2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ahahaha ayynacom ben sahraaa
anca farkettim canım ya dün listeye tek tek baktım da :KK66: hamiş var mı diye nasılsın iyi misin ben de sınavı atlattım çok şükür şimdi sonucu bekleyeceğim..
internetten bir macun aldım bebek için onunla hamile kalanlar oluyor clife diye

anca farkettim canım ya dün listeye tek tek baktım da :KK66: hamiş var mı diye nasılsın iyi misin ben de sınavı atlattım çok şükür şimdi sonucu bekleyeceğim..
internetten bir macun aldım bebek için onunla hamile kalanlar oluyor clife diye
Çok çalıştın güzel sonuç alacagına inanıyorum. O macunu ilk defa duyuyorym canım umarım şirin mi şirin bir bebişe vesile olur

Kuzucugum nerelerdesin sen naptın ?rahim filmi çektirdin mi sen?bana gelirsek eger işleme devam edersek tahminen 20gün içinde olur
Aa öyle mi iyi abla hayırlısıyla olur tutar inşallah herşey yolunda gider ben çektirmedim filmi henüz bayram sonu ilk gün gitmeyi düşünüyorum peşine de Ankara’da bir doktor bulduk biraz pahalı ama yapcak birşey yok Çorum’da doğru düzgün doktor yok ikinci dış gebeliğin yeri çok sızlıyor hala onu da sorcam 3. Adetimi olmak üzere üzereyim doktor ne derse o artık abla senin için dua edeceğim umarım güzel şeyler olur:dua:

Çok çalıştın güzel sonuç alacagına inanıyorum. O macunu ilk defa duyuyorym canım umarım şirin mi şirin bir bebişe vesile olur
çalıştım canım daha başarılı olurdum aslında sınavda ama iştr panik atağımın yine de etkisi oldu antideprasan kullanmama rağmen ama bakalım puan bir açıklansın da kadrolar da iyi olursa şu maddi sıkıntılar da biter o zaman tüp bebeğe de beklemem diyorum canım..
benim de bir arkadaş dedi instagramdan da takip ettim bayağı hep hamile haberleri uçuşuyor ben de aldım kullanıyorum bakalım yürüyüşe de başladım 3 gündür 3 km yürüyorum akşamları bol su içmeye çalışıyorum bir de şimdi de bebeğe odaklanayım artık bedenen de bu kilolar da başıma hep bela

nasilsiniz kizlar
bugun sonuclarim cikti .iyilesmisim . yinede senede 1 kontrolum var. doktor 1 sene bekle bebek icin dedi. zaten.ben herseyi doktora birakmistim bekliycez bakalim. Allah hepinizin dualarini kabul etsin Ya Rabbim .
Amin Amin Amin

Adım adım inşallah, iyileşme haberinden sonra bebek haberini de alırız umarım

Adım adım inşallah, iyileşme haberinden sonra bebek haberini de alırız umarım
Amin sagol canim sukur kizim canim 8 yasinda 2. ci yok malesef bunada sukur..
artik cocuktan ote olursa olur yani olmazsa da Allahin vardir bildigi bir tane verdi sukurler olsunki.rahmim temizlenir diye istiyorum . 4 senedir ben biliyorum ne cektigimi sukur Allah ima ... Allahim sizlerede anneligi tattirsin Amin Amin Amin

Amin sagol canim sukur kizim canim 8 yasinda 2. ci yok malesef bunada sukur..
artik cocuktan ote olursa olur yani olmazsa da Allahin vardir bildigi bir tane verdi sukurler olsunki.rahmim temizlenir diye istiyorum . 4 senedir ben biliyorum ne cektigimi sukur Allah ima ... Allahim sizlerede anneligi tattirsin Amin Amin Amin

Amin, Allah isteyen herkese tattırsın, yarıda bırakmasın inşallah...

X