2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım nasıl sevindim nasıl sevindim.çokk şükür. Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin. İçime doğuyordu zaten .
Canımm Allah razı olsun inşallah sağlıkla ilerler çok şükür bugünlere rabbim seninde güzel haberlerini almak nasip etsin

Hosbuldum teşekkür ederim.Evet 10 yaşında 1 kızım var.4 senedir 2.yi istiyorum,geçen sene 1 düşüğüm oldu,hâlâ çabalıyorum
allah bağışlasın benimde 11 yaşında bir oğlum var 6 yıl uğraştım ikinci için 3 kere miyon oldum 1 kere dıxş gebelik bir kere aşılama bir kere tüp bebek denedim canım çok şükür hamileyim darısı sana olsun

Amin inşallah canım.Allahım isteyen herkese versin,tüp bebekle mi gebelik oldu.Sağ salim dogsun inşallah

Kızlar benide eklermisiniz listeye..Benim durumum ümit verici degil ama Allah yeterki ol desin bellimi olur belki olur..

Canım

Rabbim sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin..Ne güzel Allah bizede ve tüm olmayanlarada nasip eder inşallh.
rabbim senin gibi evlad hasreti ile yanan nerde kulu varsa sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…