2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kizlar catlatma ignesinin 14. gunu gebelik testi hata payi varmifir

Eklentiler

• 20180807_013254.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 36
Kist eriyor da olabilir kürtaj olduğum da kist 4 cm di 2. Reglim de yasmin kullanmıştım adetim seninkine benzerdi kanama var ama beyaz akıntı çoktu.
Hamilelik YÖK kesin emindim zaten doktorda bhcg baktı adet söktürücü verdi kistim duruyor ya 3 cm e inmiş ama duruyor son dış gebelik geçirdiğim tarafta

Endişe. Etme canım dıs gebelik gecirdin ya o nedenle olur böyle tuhaflıklar
Adet söktürücü verdi abla bir de dedi ki adetinin ilk 3 günü için de gel testler yapcaz dedi ne testleri yapar biliyormusun?
Bir de cevat beye gidicem bu ay herkes diyor ki ne gerek var ağrısız acısız hsg mi olurmuş felan diyor sen hiç ağrı hissetmedin değil mi?

Hamilelik YÖK kesin emindim zaten doktorda bhcg baktı adet söktürücü verdi kistim duruyor ya 3 cm e inmiş ama duruyor son dış gebelik geçirdiğim tarafta
Soğan kürü denesen hemen eritir o . Çok geçmiş olsun . Dış gebelik geçirdiğini nasıl anladılar

Canım asetin 3.günü bakılan testler var amh,fsh progesteron,prolaktin vs hepsini istemeyebilir. Canım hsg yi ben bi arastırma hastanesinde bi de cevat beye cektirdim.arastırmadaki faciaydı.ama cevat beyde hafif bir agrı hissettim .korkma git cevat beye

Selam kızlar bu sayfada beni taniyan birileri kaldi mi acaba.. 2016 da baslamistim bu sayfada beklemeye elhamdülillah şimdi oglum 6 aylik olmak üzere.. Hepinize tez zamanda hayırlı sağlıklı minişler diliyorum

Selam kızlar bu sayfada beni taniyan birileri kaldi mi acaba.. 2016 da baslamistim bu sayfada beklemeye elhamdülillah şimdi oglum 6 aylik olmak üzere.. Hepinize tez zamanda hayırlı sağlıklı minişler diliyorum
Amin Amin Amin.biliyoruz canim seni
okadar buyudu he ben geldigimde son ayindamiydin yenimi dogurmustun ne .
Allah anali babali buyutsun canim

Amin Amin Amin.biliyoruz canim seni
okadar buyudu he ben geldigimde son ayindamiydin yenimi dogurmustun ne .
Allah anali babali buyutsun canim
Amin canım Allah razı olsun. Ne ara büyüyor ben de anlamiyorum ama kocaman adam oldu şükür. Sen trabzonlu muydun canim ben de seni hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…