2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bugun itibariyle ac karna corek otuna basladim. Faydasi olurmi acabâ Paranoyak oldum valla hasta olcam ya bidahaki aya hazirlik her ay diger aya hazirlik oule oyle 4 sene oldu Allahim senden umut kesilmez

hastaneden cıktın anladıgım kadarıyla. çok şükür canım. yan etkisi cok mu oluyor? kiste baktılar mı tekrar?
Kiste bakmadı abla önce gebeliği sonlandıralım dedi çıktım hastaneden imza attım yoksa bırakmıyorlardı 1 hafta daha yatcaktım dünde kan verdim 4. Günü iğnenin 38e düşmüş çok şükür yan etkilerde çok fazlaydı abla mide bulantısı ağız yaraları geçti ama ara ara yokluyor

canım çok geçmiş olsun hayırlısı ile geçti gitti inşallah

Oh çok şükür kurtuldun say canım. Ne kadar korunman gerektiği ile ilgili birsey söyledi mi?

Oh çok şükür kurtuldun say canım. Ne kadar korunman gerektiği ile ilgili birsey söyledi mi?
Yok abla demedi ama ben kendim en az 6 ay koruncam zaten korkuyorum artık onu bi yenmem lazım kist hsg derken zamanda geçer sonra bakarım bi kontrole gider danışırım

Yok abla demedi ama ben kendim en az 6 ay koruncam zaten korkuyorum artık onu bi yenmem lazım kist hsg derken zamanda geçer sonra bakarım bi kontrole gider danışırım
Aynen kuzım kendini hazır hissettiğinde tekrar denersin. Bu arada testler sonuçlar derken zaman sı gibi geçer sende toparlanmış olursun canım

Evet canım benim iyiyim adete 6-7gün kaldı beklemek çok zorrr sabredemiyorum gidip test yapasım vat :)))
az kalmış seninde
benimde bu gün yarın olmam gerek benim bile yapasım var
sonra diyorum nerde bende o şans şıp diye gebe kalamazsın otur yerine kızım bekle paşa paşa diyorum,

bende diyorum bu sıcak yazan arkadaş beni önceden kesin tanıyor olmalı kim ki diye allah seni :))

limoncicegi41 ve A anneveoglusu

Hadi kizlar
InisAllah hayirli haberlerle... Amin Amin ikinizede Aminnn inisAllah
Allahtan umut kesilmez

:)))) aslında rumuz değiştirdiğimi grupta yazmıştım canım gözünden kaçmış olmalı.
Hiç öyle deme allah isterse herşey vesile allah istemezse herşey bahane oluyor. Hiç belli olmaz canım hayırlısı olsun kuzum.
Ovu testi yapmış mıydın yumurtlama gününü biliyor musun?

Canım görmedim ben ya ne bileyim eğer gelmiş ise şok geçiririm
Hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin rabbim inşallah

23-24 nisan gibi yumurtlama oldu sanırım
25 nisanda catladi

Bu o zaman eklediğim test fotoğrafi

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...elecegine-umutla-bekleyenler.889794/page-1428

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…