2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bende 2018 de bekleyenlerdenim . Evleneli bir yıl olacak ilk baştan beri korunmadik ama olmadı ikimiz de doktora gittik bişey çıkmadı eşimin sperm hizi yazmıyor du doktor bişey yok gayet normal dedi yolladı meğerse 0 mis başka doktora gittik nasıl bişey demez hemen ultrason a dedi meğer se eşimde çift yönlü varikosel varmış ameliyat oldu bende tekrar doktora gittim idrar yollarında ve rahimde enfeksiyon çıktı rahim duvarımda kalınmış galiba ama doktor gebeliğe engel değil dedi prolaktinim de çok hafif yüksek çıktı. Valla doktora gittikce bişeyler cikiyo inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah

bakıldı canım pazartesi günü dr perşembe günüde istedi ama iğneden önce kan vermem gerektiği söylenmedi
bizde transferden 4-5 gün önce iğne başlıyor
nasipte yokmus canim bu ay insalah martta hersey yolunda gider de ikimizde güzel haberler veririz

Bende 2018 de bekleyenlerdenim . Evleneli bir yıl olacak ilk baştan beri korunmadik ama olmadı ikimiz de doktora gittik bişey çıkmadı eşimin sperm hizi yazmıyor du doktor bişey yok gayet normal dedi yolladı meğerse 0 mis başka doktora gittik nasıl bişey demez hemen ultrason a dedi meğer se eşimde çift yönlü varikosel varmış ameliyat oldu bende tekrar doktora gittim idrar yollarında ve rahimde enfeksiyon çıktı rahim duvarımda kalınmış galiba ama doktor gebeliğe engel değil dedi prolaktinim de çok hafif yüksek çıktı. Valla doktora gittikce bişeyler cikiyo inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah
Aramiza hosgeldin ..
Amin. Rabbim isteyen herkese Ser ise Hayr a cevirip versin Yuce Rabbim en kisa zamanda aminnnnnn...
Daha yeni evlisin olur
Benim bi cocugum var 10 sene olcak evleneli 3 -4 senedir olmuyor.
Rabbim dualarini kabul etsin.
Rabbim bu topikte isteyen herkesi bebegine kavustursun...

Aramiza hosgeldin ..
Amin. Rabbim isteyen herkese Ser ise Hayr a cevirip versin Yuce Rabbim en kisa zamanda aminnnnnn...
Daha yeni evlisin olur
Benim bi cocugum var 10 sene olcak evleneli 3 -4 senedir olmuyor.
Rabbim dualarini kabul etsin.
Rabbim bu topikte isteyen herkesi bebegine kavustursun...
Evet yeni evliyim tabi ki çok uzun süre bekleyenler var Rabbim herkese nasip etsin etrafımda ki nerdeyse herkes hamile benden sonra evlenenler bile hamile insan sanki istediği an olacakmış gibi düşünüyor sonra birden böyle olunca şok oluyor hemen araştırmalara falan başlıyor. İnsallah isteyen herkes sağlıcakla la evlat sahibi olur

kızlar gercektende yarım rahimliymişim bugun bı daha hsg cektırdım :KK43: cok canım sıkıldı.
Perde mü varmış canım. @-Asmin- arkadaşımızın da rahmini perde ikiye bölüyordu Ankara Başkent’te histereskopiyle Hulusi hoca aldı perdeyi. Soracakların varsa danışabilirsin ona

Uzulme Allah yeter O dilerse hersey olur..
Hem bu sekilde hamile kalan var .
Iyi bi doktora gitmeli.
Tabi doktorda vesile Veren RABBIM onu vesile kiliyor...
ahh kuzum zaten inancım olmasa coktann yıkılırdım. hamile kalıyorum kalmasına ama sonu gelmiyor. gitmediğim doktor kalmadı. inşallah isteyen herkesin ve benim olur ne diyelim

ahh kuzum zaten inancım olmasa coktann yıkılırdım. hamile kalıyorum kalmasına ama sonu gelmiyor. gitmediğim doktor kalmadı. inşallah isteyen herkesin ve benim olur ne diyelim
Bak hamile kalbiliyomussun buda bisey
Herseyin vakti var. He sana boyle diyen ben bazen cildirmiyormuyum kac kez gunde hemde.. Allahim diyorum var bildigin SEN OL DERSIN OLUR hastalikta bahane diyorum sonra duruluyorum.
Allah yardimcimiz olsun buda bir sinav bizim icin .kimi kadin bir ay korunmuyor hemen hamile kaliyo kimi iste.. buda sinav bizim icin

kızlar gercektende yarım rahimliymişim bugun bı daha hsg cektırdım :KK43: cok canım sıkıldı.

Sahraam arkadasimmm simdi gordum yazdigini. Ama anlam veremedim sen daha oncede hsg cektirmistin ozamanda cikardi nasil bunca zaman goremez doktorlar.kac kere doktora gittin. Sen hamilede kalabiliyorsun bunu onceden farketselerdi belki hamile kaldiktan sonra onlem alirlardi dusmesine engel olurlardi :KK43: neyse Rabbim oyle uygun gormus demekki uzme kendini biz hep dua ederken en hayirlisini istemiyormuyuz demekki nasipten cikacagi varmis hayirli degilmis. Bundan sonra Allahin izni ile kontrol altinda sorunsuz bi gebelik gecirir hayirlisi ile kucagina alirsin melegini. Dualarimdasin arkadasim. Bu arada bende tüp bebek tedavisine basladim. Cok umutluyum Rabbim yardimcimiz olsun

Sahraam arkadasimmm simdi gordum yazdigini. Ama anlam veremedim sen daha oncede hsg cektirmistin ozamanda cikardi nasil bunca zaman goremez doktorlar.kac kere doktora gittin. Sen hamilede kalabiliyorsun bunu onceden farketselerdi belki hamile kaldiktan sonra onlem alirlardi dusmesine engel olurlardi :KK43: neyse Rabbim oyle uygun gormus demekki uzme kendini biz hep dua ederken en hayirlisini istemiyormuyuz demekki nasipten cikacagi varmis hayirli degilmis. Bundan sonra Allahin izni ile kontrol altinda sorunsuz bi gebelik gecirir hayirlisi ile kucagina alirsin melegini. Dualarimdasin arkadasim. Bu arada bende tüp bebek tedavisine basladim. Cok umutluyum Rabbim yardimcimiz olsun
allah razı olsun canım benim. daha onceki rahim filmimde farklı yorumlar vardı. yarım rahimlisin demişti doktorum ama baskası hayır yarım degıl rahmın yan duruyor falan deyınce netleştirmek için ikinciyi cektirdim. velakin netleşti. önceki düşüklerde bilinmiyordu yarım rahimli oldugum. bilinseydi belkide yaşatırlardı :KK43: ama dediğin gibi bundada hayır vardır elbet..
kuzummm hadı hayırlı olsun tedavin inşallahh tutacak ben inanıyorum. transfer ne zaman olacak ayyyy cok heyecanlandım bennnnn. gelişmeleri hemen ama hemen yaz tamam mıı ? çünkü inan birimizin güzel haberi olsa kendi sıkıntımı unutuyorumm

canım şimdi gördüm yazdığını dr ne dedi peki benim yarım rahim ile ilgili bir bilgim yok

ama forumda araştırma yaptım okuduklarım umut oldu bana

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/yarim-rahimli-hamileler.712925/

INCIK BONCUK INCIK BONCUK a katılıyorum drlar bunu nasıl şimdiye kadar fark etmemişler canım yaa
doktorum dediki boylede gebe kalıp dogum yapabılırsın fakat riskli gebelik olur hep takıp altında olmalıyız dedi. daha once farkedılmedı cunku usg de belli olmuyormus. iki düşükten sonra hsg cekilince belli oldu. yanı bıraz zorlu bır surec var onumde. 9 ay boyunca yatanlar da olmus.

Canım tedavin hayırlı olsun nerede başladın

Kızlar merhabalar benide listeye alirmisin bende 5 yıldır bekliyorum bir kızım 2 dış gebeliğim var.bu ay maydonoz süt buharınà oturdum meryem süresine başladım 9.günüm insallh 41 tamamalamadan hamile olduğumu öğrenirim. Sizler neler yapıyorsunuz

doktorum dediki boylede gebe kalıp dogum yapabılırsın fakat riskli gebelik olur hep takıp altında olmalıyız dedi. daha once farkedılmedı cunku usg de belli olmuyormus. iki düşükten sonra hsg cekilince belli oldu. yanı bıraz zorlu bır surec var onumde. 9 ay boyunca yatanlar da olmus.
canım artık sorunun ne olduğunu biliyorsun kendini üzme yapratma
artık dr ona göre önlem alır arkadaşım inşallah sıkıntısız kucağına alırsın bebişini

Kızlar merhabalar benide listeye alirmisin bende 5 yıldır bekliyorum bir kızım 2 dış gebeliğim var.bu ay maydonoz süt buharınà oturdum meryem süresine başladım 9.günüm insallh 41 tamamalamadan hamile olduğumu öğrenirim. Sizler neler yapıyorsunuz
allah bağışlasın kızınızı benimde bir oğlum bir dış gebeliğim var arkadaşım 6 yıldır ikinci evladımı istiyorum.
tüp bebek sürecindeyim bende adeti bekliyorum transfer için
inşallah güzel haberlerini alırız

allah bağışlasın kızınızı benimde bir oğlum bir dış gebeliğim var arkadaşım 6 yıldır ikinci evladımı istiyorum.
tüp bebek sürecindeyim bende adeti bekliyorum transfer için
inşallah güzel haberlerini alırız
Tüp bebek için nasıl karar verdiniz acaba kes olmazmı dedi doktorun bende rahim filmi.cektirmek istiyorum eğer bu ayda kalamazsam insallah gerek.kalmaz

X