2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kuzummmm hadi inşallahhh

yaaa kuzumm nıye umutsuz oluyorsun. bırıncı kalıte tutmayıp orta kalıte tutan cok var kuzum allahın işi. hiiiçç belli olmazzz. bence tutttuuu. kacıncı gunun?
Daha cok yeni, 4. günü transferin. Ilk denememiz. Dedigin gibi belki tutar ama forumlari hep karistirdim,genelde tutmamis orta kaliteler,tutsa bile sonlanmis erken zamanlardacok sagol destegin için

d

döndünüzmü yoksa hala istanbulda mısınız. sonradan agrın olmadı ınsallah.
Yok abla olmadı yarım saat devam etti o ufak ağrı sanki adet olmuşum ayaklarımdan üşütmüşüm gibi çok hafif sonra geçti şuan yoldayız eşimin yarın toplantısı var kalamadık zaten iyi de hissedince kalmaya gerek yokmuş.
Orda bir kız daha vardı ona diyorum sanki tecrübeliymişim gibi korkma acımaz felan diye bukadar kolay olacağını ve bana bukadar iyi hissettirceğini tahmin etmezdim içimde aylarca bir şüphe vardı acaba sıkıntı mı var tüpler mi dar diye

ah kuzum hakkaten cok onemli bir tetkik. cokc ock sevındım boyle rahat gecmesıne.

ah kuzum hakkaten cok onemli bir tetkik. cokc ock sevındım boyle rahat gecmesıne.
Ben de çok sevindim eşime diyorum ki sanki hamileymişim gibi bir sevinç var içim de
Abla bir de beni çok korkuttular Çorum’daki doktorlar dış gebelik geçirdiğimi duyan doktor yaa ah canım biliyosun ihtimal git gide artıyor vs dediler hep sorun be olabilir dediğimde de tıkanıklık olabilir dediler bir de muhtemelen tüplerin dar senin dediler beni ümitsizliğe sürükleyen en çok tüplerin dar olabilir demeleri oldu çünkü onun hiçbir çözümü yok ama Ankaradaki Özgür bey ve bu hsg sanki hiç bu olayları yaşamamışım gibi hissettirdi sıfırdan başlıcam artık pozifim.
İyi ki önermişsin bana cevat beyi Çorum’daki doktorlarıma söylediğimde böyle bir sistem varmış diye dalga geçitler benimle öyle bişey yol dediler

sorma bazen doktorlar cok acımasız oluyor. ama bence senın ılk gecırdıgın dıs gebelik degıldı. ikinci olabılır. hıckorkma. hayırlsıı ıle olacak yasın genc ınsallah rabbım bekletmeden verır. bu arada evet agrısız cekım deyınce ınanmıyorlar. oysakı kullandıgı cıhazlarla alakalı. uzman bır ekıp gercekten ve cok hıjyenık. bene cok memnun kalmıstım.

Hayırlısıyla ayın 30unda tatile gidicez ancak fırsat bulabildik yarın doktor sonuçlara bakar dene derse denicem abla hsg nin bir sıkıntısı olmaz sanırım?
yok sıkıntısı olmaz. aksıne sımdı onumuzdekı 3 ay hamıle kalma sansın cokkk yuksek. bu ay denersen dahada yuksek. :) dualarım senınle tatlım benım

yok sıkıntısı olmaz. aksıne sımdı onumuzdekı 3 ay hamıle kalma sansın cokkk yuksek. bu ay denersen dahada yuksek. :) dualarım senınle tatlım benım
Denicem bu ay inşallah zaten korunma sürem de bitti çoktan hayırlısıyla ikimizde güzel haberlerimizi paylaşacağız burdan çok teşekkür ederim abla desteğin ve önerin için beni pozitif yönde çok etkiledin herzaman:) benimde dualarım seninle herşey güzel olcak

canımsın rica ederim kuzum ben bı sey yapmadım :) faydam olduysa ne mutlu bende sana ve ısteyen herrrkese duacıyım.

kuzum bazı ozellerde gecıyormus diye duydum. düşündüğün bir yer varsa tel ac sor kuzum. asılama mı dusunuyorsun?
Ya evet eğer ssk ile anlaşması olan özel bir hastane varsa düşünüyorum fiyatta önemli tabi . 2 ay denicem . Prowomen kullanacam oyle yaptırayım diyorum

Hayırlısı olsun canım.
Dr ne zaman dönecekmiş bilgin var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…