2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canim bencede vitamin takviyeleri almak saglikli beslenmek gerekiyor. ben ilk tedavimde 16 yumurta toplandi 12 si saglikliydi döllendi. o tedaviden önce bahsettigim vitaminleri kullandim. ikinci tedavimde 11 yumurtadan 7si döllendi ve sadece ikisi transfere uygun bulundu. ben hic bir sey kullanmamistim o tedavimde. ikisinin arasinda baya fark var.
takviyeler ve beslenme düzeni hareketlilik cidden fark ediyor bunu 2 kere yaşadım ama sonucu garantilemiyor işte . senin tet günün ne zaman .
caresiz kalmaz canim onlarin gayrimuslum falan olanlari var onlara iste fayda etmiyor maleaef diye biloyorum ben...bunlar var yok degil sadece insanlar alemi yok Rabbim kimseyi caresiz birakmasin .. uzerinde dua tasimakta iyi derler. hoca var hoca var iste dikkat etmek gerek
benim gittiğim hoca çok iyi herkese bakmıyor kişi yanında olmasa muska yazmıyor şunu şu kadara bu kadara yaparım demiyor .benim korkularım vardı diyeyim bayağıda ilerlemişti bir dua ile çok şeyi yoluna girdi tabi önce allahın izni ile .
iyiyim Sukur seni sormali
çok yoğunum işlerim bu ara dışarda okuyorum cvb yazamıyorum sizlere . onun dışında ölmedik sürünüyoruz işte boş boş geçiyor hayat . o kadar çok çocuğa bağlamışım ki hayatı bir bebeğe hayatı yaşamayı bırakmışım resmen .
Benim duyduğum subyan muskasından biraz daha kapsamlıymış öyle söylüyorlar. Subyan da belli ayet ve sureleri Arapça olarak yazıyorlarmış ama hamayeli de neler yazılı olduğunu Bilmiyorum. herkes söylüyor duyan düsük yaptığımı hamayeli yaptır subyan bogmustur bebegi sübyan muska sı yazdır diye. İnternete yazınca cıkıyor acıklamaları. Verecek olan mevlam hersey bir vesile sadece doktor lar da vesile o takacağım muska da vesile. Mevlam hakkımızda en hayırlısını nasip etsin inşallah
açıklamaları hiç okumayım. o tür şeylerden yeni kurtuldum etkisinde kalmayım .dualarım var yastığımın altına koyduğum üstümde taşıdığımda var ama yazın zor oluyor diye takmadım . farklarını bilmiyorum sübyan ile hamayelinin .
hoca bana gebelik nyaşarsan kedi köpek gibi şeyler görürsen hemen gel dedi ikisinde de gitmedim . hata etmişim. aminnn
herşey bir vesileye bakıyor

Haklısınız biraz hoca arastırdım öyle fiyatlar duydumki. Ama Allah razı için yazanlarıda varmış. Her hocaya da güvenmemek gerekiyor. Arastırıp öyle gitmek gerekiyor
zaten fiyat veren hocalara inanmamak lazım ticarete dökmüşler biraz allah rızası olması gerek diye düşünüyorum . büyüklerinin gittiği bildiği bir hoca yok mu etrafında

arkadaslar tup bebek tedavi sartlarinda degisiklik olacakmis bilginize ...
yas 38 mis 40 olacakmis en az 3 sene evli devlet 3 kereye kadar karsilisycakmis.. simdi sartlar ne bilmiyorum ama ben soyluyum dedim
takviyeler ve beslenme düzeni hareketlilik cidden fark ediyor bunu 2 kere yaşadım ama sonucu garantilemiyor işte . senin tet günün ne zaman .

benim gittiğim hoca çok iyi herkese bakmıyor kişi yanında olmasa muska yazmıyor şunu şu kadara bu kadara yaparım demiyor .benim korkularım vardı diyeyim bayağıda ilerlemişti bir dua ile çok şeyi yoluna girdi tabi önce allahın izni ile .

çok yoğunum işlerim bu ara dışarda okuyorum cvb yazamıyorum sizlere . onun dışında ölmedik sürünüyoruz işte boş boş geçiyor hayat . o kadar çok çocuğa bağlamışım ki hayatı bir bebeğe hayatı yaşamayı bırakmışım resmen .

açıklamaları hiç okumayım. o tür şeylerden yeni kurtuldum etkisinde kalmayım .dualarım var yastığımın altına koyduğum üstümde taşıdığımda var ama yazın zor oluyor diye takmadım . farklarını bilmiyorum sübyan ile hamayelinin .
hoca bana gebelik nyaşarsan kedi köpek gibi şeyler görürsen hemen gel dedi ikisinde de gitmedim . hata etmişim. aminnn
herşey bir vesileye bakıyor

zaten fiyat veren hocalara inanmamak lazım ticarete dökmüşler biraz allah rızası olması gerek diye düşünüyorum . büyüklerinin gittiği bildiği bir hoca yok mu etrafında
Bana hep komsular, hastanede tanıştıklarım yaslı teyzeler diyor ve onlar falan yerde var falan ca hocaya git diye. Bildiğimiz tanıdığımız muska yazan yok. Esimin uzaktan akraba sında varmış bu hamayli muska sı onu alacaktık 25 sene önce yazdırmışlar onlar yazan hoca senin gibi düsük yapan olursa verebilirsin demiş. Bir kac kişiye vermiş dogmus onların cocukları. Enson verdiği muskayı yakmış. Alamadık şimdi komsu teyze dediydi birinde varmış onu isteyelim demişti. Ona gidecgim olmazsa Bi hoca bulmam lazım her hoca yazamıyormus hamayiliyi eski hocalar yazıyormuş. Bakalım bulurum insallah.

Bana hep komsular, hastanede tanıştıklarım yaslı teyzeler diyor ve onlar falan yerde var falan ca hocaya git diye. Bildiğimiz tanıdığımız muska yazan yok. Esimin uzaktan akraba sında varmış bu hamayli muska sı onu alacaktık 25 sene önce yazdırmışlar onlar yazan hoca senin gibi düsük yapan olursa verebilirsin demiş. Bir kac kişiye vermiş dogmus onların cocukları. Enson verdiği muskayı yakmış. Alamadık şimdi komsu teyze dediydi birinde varmış onu isteyelim demişti. Ona gidecgim olmazsa Bi hoca bulmam lazım her hoca yazamıyormus hamayiliyi eski hocalar yazıyormuş. Bakalım bulurum insallah.
dedikleri hoca yakınsa bir git belki iyidir. birde ben muskaları yakmaktan korkarım ya suya atmak daha iyi gibime geliyor
SchonerDuft SchonerDuft kesinlikle etkiliyor haklısın ama sonucu Allah bilir elimizden geleni yapıyoruz sadece biz. Test günüm 8 Kasım canım ama Salı raporumun uzaması için gideceğim belki bakar 12. Gün oluyor zaten
az kalmış salı günü sağlık ocağında da verebilirsin. sabah erken verirsen gün içinde çıkar zaten

dedikleri hoca yakınsa bir git belki iyidir. birde ben muskaları yakmaktan korkarım ya suya atmak daha iyi gibime geliyor

az kalmış salı günü sağlık ocağında da verebilirsin. sabah erken verirsen gün içinde çıkar zaten
Sağlık ocağı ertesi gün çıkarıyor burda sonucu maalesef ben gene merkezde yaptırırım
inisAllah guzel habrler verirsin
İnşallah canım

İyiyim şükür epeyi ağırlaştım canım bu güne şükürler olsun
rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah
evet çalışıyorum canım

Kıyamam sana canım çabucak geçsin zaman. Yakında doğum iznine de ayrılırsın biraz olsun dinlenerek iyi geçer. Kuzucukta hiç durmaz şimdi yerinde :emir_bebek::emir_bebek::KK200::nazar:

SchonerDuft SchonerDuft kesinlikle etkiliyor haklısın ama sonucu Allah bilir elimizden geleni yapıyoruz sadece biz. Test günüm 8 Kasım canım ama Salı raporumun uzaması için gideceğim belki bakar 12. Gün oluyor zaten

İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım. Benim döllenmenin 12. günü idrar testinde silikde olsa çıkmıştı. Seninde kan da çıkar sanırım canım. İnşallah pozitif pozitif sonuçlar gelsin. :KK200:

İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım. Benim döllenmenin 12. günü idrar testinde silikde olsa çıkmıştı. Seninde kan da çıkar sanırım canım. İnşallah pozitif pozitif sonuçlar gelsin. :KK200:
Amin inşallah canım idrar testi yapmaya benim hiç cesaretim yok diğer transferlerimde yapmıştım bekleyememiştim. Şimdiyse alacağım sonuçtan korkuyorum galiba

Amin inşallah canım idrar testi yapmaya benim hiç cesaretim yok diğer transferlerimde yapmıştım bekleyememiştim. Şimdiyse alacağım sonuçtan korkuyorum galiba

İnsan olumsuzla karşılaşınca hep bir korkuya kapılıyor canım seni çok iyi anlıyorum. Ama olabileceği kadar olumsuzu aklından çıkar sanki ilk defa deniyormuşsun gibi yaklaşmaya çalış. Bilmiyorum ama böylesine yaklaşmak daha doğru gibi sanki. İnsan neyden korkuyorsa neyi olumsuz düşünüyorsa sanki hep başına o geliyor gibi. İnşallah içinde bir mucize canlanmaya başlamıştır ve o mucize annesine olumlu pozitif düşünceler yollasın. :KK200::anneadayı::emir_bebek:

evet canım kıyafetleri yıkıyorum izne ayrılınca ütüleyeceğim park yatak ile şifonyer alacağım tek onlar kaldı canım
sen nasılsın
ayni ne olsun iste Sukur Rabbime
kizla ugras dur .. iyiki minnosum var Sukur ...
ders calisiyorum cok odevim var cok:halay:
dunya hali iste oyalan dur valla kizla ugrasiyorum:skandal:
buhafta bide kpss gircem ben ilkokul 3. sinif dersleri calisiyorum :)))

X