2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

yuhhh yani ben 1 hafta erkenmi adet oldum ne Allahim neoluyor bana anlamadim..
testere disli aslan pencesindenmi baska sebep yok Sukurler olsun ilacsiz oldum enazindan bunada Sukur inisAllah gecen ayki gibi olmam normal olurum
icmeyi biraksammi adetliyken bilen varmi kizlar

Yazdıklarınızı okuyorum uzun zamandır okadar cok sevindim ki Rabbim saglıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah.
Allah razı olsun canım inşallah hayırlısıyla kucağıma almak nasip olsun. Çok mutlu oldum ben de hiç beklemiyordum
Canımm çok sağol beta hcg 2580 çıktı. Şimdilik tek kese dedi drum. Yarın birde perinatoloğa gideceğim drum istedi. Kayıplar ve dış gebelikler olunca.

ayy bıde cıft kese olurmus belli olmaz daha ıkıncı kesede cıkabılır. hayırlısı olsunda :) bakalım perinatolog ne diyecek onlem olarak bıseyler yapacak mı?

cnm.senin tup bebekmiydj.

ayy bıde cıft kese olurmus belli olmaz daha ıkıncı kesede cıkabılır. hayırlısı olsunda :) bakalım perinatolog ne diyecek onlem olarak bıseyler yapacak mı?
Drum olabilir dedi canım rabbim hayırlı sağlıklısını versin inşallah. Perinatolog da takip etsin istiyor drum aynı zamanda bakalım bende meraktayım. Yatın belki o bir kese daha görür

Cetvelini seveyim senin maşallah doğuma kadar kalsın inşallah gelişmeleri yaz bize çok mutlu ettin bugün bizi

Darısı sana olsun ikinci deneme öncesi egricayir arı sütü alıp kullansan eşinle canım

Ne zaman ikinci denemeyi düşünüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…