2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bu aradaa bana kalsa sadece doguma giderim sanki dr a oyle fenayim dr lara anlatamam . ben neler cektim ah ah neler goruyo insan . oyuzden guvendigim dr a giderim. oda kendi drum

Canım ne zamandır girmemiştim anneveoglusu doğum yaptı mı diye bakayım dedim ve senin de hamile olduğunu öğrendim çok çok sevindim canım. Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir gebelik sağlıklı bir doğum ve sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin canım.

Rabbim sana da nasip etsin
sizlerede nasip etsin cifter cifter versin tum isteyenlere Amiinn

31.12.18 tarihinde yani dün dokta gittim ve hamile olduğumu öğrendim.6 aylık evliyim aslında erken olduğunu düşünüyorum ancak prolaktin yükselmem vardı en son 1 ay önce 95 ti parloder verdi doktorum ve bu ilaç hamile kalmada etkili istersen yap diyince hic olmamasından korktuk ve çok şükür Allahıma

Allah bi avazda kurtarsin saglikla kavus bebegine

evet canim kalbinide duyduk Sukur Darisi sana olsun guzel kalplim Allah im busefer vesile kilsin tedavini kavus yavruna ..
Rabbim tum isteyenlere versin kizlar dedigim dualari etmenizi tavsiye ederim.
ayagimi surudum:))
Sağol canım benim çokk sevindim kalp sesini duymana maşallah gerisi su gibi geçsin inşallah. İlk gebeliğinde yapmadıgın bütün nazları yap :))

Sağol canım benim çokk sevindim kalp sesini duymana maşallah gerisi su gibi geçsin inşallah. İlk gebeliğinde yapmadıgın bütün nazları yap :))
kiz artik midem bile bulanmiyo 1 kez kustum zaten ozaman anladim hamile gibi degilim sanki dr bidunya test istedi yarin onlara kosturucam bence gereksiz seyler . hele seker yuklemesi olmamasi gereken bisey fikrim bu benim . kziimdada test falan inan hepsini yaptirmadim. ilkinde nazimi yapmistim kocama . zaten bi ona gecer nazim :) kizimi gor cocuguma soyledim agladi cocuk kardesim olacak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…