2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

A anneveoglusu canim sen nasilsin bebis nasil
Bebiş hastanede bende ona gidip geliyorum
Çok sevindim canım allah tamamına erdirsin inşallah benden sonra iki hamile olmasına çok seviniyorum bu topicte Saye- ve sen inşallah diğer kızlardan da güzel haberlerini alacağız

Allah razı olsun darısı sizlere olsun canım

oh süper bulantın gectıyse guzel beslenırsın. bol bol cevız ye. bebişin zeki olsun :) o testleri yaptır canım. onlar hıcte gereksız testler değil. şeker yüklemesi konusunda cok bılgı sahıbı degılım. ama gebelık sekerı cok tehlıkelı olabılıyor dıye bılıyorum. o da anca seker yuklemesı ıle anlasılıyormus.

arkadaslar dr a gittim hersey yolunda sukur 7 hafta 1 gunlukmus. agustosun basinda Rabbim nasip ederse dogum olur inisAllah
Gözünaydın canım rabbim tamamına erdirsin inşallah
Canım nasılsın bebeğin nasıl rabbim bir an önce kavuştursun sağlıkla evinize dönün inşallah

Ammmminnnnn inisAllah.
bebegine de Allah im Safi Ismiyle su cuma gunu yuzu suyu hurmetine Sifa versin Allah im Ammmin Aminnn Amminn.
su cokmu yutmus bizim gelin bebekle cikmisti kontrole goturdu hep pespese evde bi alet varmis ben gormedim dr ondan alin demis burnundan cekiyo diye biliyorum ama . inisAllah bebeginle gidiceksin evine uzulme canim sende logusasin Allah baska dert . dermansiz dert vermesin. saglikli uzun omurler nasip etsin ona

bosver ya eskiden seker yuklemesimi varmis:))))
ben geri kafaliyim ilac ve dr konusunda :)
kiz canan kartay i dinle bak neler diyo yaptirmayin seker yuklemesi diyo zararli diyor

bosver ya eskiden seker yuklemesimi varmis:))))
ben geri kafaliyim ilac ve dr konusunda :)
kiz canan kartay i dinle bak neler diyo yaptirmayin seker yuklemesi diyo zararli diyor
Evet kuzummonu duymuştum . Canan karatay bi çok konuda cokk haklı .burda incikboncuktu sanırom yada minikizmit gebelik sekeri çımınca diyet yapmak zorunda kalmıştı. Anneveoglusunun da sınırda cıkmıstı. Aslında konuyu onlar daha iyi bilşyo. Canım inşallah sağlıklı ilerlesin duamız isteğimiz Bu yönde

seker yuklemesi degilmis gizz o dr isaretledi ordan glikozu aclik sekerimi istemis:) verdim kanimi zaten kansizim kan aliyolar sonra kansizsin diyolar bu ne yaman çelişki :))))))))
seker yuklemesi cokkk sonraymis:) ama ben yaptirmiycam fikrim degismezse:)

Aclık kan sekeri. Kac cıktı

Aclık kan sekeri. Kac cıktı
kiz almadim daha bana su zaman gel al da dmediler . kendi dr uma gittim o 1 saat sonra saglik ocagindan aradilar benia. o testleri saglik ocagi parasiz yapiyomus zaten drum bosuna para verme dedi. zaten aradilar hemen hamileymissin diye hemsiremiz sagolsun. ooo muhabbet oyle koyuyduki hemsireyle neler anlattim ayak ustu bi tek nezman aliyim demeyi unutmusum kadincagiza :))) artik bi ara gider alirim drum illa yaptir gorucem dedi kansizmiyim hala ona bakicakmis oyle ddedi ona gore takviye yapariz dedi. yani varya sirf doktorumun hatirina yaptir dedi diye yaptiriyorum ben gayet iyiyim . cunku 3 ay once ameliyat olurkende bana dunyanin testini yapmislardi canim ondan diyorum

canım şekeri bilmem ama kansızlık önemli. bliyorsun bebek kanla beslenıyor. beslenmene cok dıkkat et bol bol üzüm pekmezı ye.
bilmem kaldimi kansizlik 3 ay ilac ictim o beni mahvetmisti dr en az 3 ay iceceksin gecmez demisti. iste bakilacak . sagol canim tavsiye icin ... sen ne yaptin karnelerede az kaldi. okumuyon dimi dediklerimi hiiiiii sana kocaman bir 0 vercem heeee Allah im kiz lafimi dinle dinle heray hacet namazi kil duasini et

canım bugün adet oldum . temizleneyım okuyacam ınsallah. hacet duasını okudum ama namaz kılmadım henuz.

canım bugün adet oldum . temizleneyım okuyacam ınsallah. hacet duasını okudum ama namaz kılmadım henuz.
kiz namazi kiliyosun 4 rekat ondan sonra secdedeyken büyük hacet duasini ac google yaz cikiyo onu onu kalkmadan namazdan sonrada duani et . sonra da 3 kulhu 1 elham oku Rabbim butun olmuslerimize basta Peygamberimize hadiye eyledim haberdar et Ya Rabbim.
Allahim esimi baba yapmama beni vesile et falan da de dua ederken ben oyle dua ettim artik gerisinide icinden geldigi gibi yanlis yapma kuzum once namazini kil kilmadan once bastan yaziyorum bak
adetin bitti temizledin illa hemen yapican diye bisey yok bikaç gun sonra da olur .

abdest al namaz abdesti estağfirullah Affet Allah im de niyet et hacet namazina kil seccadeden kalkmadan buyuk hacet duasini ac oku hemen pesine sonra duani et Allahim kabul eylesin Amin pesine 3 kulfu 1 elham oku hediye eyle tamammiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…