyorum. Ben dün salaklık ettim ev süpürdüm ağrım çok oldu akşama direk gittim drum asistanına yönlendirdi bir gece yattım. Bir daha çok yormam kendimi ders oldu bana

Hayırlısıyla sonuçlanacak inşallah bu tedavin canım rabbim hayra çıkarsın bu tedavinle hatırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda. Canım yediğim tek şey peynir ekmek birde bazı meyveler hala kusuyorum. Ben dün salaklık ettim ev süpürdüm ağrım çok oldu akşama direk gittim drum asistanına yönlendirdi bir gece yattım. Bir daha çok yormam kendimi ders oldu bana
Çok geçmiş olsun dikkat et kendine sen ikizlere hamilesin bir de daha temkinli ol :KK200:

simdi okudum yazdigini cok gecmis olsun sen 3 canlisin dikkat et canim ya

canım benıım allahım sabrını versın. gecen saracoglu dıyordu gebelıkte mide yanmasını üç yudum süt anında gecırır dıyordu daha fazlası degıl dıyordu. bı denesene kuzum belkım ısıne yarar. minnak sımdıden ben burdayım dıyor annesıııı
aynen sut geciriyo ama 1 bardak :))))
birde limon oyle bastiriyokiii..
limon dualarim seninle bu sefer inisAllah Allah in izniyllleeee Aminnnnn

bendede sukur şeker falan yok d vitamini yerlerde cikti 7 cikti . dr ilac verdi . Allah tan dikkat ediyorum kansizliktan sonra normalde 30 -100 arasiymis ......
7. 38 nedir ya oluyum artik...

bendede sukur şeker falan yok d vitamini yerlerde cikti 7 cikti . dr ilac verdi . Allah tan dikkat ediyorum kansizliktan sonra normalde 30 -100 arasiymis ......
7. 38 nedir ya oluyum artik...
kuzum güneşe cıkmıyor musun hiç? çokk düşük. insan depresyona gırer benım 20 iken cok moralsiz ve suratsızdım:) ampul falan verdi mi? carlson un d vıtamını süper bha ıcermıyor zararlı madde yok. ocean ın d vıtamınıde aynı sekılde markaya dıkkat et canım

kuzum güneşe cıkmıyor musun hiç? çokk düşük. insan depresyona gırer benım 20 iken cok moralsiz ve suratsızdım:) ampul falan verdi mi? carlson un d vıtamını süper bha ıcermıyor zararlı madde yok. ocean ın d vıtamınıde aynı sekılde markaya dıkkat et canım
kendi dr um ben 3 ay ilac vermiyorum hamilelikte ama kullanman lazim. gunese cikiyorum kizi oglenleri almaya gidiyorum. hatta busene tatilede gittik denize bolbol girdim guneslendimde ama anlamadim. yetmiyomu ne yapiyim anlamadim enaz ayda 3 kez balikta yiyorum herhafta dikkat ediyorum ama sut peynir cok yerim anlamadim. iste dr bi tane yazdi aldim 3 kez 3 damla dedi. 5 sene once kapandim kapalilarda cok gunes almiyor buda gercek oda etkiler illaki Rabbim sifa versin nediyim. sasirdim ya enaz 30 olmaliymis bende 7 ben demekki oyuzden bazen ruh gibi oluyorum .
depresyonmu bir kez olmustu Allah korusun bazen daraliyorum evet basiyolar boyle sonra bosver diyorum herseye ozellikle su son bikac aydir bosver modundayim sende oyle yap super oluyooo :)) komsu teyzeyle konustugumda girdim bu moda cikamadim hala bayadirda gormedim onu teyze psikolog gibi super ya:)))))
bazi insanlar gercekten insana iyi geliyo bazilarida iyyyy Allah uzak eylesin ggiiizzz
elem tere fis kem gozlere sis ( karistirdimmi yoksammmmmm)

limon cok calis calis limon calis:)))))
az guldurem seni:p

limon cok calis calis limon calis:)))))
az guldurem seni:p
canım depresyonun ondan emın ol. gebelıkte d vıtamını onemlı mutlaka kullan. kapalıysan o gunes hayatta yetmez. takvıye ıle halletcen canım:))) kuzum calısamam ıgnelere basladım. doktor korun korunma bı sey demedı ama ben korunmayı dusunuyorum.

X