2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kızlar ben gene düşük yapıyorum. sabah kanda baktırdım. 22 cıktı. şimdide kanamam var. düşecek belli. kimyasal oldu demek daha dogru olur sanırım bundada var bi hayır . hep hayırlısını ıstedım.
gecmis gitmis olsun insallah arkadasim. dogal yollami hamile kalmistin aceba yoksa tedaviylemi?
bende gecen ay kimyasal gebelik gecirdim. degerlerim 180 e yaklasmisken düsmeye basladi.
daha sonra tedavi gördünmü? veya tekrar hamilelik yasadinmi canim?

İşte benim duygularımin tercümanı özel bir durumda ona ulaşamayacağını bilmek ve bu konuda beni haklı çıkaracak davranışlar sergilemesi soğuttu tıp fakültesinden

Ben uyuştum az önce dönem sayfasından arkadaşa da yazdım bu sayfada daha iyi anlarsın
Evet canım yazdıklarından seni çok iyi anladım, insan tereddütlerle yol alamıyor. Elindeki en iyi imkanı değerlendir. Sonuçta dediğin gibi çok şükür son zamanları gördünüz sezeryanını da hayırlısıyla olup bebeğini kucağına alırsın inşallah

gecmis gitmis olsun insallah arkadasim. dogal yollami hamile kalmistin aceba yoksa tedaviylemi?
bende gecen ay kimyasal gebelik gecirdim. degerlerim 180 e yaklasmisken düsmeye basladi.
daha sonra tedavi gördünmü? veya tekrar hamilelik yasadinmi canim?
Canım bu 6.hamile kalısım . Hepsi düştü. 2si 8.hafta 1i 5hafta diğer üçü kimyasal oldu . Hepsi doğal yolla

Bir hafta değil daha öncede yaptı bu adamın doğuma gireceğine inancim kalmadı o gün bir işi çıksa başkasının elinde olacağım 5-6 Aralık günlerini kendi verdi randevu al diye şimdi ise pazartesine kadar kabul etmiyor bilemiyorum artik....
Aa o zaman durum baska. Güvenmeden olmaz canım. Senin içine sinen bir doktor olmalı yarı yolda bırakmayacak.

yaptılar hafif düzeyde pıhtılasma varmıs.
Yanlis yonlendirmek istemem ama gebelik olusursa ilac kullanilmasi gerekiyor diye biliyorum gebeligin basindan sonuna kadar. Igne seklindeymis. Dusuklerin sebebi bu olabilir. Bi tanidigimiz 6 kez dusuk yasadi. Sonra pihtilasma problemi oldugu ortaya cikti. 7. Gebelikte bu konuya dikkat ederek saglikli bebek sahibi oldular. Biliyorsundur belki bunlari ama ben de soylemek istedim.

Yanlis yonlendirmek istemem ama gebelik olusursa ilac kullanilmasi gerekiyor diye biliyorum gebeligin basindan sonuna kadar. Igne seklindeymis. Dusuklerin sebebi bu olabilir. Bi tanidigimiz 6 kez dusuk yasadi. Sonra pihtilasma problemi oldugu ortaya cikti. 7. Gebelikte bu konuya dikkat ederek saglikli bebek sahibi oldular. Biliyorsundur belki bunlari ama ben de soylemek istedim.
Yok canım dogru söylüyorsun hcg düzenli artsaydı kan sulandırıcı iğneye baslayacaktık zaten. Ama hiç yükselmedi 25 i gecmedi. Uyardığın için sağol canım. Bu yüzden bırdayız yardımlasalım ,tecrübelerimizi paylasalım diye tekrartesekkğrler

Ben bu Dru şartlar önüme sürüyor
Karsi komşum Dr o önerdi

Yozgatta iki tercihin var birincisi şehir hastanesi az Dr sayısı ile şehre Suriyelilere ve afganlara bakıyorlar ama nasıl içeri üçer beşer alıyorlar biri yatıyor biri kalkıyor Dr doğru dürüst zaman ayiramıyor

Diğeri tıp fakültesi onda da özelden muayene oluyordum sırf Dr takibinde sıkıntı olmasın diye Dr ikinci kez randevuyu uzattı zaman bulamadı plesanta kireçlenmesi önden giden bir gebelik ve son haftalarda olmama ragmen ben 10-15 dk ayırmalı diye düşünüyorum birde az önce yozgatta yaşayan bir arkadaşın personelin hastalara nasıl yaklaştığını neler söylediklerini duyunca daha bir tuhaf oldum

Bu Dr ile ilgili bu saatten sonra bana bir teşhisi olamaz ya sancilanacam kanama veya suyum gelecek acil sezeryana alacak yada vakti zamanı geldiğinde sezeryan yapacak

Başka Dr bulsam onunla doğuma girebilecegimin ne tip fakültesinde nede şehir hastanesinde garentisi yok buda beni geriyor

Ayrıca Yozgat merkezde özel hastane yok bu ilçe de sorgundaki bana yakın tek özel hastane inan bende bu durumdan memnun değilim
Yani bu saatten sonra yapılacak tek şey doğum için doktor seçmek diyorsun haklısın. O zaman hangisi aklına yatıyorsa onunla devam et. Bizim burdaki şehir hastaneside hep suriyelilere çalışıyor maalesef. Aslında alanında uzman çok iyi doktorlar da var ama Suriyelilerden bize fırsat gelmiyor gelse bile başlarından savıyorlar. Bir de komşun doktormuş o önerdiyse daha akla mantığa yatıyor aslında

Bu arada bende gecen Ay malesef komyasal gebelik yasadim degerlerimde baya yükselmisti Ama nasip olmadi malesef.rabbim hepimize hayirlisini verir ins bizlerinde hayirla evlatlarimiz olur insallah
Sanada gecmiş oldun canım allah bir daha yasatmasın. Hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin

Son düzenleme:
X