2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım prolaktin kaç çıktı. Ben dostinex kullanmıştım drun yazar sana da yüksekse. O ilaçla düşüyor
562,9 çıktı verdi ilaç Pazartesi yarım perşembe yarım al deri bir de gel MR çekicez dedi
Şimdi bu ay gebelik olmaz mı?
Boşa denemeyelim mi?

Hiç bilgim yok canım. Ama sitede incir kürü yapanların prolaktini yükselttiğine dair yazılarını okumuştum. Düzelmeyecek bişey değil.
Evet ilaçla düşürülüyormuş yumurta gelişimini etkiliyormuş fazla olması sanırım çarşamba tekrar gidicem kafam karıştı

562,9 çıktı verdi ilaç Pazartesi yarım perşembe yarım al deri bir de gel MR çekicez dedi
Şimdi bu ay gebelik olmaz mı?
Boşa denemeyelim mi?
Canım yüksek çıkmış baya ilacını aksatma. MR çekilmesi de güzel hipofiz bezine bakılır. Sen gene de dene ilaç kullanırken de gebe kalanlar olabiliyor. Prolaktin yüksekliği gebelik oluşumunu olumsuz etkiliyor canım. İnşallah bir an önce düşer

İnşallah ya keşke daha önceden baksalarmış hiç bileğim yoktu bu konuda

Bence bu ay çatlatma iğnesi pek mantıklı olmayabilir canım drun prolaktin değerini tekrar ister bir daha ki aya kullansan daha iyi gibi ama tabii drunla da konuşmak lazım.

Bence bu ay çatlatma iğnesi pek mantıklı olmayabilir canım drun prolaktin değerini tekrar ister bir daha ki aya kullansan daha iyi gibi ama tabii drunla da konuşmak lazım.
Çarşamba gidip konuşcam bakalım ne diyor hayırlısı böyleymiş teşekkür ederim bu arada

Selam canım çok şükür aynı bizde sen nasılsın miniğin nasıl. Doğum için gün aldın mı
İyiz canım genel olarak uykusuz gecelere alıştıriyor kuzum annesini

Sen nasılsin Dr gittin mi cinsiyetleri belli oldumu ikili test nezaman

Benim doğum tarihi 3 Ocak olarak karar verildi

bende seni merak etmistim sen msj atmissin
masAllah cok az kaldi. Allah bi avazda kurtarsin

Canım sağlıkla gelsin miniğin inşallah. Ben yarın kontrole gideceğim ikili testi yaptıracak mı bilmiyorum dra soracağım ikiz olduğu içim yaptırmıyormuş bir çok dr. Bende yapılmasa da olur tavsiyesine uyacağız artık. Yarın 10+6 olacak Aşşah nasip ederse, görsem içim rahat edecek. Bulantı kusma devam ediyor hala bende

bizleri duanda bulundur canım hayırlarla sağlıcakla ikiniz de kurtulursunuz bir ağrıda inşallah amin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…