2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım çok şükür iyiyim tek problem bulantılar ne yapalım katlanacağım Allah onlara iyilik versin inşallah. Sen nasılsın
Zorlu dönem Allah kuvvet ve şifa versin
13 .haftaya kadar bende kustum
Bende iyiyim şükür evde geçiyor zaman canım doğum vaktini bekliyorum

Zorlu dönem Allah kuvvet ve şifa versin
13 .haftaya kadar bende kustum
Bende iyiyim şükür evde geçiyor zaman canım doğum vaktini bekliyorum
Allah razı olsun canım inşallah gelip geçici bir süreç öylece teselli buluyorum. Allah bebeklerime sağlık versin inşallah dayanırım ben

Rabbim gönlünden geçeni hayirlisi ve sağlıkla nasip etsin inşallah çok bekledin çok sabrettin canım sonu güzel olur inşallah
ALLAH RAZI OLSUN canım evet çok bekledim insan bu kadar sabırlı olabiliyor mu diyorum bazen kendime çok da ağladı ağlattılar da bakalım yeni şehir yeni mekan yeni hava bize belki de daha hayırlı gelecektir inşallah maddi olarak ilk fırsatta birkaç ay daha sıkışıklık olur artık şubat ocak gibi yerleşt,kten sonra bir dk durmam heralde

ALLAH RAZI OLSUN canım evet çok bekledim insan bu kadar sabırlı olabiliyor mu diyorum bazen kendime çok da ağladı ağlattılar da bakalım yeni şehir yeni mekan yeni hava bize belki de daha hayırlı gelecektir inşallah maddi olarak ilk fırsatta birkaç ay daha sıkışıklık olur artık şubat ocak gibi yerleşt,kten sonra bir dk durmam heralde
Aĺlah yardimcin olsun.tayin isi kesinlesmis yani hayirli olsun

canım adetle ikinci denemeyi yapıcaz kısmetse yanı haftaya. sen nasılsın ? dikkat et kendıne cok yorulma emi. yegenımın gelmesıne az kaldı. hayırlısıyla gelsn senlendırsın bızı
Aynı zamanlarda baslayacagiz sanırım yaşadıklarımız da aynı önceki tedavilerimizde

çok tesekkürler canm. biraz rahatsızım. her yerim agrıyor. mikrop mu kaptım naptıysam. onun dısında cok ıyıyımm. sen nasılsın canım. bulantıların cok degıldır ınsallah.
Geçmiş olsun canım tedaviyede başlayacaksın dikkat et, çok şükür canım bulantılar bir azalıp bir çoğalıyor ama bitmiyor hayırlısı inşallah beneklerim iyi gerisi önemli değil dayanırım inşallah

Merhaba arkadaşlar bısey sorıcktm size, 28gunde bir döngüm vardı bugun sat 17.gunu ilk defa ovulasyon takibi yapıyorum sızden ricam attgm resmi yorumlarmsnz simdi yaptım

Eklentiler

• IMG_20181202_134844.jpg
    IMG_20181202_134844.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba arkadaşlar bısey sorıcktm size, 28gunde bir döngüm vardı bugun sat 17.gunu ilk defa ovulasyon takibi yapıyorum sızden ricam attgm resmi yorumlarmsnz simdi yaptım
bu sekilde yorum yapmak cok dogru olmayabilir onceki ve sonraki gunlere bakmak lazim..

ilk kirmizi olmaya baslayinca yumurta catliycak demek
tam en kirmizi oldugunda tekrar siliklesmeye baslayinca da catlamis demek sonra tamamen siliklesiyo

Burda öncekileri tekrar yukleyemedım sistemden, hemen hergun takipteyim 1haftadır, silikti hep belli belirsizdi ilk defa oldu bu sekilde

X