2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

simdi bisey sorucam belki bilen vardir ben doktora gidince doktorum ozel belki devlette farklidir diye soyluyorum klomen catlatma ignesi talep edebiliyormuyum
ya kontrole gidicem adet olmadim 5 gun falan oldu test yaptim negatif hala olmazsam gidicemde esim hala dur biraz diyo. neyse gidersem biliyimde ona gore konusucam doktorla. bide test falan biseyler gerkiyormu onun icin .
Dr söyle canım uygu görürse klomen verir
Hayırlı haberlerini alırız inşallah

Kuzummm okudugumda ilk hissiyatım bu sefer olacak oldu :))inşallah hayırlısıyla olacak aminnn
İnşallah canım rabbim ağzından duyurmuş olsun inşallah. Seninde burada ki tüm isteyenlerin de tabnim yüzünü güldürsün inşallah
Canlar hcg 4 e düşmüş. Doktorum temizlenmişsin dedi. Bir hafta sonra yeniden iğnelere baslıyoruz
Gözünaydın canım tedavin hayır olsun inşallah
yarin doktora gidicem hasta olmazsam ozamana bakalim . klomenide soyluycem yada takip edelim der belki
Canım ilk ay belki yumurta takibi yapalım diyebilir. Ama sen yine de sor ilaç meselesini aklında kalmasın

İnşallah canım rabbim ağzından duyurmuş olsun inşallah. Seninde burada ki tüm isteyenlerin de tabnim yüzünü güldürsün inşallah

Gözünaydın canım tedavin hayır olsun inşallah

Canım ilk ay belki yumurta takibi yapalım diyebilir. Ama sen yine de sor ilaç meselesini aklında kalmasın
doktor yokmus.
adette yok hala. neyse artik gelince gitcem baska doktorada gitmem zaten :KK43:

Abla merhaba tekrardan hsg çektirdim herşey normal yazıyor raporda hafif bir adet sancısı hissettim okadar çok teşekkür ederim sana da önerdiğin için gayet ilgili bir doktordu cevat bey
Ohh kurtuldun kuzum cok sevindim iyi cıkmasına kötü bi durum olsa söylüyor cevat bey agrısız cekiyorlar hakkaten ayy cok sevindim hakkaten rahim anomalisi cıkar diye endişe ediyordum bi şey sorcam eşin spermiyogram yaptırdı mı hiç?

Ohh kurtuldun kuzum cok sevindim iyi cıkmasına kötü bi durum olsa söylüyor cevat bey agrısız cekiyorlar hakkaten ayy cok sevindim hakkaten rahim anomalisi cıkar diye endişe ediyordum bi şey sorcam eşin spermiyogram yaptırdı mı hiç?
özel hastanelerde aşılama raporu geçiyor mu bilgin var mı ? sadece devlet ve üniversitelerde mi geçiyor

İzinden dönünce git bence en gazla iki haftadır izni
tabiki
ay bide bi gidiyomusum hamileymisim bayilirim artik herhalde cunku adetim gecince test yaptim negatifti .. hala yok 42 gun oldu. bi lekelendim iste . doktoru bekle diyorum kendime busefer test alicam negatif cikinca daha gerilicem hastaligim diye en iyisi yapmamak dedim ve yapmiyorum direk doktor benim icin en iyisi.

Evet abla yaptırdı Allah razı olsun vallahi ben de çok rahatladım artık Allaha bırakcan verirsede ondan vermezsede abla

tabiki
ay bide bi gidiyomusum hamileymisim bayilirim artik herhalde cunku adetim gecince test yaptim negatifti .. hala yok 42 gun oldu. bi lekelendim iste . doktoru bekle diyorum kendime busefer test alicam negatif cikinca daha gerilicem hastaligim diye en iyisi yapmamak dedim ve yapmiyorum direk doktor benim icin en iyisi.
Folik asit kullanıyorsun değil mi .
Bazen evde yapılan testte çıkmıyor canım kanda çıkıyor en son kaçıncı günde yaptın

Folik asit kullanıyorsun değil mi .
Bazen evde yapılan testte çıkmıyor canım kanda çıkıyor en son kaçıncı günde yaptın
folik asit kullaniyorum duzenli sekilde. testi gecikince bikac gun yapmistim normalde 30. gunu hemen olurum ama?? cikmadi iste neyse bakacaz artik. valla canim suan kac gun once yaptim onuda unuttum ne desem yalan olur ama 1 haftayi gecmistir tahminimce . bilmiyorum

X