2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bazı cocuklar ne kadar acımasız oluyor yazık ya kıyamam kizcene

Sizin öğretmen de bir tuhaf

Hayırlısı ile gelsin kuzu abisinden antrenmanliyim :)))

:)
ya sana bisey sorucam dr rahim tikanikligi diye bisey varmis sonradan dogum yapanlardada sonradan cikabildigini yeni duydum ben. histereskobiyle dr oyle bisey bende olsaydi suphelenip soylermiydi acaba bilgin varmi

sorun yok diyor bana sorunu hallettik Allah nezaman nasip etmisse olur hani diyo sorun olsa tamam diyo sorun kalmadi diyor 3 ay bekle diyor simdi onu duydum sonradanda tikaniyomus acaba diyorum simdi

:)
ya sana bisey sorucam dr rahim tikanikligi diye bisey varmis sonradan dogum yapanlardada sonradan cikabildigini yeni duydum ben. histereskobiyle dr oyle bisey bende olsaydi suphelenip soylermiydi acaba bilgin varmi
İlk kez duydum canım böyle bir şeyi
Histeroskopi de herşeyi görür canım olsa idi söylerdi

İlk kez duydum canım böyle bir şeyi
Histeroskopi de herşeyi görür canım olsa idi söylerdi
canim sagol valla cevap icin vallahi bunu haftasonu duydum sabah ta show tv de bunu konustular kendine iyi bakta isgillendim hepten . icimi rahatlattin vallahi dr um iyi bi dr gercektende yalandan yere para almaz ozel ama duayla basladi hep muaneye kaynanam kanserdi teshiside o koydu oyuzden cok guveniyorum gercekten
sende boyle diyince Allah razi olsun sendende vallahi rahatladim

teşekkür ederim arkadaşlar.. hoş buldum .birşey sorucaktım ovülasyonla takipteyim 10. günden başladım normalde 28 günde bir döngüm, bugün 13. gün henüz kırmızı bile olmadı hafiften çizgi var bellli belirsiz, acaba yum. günüm ne zaman devam edicem yapmaya testi ama bu ay arısütü kullanmaya başladım 10 gündür içiyorum dikkat etmeye başladım beslenmeme. folbiol folik asit aldım kullanmaya başladım bu hafta. ne dersiniz aklım takıldı

bende iki aydir hic kopkoyu ciZgi gormedim o testte anlamadim bende . yapanlar c den daha koyu oliyo diyolar ama bende hic oyle olmadi. hafif kirmizi olunca catlamaya basliycak demek kopkoyu olupta siliklesince yumurta catladi demek

aynen dediğim gibi koyu olması lazım , aman aman bir koyuluk falan yok ne zaman olacak bilemiyorum

ALEYKÜM SELAM CANIM BEN DE ÇAY İÇİYORUM GEL BERABER OLSUN ...
NASILSIN? BEN DE BU AY ÇALIŞMALARI İYİCE YAPAYIM DİYORUM AMA BAKALIM :)
Canım çok şükür iyiyim çay içmeyi bile özledim bulantılardan geleyim sıklaştır çalışmaları inşallah nasip olur canım

Canım çok şükür iyiyim çay içmeyi bile özledim bulantılardan geleyim sıklaştır çalışmaları inşallah nasip olur canım
KAYNANAM HAFTASONU YANIMA GELECEK CANIM TAŞINMA İŞİMİZ DE VAR BİR KENDİ İŞİMİZE ODAKLANAMIYORUZ AMA YAPMAMIZ LAZIM :)

KAYNANAM HAFTASONU YANIMA GELECEK CANIM TAŞINMA İŞİMİZ DE VAR BİR KENDİ İŞİMİZE ODAKLANAMIYORUZ AMA YAPMAMIZ LAZIM :)
Benimde haftasonu kayınvalidem geliyor bir ara bulup yapın :) tayin meselesi oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…