2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Selam kızlar herkese iyi geceler. Benim dedem ameliyat oldu haber veremedim size. Dün kontrole gittim endometriyum 7,4 olmuş Cumartesi tekrar bakacak inşallah kalınlaşır. A anneveoglusu canım benim Allah razı olsun. Cumartesi rahim kalınlığını iyi bulursa transfer günü verir. Haber veririm canım. Senin minik de baya büyümüş maşallah sağlıkla doğsun. limoncicegi41 canım 10 gün kadar iğne olursun sonra opu sonrada nasipse yumurtaların durumuna göre üçüncü yada beşinci gün transfer. Rabbim sonunu hayır etsin inşallah

iyi olur Allah tan kotu olur kuldan da rahmi kalinlastiran sey nar nar suyu ..
sen bi arastir .
bemimki cok kalindi ya ne yememem gerek diye bakarken ogrendim nar suyu ic .
tabi sen bi arastir. bir kere iki kere degil az devamli icsen yarim cay bardagi hergun ise yararmi acaba

Hayırlı Cumalar dedene çok geçmiş olsun canım
güzel haberlerini bekliyorum canım

e ne yiycez ozmaann biz Rabbim sifa kilsin yediklerimizi

seni sormali Sukur bugunume
sütçüden süt alacaksın onu yoğurt yapcaksın yiceksin sütü içeceksin kefir içeceksin balık seversen yersin sevmezsen semiz otu omega 3 kaynağı bol bol tüketeceksin . ben 12 sene boyunca tavuk yemedim yumurtada köy yumurtası ise yedim belli yerden alınıyor o da yoksa yine güvenmem organikliğe . yapınca oluyor halen evime tavuk girmez arada yiyorum tabi koyverdim çünkü
iyi sayılırım adetimi bekliyorum bugün olcam gerginlik mevcut. kilo da aldım düzenli beslenmem allak bullak oldu .

gecmis olsun dedenin nesi var noye ameliyat oldu..

sen 12 senedir oylemi besleniyosun. ay be ollllleeemmm ist da nerdeee yanlis hatirlamiyosam sen mersindeydin galiba

sen 12 senedir oylemi besleniyosun. ay be ollllleeemmm ist da nerdeee yanlis hatirlamiyosam sen mersindeydin galiba
ay telden yazdım sanırım msjı 12 değil 1 yada 2 sene boyunca böyle beslendim babam köyden getirtiyor yumurtayı bazende bim den gezen yumurta alıyorum ama bimden aldığımı yemiyorum fazla köy ise günde 1 tane yerim . bol zeytin yağlı ya da tereyağlı omlet ile .mersindeyim kuzum evet

sen nasılsın canım. döndün mü tatilden. her sey yolunda değil mi?
İyiyim abla evet döndük grip oldum adet oldum ikisini atlatmaya çalışıyorum
Herşey yolunda şimdilik bu arada yine soğan suyuyla oldum içmeye de devam ediyorum ne olur ne olmaz diye kistlerime baktırmadım ama bir zararıda dokunmaz sanırım

yarasin canim:)))

gecmis olsun

Nar suyu bende işe yaramadı canım ama gene de içiyorum nasip bakalım.
Hayırlı Cumalar dedene çok geçmiş olsun canım
güzel haberlerini bekliyorum canım
Sağol canım inşallah hayırlı haberler veririm yarın
gecmis olsun dedenin nesi var noye ameliyat oldu..
Sağol canım kalça kırığı ondan ameliyat oldu

Nar suyu bende işe yaramadı canım ama gene de içiyorum nasip bakalım.

Sağol canım inşallah hayırlı haberler veririm yarın

Sağol canım kalça kırığı ondan ameliyat oldu
Ay Allah kolaylik versin bakana da zor ona da zor. Allah im kimseyi kimseye muhtac etmesin . evladinda vefalisin vicdanlisini versin yaslilik zor zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…