2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

adete bır hafta kala lucrıne basladım bugun adetın 5. gunu gonal f e basladım. bıde luverıs dıye bı ıgnem var ona ne zaaman baslarım bılmıyorum canım.
canım tedavin başladı mı hadi hayırlı olsun kuzum inşallah bebiş yeğen gelir inşallah amin

vesile oldu iste.. kiz hayiittami alsaydim:))))
yarin kendimi aktarda bulabilirimmm
Dur kuzu hepsini birden yükleme yapma kansızlık için birşeyler yapmaya çalış
maşallah 250 kişiyi nereden buldun :) ben 41i de bulamam yani elin memleketinde ankarada çok tanıdığım yok akrabalarda da iş yok
Valla ben bulmadım annem birinden birine atlata atlata buldu kkda da okuyan oldu. Kaldı ama öyle bitiremedim
adete bır hafta kala lucrıne basladım bugun adetın 5. gunu gonal f e basladım. bıde luverıs dıye bı ıgnem var ona ne zaaman baslarım bılmıyorum canım.
Gonal f bende kullanmıştım. Şifa olsun bal harnup pekmezi bol su tüket kuru incir de öyle desteklesin

500 kişi de bulmak gerçekten çok zor

Aynen benim.ailemde okuyan olmadı okusalardı tamamlanirdi.
Bu arada evtik i sen tanıyorsun haber aldın mı kötü bir şey oldu sanırım biri haberleşmiş sanıyorum
evet msjlaştım canım biraz ailevi sorunları var inşallah durum düzelir canım ALLAHIM tüm sıkıntılarını gidersin malum bir de iki canlı hep aklımda kendisi

sagol canım ya allah razı olsun.

evet msjlaştım canım biraz ailevi sorunları var inşallah durum düzelir canım ALLAHIM tüm sıkıntılarını gidersin malum bir de iki canlı hep aklımda kendisi
Anladım canım bebeğe mi birşey oldu diye üzülmüştüm bende aklıma takılmıştı. Allah yüreklerini serinletsin kız iki canlı dediğin gibi

Günaydınlarr herkese

E Eren61 adet olamadın mı daha dr söktürücü verse idi yaa
canım ikinci yükleme de sıkıntı yok şükür bebek iri benimde yaş ileri olunca dr kılı kırk yarıyor canım

@svd_a canım transfer günü belli oldumu söyle dua etmek istiyorum o gün sana isminle

limoncicegi41 canım iğneler sürecindesin rabbim inşallah sağlıklı yumurtalar nasip eder bol bol
dr taze transfer yapacak dimi canım

aaynaa canım sen nasılsın bir tanem yeni bir tedavi varmı gündemde

@SchonerDuft aşılama için görüşecektin dr ile karar verdin mi canım
29 ekim tatilinde mersine geliyorum şubattan bu yana epeyidir gelemedim memlekete

I am mad sen nasılsın

@minikizmit canım sen nasılsın doğuma az kaldı isim buldunuzmu kuzuya

aynen canim hala olmadim sokturucu bitti 2 3 gun oldu .
ya sen doktorlara bakma Allah verdi iste sagliklisinki oldu yasmi onemli saglikli yasla olmuyo iste cocuk :)))
kiz durmadan seker yuklettirme onlar desin hadi 1 i anladik 2 de amenna sakin ha sonlarin dikkat et bebegede kendinede sinirda zaten abartmasinlar okadar da yuksek degil. onlar iste tedbir almak amacli hareket ediyolarda iste..

Anladım canım bebeğe mi birşey oldu diye üzülmüştüm bende aklıma takılmıştı. Allah yüreklerini serinletsin kız iki canlı dediğin gibi
nebiliyim dr 3 aya kadar kalmazsan gel dedi . hamile kalsamda bi rahmim iyice temizlense gene ayni olacam diyede korkuyorum oyle oluyomus ... testere disli aslan pencesi kansizliga da iyiymis:))
birde kan ilaci verdi folik asitte var icinde hamileler icinmis bu banada verdi iste.
saka maka bu kansizlik beni oldurmus haberim yok hep halsizdim moralim bozuktu hep uyku simdi daha iyiyim

İyiyim abla çok şükür.
Hsg sonrası korunmadık ama nişan felan vardı arkadaşımın Ankara’da gününü kaçırdık galiba bu ay adet oldum yine gecikti test yapıp soğan suyu içerek oldum
Bu ay birdahaki denicez bakalım sen nasılsın zorlanıyormusun?

Ben de söktürücü kullandıktan 4 gün sonra olmuştum

Evet canımın içi . İğne sürecindeyim kac gün sürer bu? Taze transfer olacak yabi bi aksilik olmazsa.

canım samsuna tayin istiyoruz inşallah olursa canım o zaman hemen tüp bebek tedavisine başlayacağız hayurlısıyla

rabbim hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin inşallah
bende ağırlaştım canım bu günümüzü aratmasın rabbim

merak etme bende söktürücü içip bitmesinden 6 gün sonra adet olmuştum
şükür ikinci sonuçlar ii çıktı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…