2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

simdi doktordan ciktim onemsiz bir kistim varmis. smear testi istedi rahim agzi kanseri icin yaptirmami tavsiye etti ne olur neolmaz dedi.bende tamam dedim. o sogan suyu hayit falan onlari ilac kullanirken yan etki yaparmi bilemiycem dedi . zaten ilaclar bitkilerden yapiliyo dedi.hayit hapini sordum. agnuscaston yani o zaten hap evet bitkilerden ilaclar yapiliyo ama prolaktin yuksek olunca veriyorum dedi.
simdi tekrar parca alicak kurtaj yapicak 4 bucuk gibi .Allahim yardim et inisAllah sonuclarim guzel cikar .b

simdi doktordan ciktim onemsiz bir kistim varmis. smear testi istedi rahim agzi kanseri icin yaptirmami tavsiye etti ne olur neolmaz dedi.bende tamam dedim. o sogan suyu hayit falan onlari ilac kullanirken yan etki yaparmi bilemiycem dedi . zaten ilaclar bitkilerden yapiliyo dedi.hayit hapini sordum. agnuscaston yani o zaten hap evet bitkilerden ilaclar yapiliyo ama prolaktin yuksek olunca veriyorum dedi.
simdi tekrar parca alicak kurtaj yapicak 4 bucuk gibi .Allahim yardim et inisAllah sonuclarim guzel cikar .b
Öok geçmiş olsunn canım yine adet durumunda mısın neden yine kürtaj yapıyor? Patolojiye parca göndermek için mi?smear testi önemli canım yaptırdıgın iyi olmuş? İnşallah güzel çıkar sonucun

Öok geçmiş olsunn canım yine adet durumunda mısın neden yine kürtaj yapıyor? Patolojiye parca göndermek için mi?smear testi önemli canım yaptırdıgın iyi olmuş? İnşallah güzel çıkar sonucun
yok canim rahmini temizliycem ordan cikan parcalari yolluycam dedi

canım çok geçmiş olsun güzel haberlerini alalım inşallah

Düzelmişsindir canım benim nolur moralini iyi tut dinlen biraz bol bol dışarı cık
bugun iyi bi ornek verildi ve ben mutlu oldum gelinin akrabasida boyleymis benim gibi 6 senelik evliymis doktor doktor gezmis simdi hamileymis. cok sukur yani iyi olan birini duydum umutlandim valla.Allah razi olsun canim ya o narkozu yerken uc bucuk attim valla busefer . onceden kanamam durcak diye bi hevesle girip mutlu ayrilmistim..simdi iyilestimmi korkusu ayilir ayilmazda inisAllah iyilesmisimdir diye milletin kafasini yedim bide agladim Allahim narkoz carpti fena:)) bide konustumda konustum Allahim ya narkozlu narkozlu

bide kanim dusuk cikmis . uyandirinca onu sordular hemen. neden acaba. zayiflayayim diye az yiyom dedim doktora ondan mi oldu acep dedim narkozlu narkozlu

Canım basladım ama daha adet görmedim asıl ilaçlar adetle baslayaxakmış sen nasılsın kuzım hiç de unutmuyorsun beni canım benim
evet asıl ilaçlar muayane ve hormon test sonuçlarına göre başlayacak adet ne zaman
canım burda ne zamandır birbirimiz ile diyoloğumuz var hep söylerim senin aynanın ve elifin o dış gebelik zamanı bana desteğinizi asya unutamam inşallah birbirimize güzel haberler verelim

evet asıl ilaçlar muayane ve hormon test sonuçlarına göre başlayacak adet ne zaman
canım burda ne zamandır birbirimiz ile diyoloğumuz var hep söylerim senin aynanın ve elifin o dış gebelik zamanı bana desteğinizi asya unutamam inşallah birbirimize güzel haberler verelim
evet inisAllah guzel haberler verirsiniz kizlar Allah im yardimciniz olsun vatana millete hayirli zurriyetler nasip etsin. tedavi gorenler icin tedavinizdede Allah yardimciniz olsun .
limoncicegi41 limoncicegi41
aaynaa aaynaa
@svd_a
I am mad I am mad
papatyakokankadin papatyakokankadin
E Eylul16
Delirella Delirella :))
ve diger arkadaslar unuttugum varsa kusura bakmayin

Son düzenleme:
X