2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

transfer olmuşsundur şimdiye sıkı sıkı tutunsunlar

gözün aydın canım ayaklarını sıcak tutmaya çalış çok ağrın olabilir kasıklarda karınında protein ağırlıklı beslenirsen hafiflyormuş .

hayırlı haberlerini alalım inşalalh canım

bu tüp bebek fiyatı yani demii üniversite hastanesinde mi yaptırdın canım

ben çoktan tüp bebek yağtırmıştım canım ama borçlar bizi hep durdurdu bakalım hayırlısı inşallah tayin meselemz var o olursa hayırlarla ben de atanırsam br dk beklemem ALLAH bir kapı açacaktır hepimize inşallah amin

iste herkesin durumu farkli iste .. borc hic bitmez zaten o biter oburu baslar. hayatta onceligi farklidir insanlara gore.
sende gece atma borcun varsa var bosver Allah buyuktur cocuk daha onemli cumku yas ilerledikce sorun oluyo. pisman olmamak icin... elinden geleni yap Tevekkul et Suphesiz En iyisini Rabbim bilir...
bilmem ben neyapicam doktoruma gore 3 ay icinde hamile kalabilirmisim aman aman inisAllah kalirim.kalazsam da gidicem artik kendisi cagirdi zaten ignemi ilacmi asilamami bilemiycem . zaman ne gosterir bilemiyoruz iste bilsek ahah neler yapardim zamanninda geriye donus yok iste bu hayatta oyuzden erteleme canim .
fikrim bu

dikkat et kendine canim buara .
yarinda heyecanli gun kac yumurtan varmis bakalim. bilmiyorumki ne oldugunu yorumda yaapamadim
ne sonra neolcak farzettk i dediler 2 tane kaliteli mi artik farmediyomu onuda bilmiyorum 2 tane var dediler sonra neolcak .
s.ermlemi dolleyecekler... ay ne cahilimmmmm Allahiimm

bakalım canım şu beklediğimiz tayin meselesi sonuçlansın da daha da beklemey düşünmüyorum aha aralıkta yaş olacak 34

dua okudum bıldıklerımı :) sadece namaz kılmadım :) bide içimden geldıgı gıbı dua ettım canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…