2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aslında nötrüm şu an çünkü karmaşık hislerim. İnşallah tutunmuşlardır bana aminnn
aa öyle mi sistemde de mi göremiyorsun . merkez en sağlamı en azından hemen öğreneceksin
Kesinlikle merkezde iki saate kalmadan çıkıyor neyseki
evet canım kıyafetleri yıkıyorum izne ayrılınca ütüleyeceğim park yatak ile şifonyer alacağım tek onlar kaldı canım
sen nasılsın
Kolay gelsin canım Doğum iznine ayrılmana az kaldı
ayni ne olsun iste Sukur Rabbime
kizla ugras dur .. iyiki minnosum var Sukur ...
ders calisiyorum cok odevim var cok
dunya hali iste oyalan dur valla kizla ugrasiyorum
buhafta bide kpss gircem ben ilkokul 3. sinif dersleri calisiyorum :)))
sınavında başarılar

canım yazdıklarını okuyunca yazmak ıstedım. benımde benzer korkularım oldu. hamıle kaldıgımda hep kötü rüyalar görmeye baslıyorum.bide merak ettm. kedı kopek rüyanda görürsen mı gel dedı. ben hamıleyken hep görürdüm ked köpek kovalardı falan.

onlar bebeği almaya gelen varlıklar canım. bazen insan kılığında da geliyorlar . sende bir hocaya görün derim . ama ben normalde de kedi köpek görürüm insan gibi yürüyen köpekler düşün ya da 3 harfli düşün

tayin meselemizin sonuçlanmasını bekliyoruz canım kafam bin dünya kardeşim yanımda ona da iş bakacağız bebek işini düşünecek hal bile kalmıyor bazen bazen de adete şu kadar gün kaldı diyip duruyorum..
sen ne yaptın canım sen tedavi mi görmüştün tutunmadı yazmışsın çok üzüldüm güzel haberlerimiz peş peşe gelir inşallah yeni yılda amin..

ÖNEMLİ.....

İki yumurta haşlanır, kabukları soyulur. Yumurtalardan birinin üzerine Zariyat sûresinin 47.âyeti, diğerinin üzerine Zariyat sûresinin 48.âyeti yazılır. 47.âyetin yazıldığı yumurtayı erkek, 48.âyetin yazıldığı yumurtayı kadın yer. Biiznillah çocuk sahibi olurlar. -Tecrübe edilmiştir.-

bu ay ben bunu uyguladım kızlar ama yazmadım arapça yazmam olmadığından eksiklik olur dedim yanlış olur dedim yumurtalara o sureleri okudum eşime de yedirdim kendim de yedim tabii henüz güzel haber almadık ama belki de alırız her şey dua üzerine surelerin anlamlarını da okuyun erkek için gökten kadın için de yeryüzünden bahsediyor yani..
belki uygulamak istersiniz siz de sizlerle paylaşmak istedim

Haşlama yumurta yiyemem ki yoksa yapardım

Allah hakkınızda hayırlısını versin canım. Sen böyle yazınca ne geldi aklıma bebek işini düşüncek hal kalmamışken bu sürede bi sürpriz yapıp konuversin karnına. Bakalım inşallah hayırlylı haberlerin gelir bat ne zamandı

ayni ne olsun iste Sukur Rabbime
kizla ugras dur .. iyiki minnosum var Sukur ...
ders calisiyorum cok odevim var cok
dunya hali iste oyalan dur valla kizla ugrasiyorum
buhafta bide kpss gircem ben ilkokul 3. sinif dersleri calisiyorum :)))

Sınavında başarılar canım Allah zihin açıklığı versin. İnşallah istediğin gibi sonuçlanır.

sagolasin canim

aynen aaynaa bende tam sana onu yazacaktimki arkadaş yazmis ..
aklinda yokken oluyo diyolar inisAllah bu ay aaynaa Aminnn

kiz bunu normal kalemlemi yaziyoz meraktan sordum murekkepmi yicezz..
ben yapsam esim yemez .
ye ye ye . yedi yedi ne olduu hic. sorun bende adama yedirtmisim hep
artik bikti cunku adam haklidaaaa..

kiz bunu normal kalemlemi yaziyoz meraktan sordum murekkepmi yicezz..
ben yapsam esim yemez .
ye ye ye . yedi yedi ne olduu hic. sorun bende adama yedirtmisim hep
artik bikti cunku adam haklidaaaa..
sen oku sabah kahvaltısına bilmeden yesin canım benim eşim de yemezdi ama artık olmadıkça ses çıkarmadı bana belki de şifa olur dedi..
bilmyorum denenmiştir diyor bakalım bize de şifa olur belki 5 senedir bekle bekle belki zamanı gelmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…