2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

gözün aydın canım
ya incir kurune baslasmmi cok yemiycem kiat olur diyede korkuyorum.
zeytinyagina koyup ta yiycem .
suyunu onceden yaptim. o zor oluyo.
adetin 2 . gunumu baslayim sen biliyomussun..
yaninda gunde 1 bardak sogan suyu iciyim
ayrica bal tarcin corek otu yapiyim. birde gunde 1 bardak testere disli aslan pencesi iciyim. 15 gun sonrada incir yemeyi birakip 5 gun falan havuc suyyu iciyim

ayrica bal tarcin corek otu yapiyim. birde gunde 1 bardak testere disli aslan pencesi iciyim. 15 gun sonrada incir yemeyi birakip 5 gun falan havuc suyyu iciyim
anam o ne giiii kendime sastim gene basladim otlara falan bide yapmiycam diyodu.kendime guluyorum Allah immmm

canım ben gerek tüp bebek gerekse tüp bebek tedavisi dışında zeytinyağına incir koyup her gün yedim
tavsiye ederim

ya bu testere disli aslan pencesine nezaman baslasamm ya ..
simdi tarcin bal corek otu hazirladim. valla corek otunu dovmeden koydum cunku onu agzima aldigimda tukurukle sisiyo o yumusuyo bende zarar verecegini dusunmedim ama keske dovseydim az Peygamberim iz Hz. Muhammed dovermis yerken . neyse artik bidahakine doveyim az da olsa...

hhe bilen varmi aslan pencesini nezman icsem kizlar

ya bu testere disli aslan pencesine nezaman baslasamm ya ..
simdi tarcin bal corek otu hazirladim. valla corek otunu dovmeden koydum cunku onu agzima aldigimda tukurukle sisiyo o yumusuyo bende zarar verecegini dusunmedim ama keske dovseydim az Peygamberim iz Hz. Muhammed dovermis yerken . neyse artik bidahakine doveyim az da olsa...

hhe bilen varmi aslan pencesini nezman icsem kizlar
Kuzum bir sürü kür saydın hepsi bir arada olmaz. Aslanoencesine istediğin zaman basla bi zamanı yok inciride yeytinysgında bekletceksen sorın yok ama öyeki kürleri yapma bekle kuzum

Kuzum bir sürü kür saydın hepsi bir arada olmaz. Aslanoencesine istediğin zaman basla bi zamanı yok inciride yeytinysgında bekletceksen sorın yok ama öyeki kürleri yapma bekle kuzum
yapmiyiimmi ya hepsini:)))
inan hazirladim bile corekotu tarcin bal i yatmadan onu icerim dedim sabahta inciri..
ya kist olursa diyede korkuyorum.
dogru diyosun ben sadece incir yiyim bide aslan pencesi iciyim bare .. yarin basliyim ozaman .
sen oyle dedin dogru diyosun bisey yapmiyim kendime..
anam ben hepsini icecektim :))))

yapmiyiimmi ya hepsini:)))
inan hazirladim bile corekotu tarcin bal i yatmadan onu icerim dedim sabahta inciri..
ya kist olursa diyede korkuyorum.
dogru diyosun ben sadece incir yiyim bide aslan pencesi iciyim bare .. yarin basliyim ozaman .
sen oyle dedin dogru diyosun bisey yapmiyim kendime..
anam ben hepsini icecektim :))))
yok yapma canım saracoglu dıyorkı ıkı kuru aynı anda yapmayın..

X