2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

heh hala adet olmadim cildiracagim.
gittim icmek icin testere disli aslan pencesi aldim .... ay kocamdan sakladim gorse gene mu otlar diycek adam yaa

İnşallah göreceğiz Dr a gittin mi
Ben ikinci yükleme için hastanedeyim
sana niye durmadan seker yuklemsi yapiyolar. hayir 1 kez baktilar hadi hata olur sey olur nebiilim tokmussundur ac olacagina tamamda. kiz zaten sinirda niye durmadan yukluyolar .
bebege dikkat ettt

heh hala adet olmadim cildiracagim.
gittim icmek icin testere disli aslan pencesi aldim .... ay kocamdan sakladim gorse gene mu otlar diycek adam yaa
söktürücü bittiğinde 3 4 içinde adet olursun canım.
hayit otu prolaktini yukseltiyor canim bilginizeee.. ben cok ictim ozunu bile bir dunya para doktum aldim ictim..
ayda 10 gün 1 kupa kadar içiyorum fazla içmiyorum birde ara veriyorum. ama yan etkisini duymamıştım sağol kuzum

bal tarçın çörek otu yapsana bende bu hafta olcam belirtiler var zaten ya bunu yapcam ya da hayıt oyu içecem
anam hepsini yapmıştım bıktım yapa yapa :
bir akraBa var 41 hurmaya başka başka kişiler meryem suresi okuyacaklar nasipse..
BEN BİLİYORDUM AMA NEREDEN BULACAĞIM O KADAR KİŞİYİ DEMİŞTİM BEN BULURUM DEDİ HURMALARI HAZIR ETTİM YOLLACAĞIM BİR AKRABALARINA YAPMIŞLAR BEBEĞİ OLMUŞ BAKALIM BANA DA NASİP OLUP SONRA DA ALLAH'IN İZNİYLE ŞİFA OLUP BEBEĞİMİZİ HAYIRLARLA SAĞLICAKLA KUCAĞIMIZA ALIR MIYIZ İNŞALLAH TÜM İSTEYENLERE DE İNŞALLAH TABİİ 5 SENE OLDU BE ZAMAN NASIL GEÇİYOR ANLAMIYORUM

evet onuda duydum . okadar kisi nasil bulanacak. birde esinle yiyomussun. birde onun elmali olani vardi galibbaa

söktürücü bittiğinde 3 4 içinde adet olursun canım.

ayda 10 gün 1 kupa kadar içiyorum fazla içmiyorum birde ara veriyorum. ama yan etkisini duymamıştım sağol kuzum
banada doktor dedi hayit i..
ben o bitkileri cok ictim ne duydumsa bi meryem otu alacaktim baktim aktar beni kandiriyo aklima giriyo gibime geldi heray para yatirdim bidunya dedim daha bisey icmiycemm.. ama dayanamadim aldim. neebilim bu testere disli aslan pencesi adeti duzenliyo ya sadesini aliyim dedim. 8 lira 50 gr. fiyatida uygun. aktar karisik bile satiyodu hayit civam percemi tes. disli aslan pencesi 3 lu .. demekki hep aliyo kadinlar... Rabbim sifa kilsin ne diyeekk.. ama heepinize diyorum burdan benim dr sogan suyunu ic demem icmede demem dedi bize tipta boyle seyler okutmadilar ama bu dediklerin hep ilaclarin icinde olan seyler ilaclar ottan yapiliyo dedi.. sogan suyunu mu iciyim dedim yani Rabbim isterse onu vesile kilar dedi ...

evet onuda duydum . okadar kisi nasil bulanacak. birde esinle yiyomussun. birde onun elmali olani vardi galibbaa
evet elmalı olanı da varmış onu tam bilmiyorum ben de bilmiyorum köydekilere dağaıtacağım sen merak etme dedi annem de ağlamış kızım çok üzülüyor diyince ben yardım edeceğim demiş bilmiyorum bakalım

41.kişi ne ki ben bir anlık 500 yasin dağıttım 250ye zor tamamlandı sen düşün halen öyle kalmış durumda
Herşey bir vesile nasipte varsa olur zaten.
O bahsettigin çaydan bende aldım onu hayıt otunu ve inofolic combiyi bir arada kullandım hamile kaldım doğal yolla hemde . Artık hangisi fayda etti bilmiyorum

Rabbim vesile kilsin inisAllah..

vesile oldu iste.. kiz hayiittami alsaydim:))))
yarin kendimi aktarda bulabilirimmm

maşallah 250 kişiyi nereden buldun :) ben 41i de bulamam yani elin memleketinde ankarada çok tanıdığım yok akrabalarda da iş yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…