2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kuzum bol sıvı al ananas ye eskiden kızlar öyle yapardı 1 2 gün ara öğün yap abartmadan tabi birde kendini çok hareketsiz bırakma ara ara ev içinde yürü kan akışı gitsin rhme
Ananas, çiğ kabak çekirdeği stoğumu yaptım canım. Suyu zaten çok içiyorum, proteine ağırlık vermeye çalışıyorum. 4. Denemem olunca baya tecrübelendim :halay::olamaz:
hayırlısıyla sağlıcakla listedeki 1.sıran gibi ilk hamiş haberini senden alırız inşallah amin
Aminnn canım inşallah. Sırasıyla hepimizin :KK200:

Ananas, çiğ kabak çekirdeği stoğumu yaptım canım. Suyu zaten çok içiyorum, proteine ağırlık vermeye çalışıyorum. 4. Denemem olunca baya tecrübelendim :halay::olamaz:

Aminnn canım inşallah. Sırasıyla hepimizin :KK200:
ayy allah yüzünü güldürsün bende 3 kere denedim ilk tedavin sanıyordum . kür uyguladın mı tedavi başında

ayy allah yüzünü güldürsün bende 3 kere denedim ilk tedavin sanıyordum . kür uyguladın mı tedavi başında
Bitkisel kür uygulamadım canım. Ama folik asit çeşitli vitaminler kullandım. İnşallah Allah bu yolda herkesin yardımcısı olsun. Bu dördüncü denemem nasip olur inşallah

Selam kızlar dün transferim oldu hayırlısıyla. Dün giremedim haber edemedim kusura bakmayın. Şimdi dinleniyorum yarın rapor alacağım.8 Kasım test günüm inşallah hayırlı haberler almak nasip olur. Dün transfer sonrası intralipit serum tedavisi yapıldı tutunmayı artırıyormuş inşallah işe yarar. Drum da bizde elimizden geleni fazlasıyla yaptık gerisi Allah’tan inşallah nasip olur hepimize

Canım inşallah herşey yolunda gider ve küçüc mucizen annesine sıkıca tutunur bize güzel haber olarak döner :emir_bebek::nazar:

:))) canım şimdi şöyleki ne kadar fazla yumurta olursa o kadar ıyı. diyelimki 10 adet kalitelı yumurtamız var. bunların hepsini döllenmesiiçin bırakıyorlar. diyelim ki hepsi döllendi ikisini transfer edip diğerlerini dondurum saklıyorlar. o transfer edılen ıkı tane tutmazsa. gelecek ay tüp tedavısı gormeden hali hazırdakı embrıyoları transfer edıyorlar. bu kadar.

Canım yumurtaların kaliteli ve bol olsun. İnşallah gelecek aya gerek olmadan bu ayki transferin başarılı olur. Sağlıklı bir tutunma olur bebişin yerleşir. Rabbim tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlarla yüzümüzü güldürür. :KK200::anneadayı:

Selam kızlar dün transferim oldu hayırlısıyla. Dün giremedim haber edemedim kusura bakmayın. Şimdi dinleniyorum yarın rapor alacağım.8 Kasım test günüm inşallah hayırlı haberler almak nasip olur. Dün transfer sonrası intralipit serum tedavisi yapıldı tutunmayı artırıyormuş inşallah işe yarar. Drum da bizde elimizden geleni fazlasıyla yaptık gerisi Allah’tan inşallah nasip olur hepimize
Amin inisAllah Rabbim nasip eder busefer sana emeklerinin karsiligini alirsin inisAllah

Canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın bir kul olarak gerekeni yaptın rabbim ol desin olacak allahın izniyle
Rabbim hayırlı ve hayırlı gebelik nasip etsin kucağını doldursun sağlıkla ve hayırlısı ile inşallah

8 kasımı merakla bekleyeceğiz dualarımdasın

oldu mu o kadar ya :dondurma:
zaman bayapı hızlı geçmiş benim yarın biticek hayıt otu ve civan perçemi çayı içiyorum reglimi 4 güne çıkardı :halay: genelde rahmim hep kalın oluyor regli iken kontrole gittiğimde
Rabbime sukurler olsun artik uzun surmuyo normal suruyo 6-7 enfazla oda ..
ona bile sukretmenliyiz boyle hasta olunca ogrendim :)
inisAllah bidahakine normal adet olurum ilac almadan ..

Canım inşallah herşey yolunda gider ve küçüc mucizen annesine sıkıca tutunur bize güzel haber olarak döner :emir_bebek::nazar:
Aminnn canım inşallah
Canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın bir kul olarak gerekeni yaptın rabbim ol desin olacak allahın izniyle
Rabbim hayırlı ve hayırlı gebelik nasip etsin kucağını doldursun sağlıkla ve hayırlısı ile inşallah

8 kasımı merakla bekleyeceğiz dualarımdasın
İnşallah canım Allah razı olsun. Sana da şimdiden hayırlı yolculuklar

limoncicegi41 limoncicegi41 nasılsın canım aradılar mı labotuvardan
canım aradım 4 yumurta toplamıslar. henuz döllenen yokmus. yarın tekrar ara dedıler. büyük ihtimal döllenmez. sağlık olsun.

canım benım inşallah bu kez olacak gıbı gelıyor. dualarım senınle. inşallah hersey cokk guzel olacak.
limoncicegi41 limoncicegi41 BUGÜN aradılr mı
evet kuzum 4 yumurtadan döllenen olmamıs. yarın tekrar arayacagım. olmaz büyük ihtimal.

limoncicegi41 limoncicegi41
kiz ne oldu aramadilarmi dahaaaa
kuzum anlasılan 2. deemeye kaldım. döllenmemıs benım yumoslar.

limoncicegi41 limoncicegi41 canım yarın ola hayrola inşallah güzel haber alırsın embriyolarından. Belli olmaz nasip. Benim drum geçen anlatıyordu hastasının embriyosu ilk gün döllenmemiş ben umudu kesmiştim ama embriyolog yarını bekleyelim dedi embriyo beni utandırdı hastam gebe kaldı diye. Allah ol der olur inşallah

limoncicegi41 limoncicegi41 canım yarın ola hayrola inşallah güzel haber alırsın embriyolarından. Belli olmaz nasip. Benim drum geçen anlatıyordu hastasının embriyosu ilk gün döllenmemiş ben umudu kesmiştim ama embriyolog yarını bekleyelim dedi embriyo beni utandırdı hastam gebe kaldı diye. Allah ol der olur inşallah
inşallah canım. sen nasılsın. agrın sızn yok ınsallah. gercı transferde agrı oluyor mu bılmıyorum.

X