2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Amin canım benim insşallah. Allah razı olsun. Uzun zamandır giremedim hepiniz iyisinizdir inşallah önemli bişey kaçırmamışımdır
İyiyiz canım çok şükür. @anneveoglusu şubatı bekliyor transfer için, ben şubatı bekliyorum yeni tedavi için merkez değiştireceğim Ankara Başkent’te göğşen önalanı düşünüyorum, @aaynaa kpss çalışıyor, @sahra41 de iyi şükür

Selam kuzum iyiyim elhamdülillah uzun süredir girmiyordum. Takvime göre son 45 güne girdik ama daha erken gelmesini bekliyoruz. Hayırlısıyla sag salim gelsin inşallah doğum korkularım başladı.... Siz nasılsınız napıyosunuz
korkma allahın izniyle sağlıkla kavuşacaksın kuzuna ona kavuşmak için sağlıkla inan o an hiçbirşeyi önemsemeyeceksin.
ben iyiyim şükür canım hayat koşturması devam ediyor

İyiyiz canım çok şükür. @anneveoglusu şubatı bekliyor transfer için, ben şubatı bekliyorum yeni tedavi için merkez değiştireceğim Ankara Başkent’te göğşen önalanı düşünüyorum, @aaynaa kpss çalışıyor, @sahra41 de iyi şükür
merkezi netleştirdin mi canım inşallah hayırlı haberlerini alırız arkadaşım
bahçeci sayfasında bir arkadaş vardı dün transfer oldu onun 3 tane 3. gün embriyosu 1 tane 6. gün embriyosu varmış
bizim merkez 3. gün donduruyor çoğunlukla transfern öncesi çözdürüp 5. güne götürüp transfer ediyor
arkadaşın 3. gün embriyosundan 3de gelişmemiş allahtan 6. gün embriyosu varmış onu transfer etmişler
allah inşallah yüzünü güldürür
bende de 3. gün embriyosu 3 tane var korku saldı transfer gününe hiç embriyom kalmaz mı diye
sonra diyorum rabbim nasip edecekse gelişecektir gelişmezse nasip değilmiş diyeceğim yinede içimdeki bu korkuyu atamıyorum canım

merkezi netleştirdin mi canım inşallah hayırlı haberlerini alırız arkadaşım
bahçeci sayfasında bir arkadaş vardı dün transfer oldu onun 3 tane 3. gün embriyosu 1 tane 6. gün embriyosu varmış
bizim merkez 3. gün donduruyor çoğunlukla transfern öncesi çözdürüp 5. güne götürüp transfer ediyor
arkadaşın 3. gün embriyosundan 3de gelişmemiş allahtan 6. gün embriyosu varmış onu transfer etmişler
allah inşallah yüzünü güldürür
bende de 3. gün embriyosu 3 tane var korku saldı transfer gününe hiç embriyom kalmaz mı diye
sonra diyorum rabbim nasip edecekse gelişecektir gelişmezse nasip değilmiş diyeceğim yinede içimdeki bu korkuyu atamıyorum canım
Canım az çok karar verdim Ankara Başkent’te. Rabbim hayırlısını versin. Üçüncü gün dondurmak mantıklı aslında çünkü bir transfer üçüncü gün yapılıp sonuç alınamazsa ikincide beşinci güne götürülüyor yada tam tersi. Her rahmin durumu farklı oluyor çünkü bana drum böyle açıkladı. İnşallah rabbim hayırlısıyla transferin olsun tutunsun sana. Nasipte varsa oluyor dediğin gibi biz ne yapsak boş

Canım az çok karar verdim Ankara Başkent’te. Rabbim hayırlısını versin. Üçüncü gün dondurmak mantıklı aslında çünkü bir transfer üçüncü gün yapılıp sonuç alınamazsa ikincide beşinci güne götürülüyor yada tam tersi. Her rahmin durumu farklı oluyor çünkü bana drum böyle açıkladı. İnşallah rabbim hayırlısıyla transferin olsun tutunsun sana. Nasipte varsa oluyor dediğin gibi biz ne yapsak boş
canım benimki 5. gün embriyosu olmasını istiyor dr o yüzden 3. gün embriyosu olarak transfer etmeyecekmiş
bana dediği çözdürülüp 5. güne giden embriyoların transfer sonrasında pozitif alma şansını yükseltiyormuş
dondurulup çözdürülüp yeniden gelişme gösterdikleri için kalitesini kanıtlamış embriyo oluyorlar o süreci başarı ile geçtikleri için. en başta 5. güne gitmesini beklememe nedeni buymuş öyle dedi dr ben 3. gün embriyosu olarak tranfer istiyorum dediğimde korkuyorum elimde hiç embriyo kalmayacak 5. güne kadar giden olmayacak diye korkuyorum dedim öyle açıkladı
dr bir tanede olsa kaldıki ben 2 kesin bekliyorum 5. güne gidecek inşallah dedi

inşallah hayırlı olur arkadaşım yeni merkez ve dr
dualarımdasın bir tanem

Çok şükür genel olarak sıkıntı yok yani:) Rabbim gönlünüze göre versin hepinizin tedavileriniz de olumlu sonuçlanacak inşallah..

canım benimki 5. gün embriyosu olmasını istiyor dr o yüzden 3. gün embriyosu olarak transfer etmeyecekmiş
bana dediği çözdürülüp 5. güne giden embriyoların transfer sonrasında pozitif alma şansını yükseltiyormuş
dondurulup çözdürülüp yeniden gelişme gösterdikleri için kalitesini kanıtlamış embriyo oluyorlar o süreci başarı ile geçtikleri için. en başta 5. güne gitmesini beklememe nedeni buymuş öyle dedi dr ben 3. gün embriyosu olarak tranfer istiyorum dediğimde korkuyorum elimde hiç embriyo kalmayacak 5. güne kadar giden olmayacak diye korkuyorum dedim öyle açıkladı
dr bir tanede olsa kaldıki ben 2 kesin bekliyorum 5. güne gidecek inşallah dedi

inşallah hayırlı olur arkadaşım yeni merkez ve dr
dualarımdasın bir tanem
Her merkezden ayrı bir şey öğreniyoruz canım. Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize. Yeni merkez yeni umutlar inşallah herşey yolunda gider hepimiz için
Çok şükür genel olarak sıkıntı yok yani:) Rabbim gönlünüze göre versin hepinizin tedavileriniz de olumlu sonuçlanacak inşallah..
Amin canım inşallah. Rabbim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin bir avazda inşallah

kızlar yazdıklarınızı okuyorum derslere daha da adapte olmalıyım malum düz hesap 6 ay kaldı diyorum temmuzu sayma
bugün büyük görümcem arıyor aşılama ne zaman yaptıracaksınz yaptırdın mı diyor bir dedim ya aşılama yapılır artık normal olmuyor madem dedim ya :KK70::KK70::KK70: hem kaç kez dedim yaptırsam da kimseye zamanını söyleme düşüncesinde değilim dedim ama nerede o kafa sinir etti beni ya bugün kendimi yedim sinirden

canlarrr hepinizin yeni yılı şimdiden kutlu olsun. 2018 hepimize çok ugurlu gelsin. güpgüzel bir yıl geçirelim. yeni yılda dileklerimize kavuşalım inşallah. bu arada kimsenin sesi çıkmıyor. iyisinz değil mi? benim adete bir hafta kaldı. çalışmalara başladık.yeni yıln ilk hediyesini alırım inşallah. :) bu arada az önce kahve leke geldi. umarım yerlesme kanamasıdır. daha önce hiç böyle adetten önce lekelenme olmamıştı. gerçi kist oluncada oluyormus . bi önceki gebeliğimde adete 3 gün kala falan lekelenme olmustu.

canlarrr hepinizin yeni yılı şimdiden kutlu olsun. 2018 hepimize çok ugurlu gelsin. güpgüzel bir yıl geçirelim. yeni yılda dileklerimize kavuşalım inşallah. bu arada kimsenin sesi çıkmıyor. iyisinz değil mi? benim adete bir hafta kaldı. çalışmalara başladık.yeni yıln ilk hediyesini alırım inşallah. :) bu arada az önce kahve leke geldi. umarım yerlesme kanamasıdır. daha önce hiç böyle adetten önce lekelenme olmamıştı. gerçi kist oluncada oluyormus . bi önceki gebeliğimde adete 3 gün kala falan lekelenme olmustu.
Canım sana da hepinize de mutlu saglıklı ve bebişli yıllar dilerim:) benim intrnt bitti kocamın telden kaçak girdim hemen çıkacam:))) öpüyorum hepinizi:anne::KK15:

Canım inşallah meleğin geliyordur.
Güzel dileklerin için teşekkürler. İnşallah 2018 hayırlısı ile evladlarimizi kucagimiza aliriz

canım ben kpss ye odaklanayım diyorum bebek de aklımda ama rahatlamaya çok ihtiyacım var tabii de..
inşallah hayırlısıyla hamilesindir canım benim hayırlarla sağlıcakla da kucağına alırsın bebeğini benim de yarın adet olmam lazım bakalım..
hamile olduğuma inanmıyorum adet olurum da mart gibi aşılama düşünüyırum

canım ben kpss ye odaklanayım diyorum bebek de aklımda ama rahatlamaya çok ihtiyacım var tabii de..
inşallah hayırlısıyla hamilesindir canım benim hayırlarla sağlıcakla da kucağına alırsın bebeğini benim de yarın adet olmam lazım bakalım..
hamile olduğuma inanmıyorum adet olurum da mart gibi aşılama düşünüyırum
Canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah emeklerinin karşılığını alırsın canım. Bu yıl hepimiz bebişlerimizi kucaklayalım

Merhaba arkadaşlar :) öncelikle yeni yılınız kutlu olsun Rabbim hepimizi hayırlı bebekler nasip etsin inşAllah:anneadayı:

Benim adetim 9 aralıktı
Bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım adetin 18. Ve 19. Günleri kopkoyu çift çizgi çıktı iki günü değerlendirdik ve 2 gün sonra sağ kasıgımda batma oldu 3-4 saat sürdü ve o günün gecesi De çok şiddetli bel ağrısı çektim şuan reglme 9 gün var ama yemeklerden sonra mide bulantım oluyor bu sabahta göğüsümün içinde sanki ateş vardı o derece ağrıyordu şimdide devam ediyor ve arada bir adet sancısı gibi agrım oluyor ama fazla sürmüyor 1_2 dakika kadar ve gün içersinde 2-3 defa oluyor.. Bir üsşüyorum bir de hararet basıyor.. Biliyorum çok erken ama kafam karıştı o_O:bicak:

kızlar yaa geçen gün bahsetmiştim ya kahverengi lekelenmem var dıye. kopkoyu vişne gibi bir renk aldı. hala devam ediyor 1 günde günlük pedi dolduracak kadar. bunun yerleşme falan oldugunu sanmıyorum. ama neden olur hiç bir fikrim yok. ilk defa basıma geliyor. korktum biraz. bu konuda bilginiz var mı??? adetime 6-7 gün var. doktora gidecek vaktim yok ama ilk fırsatta gideceğim. bilgisi olan paylasırsa sevınırım rahatlamaya ıhtıyacım var.

Aminn canım seninde transferw az kaldı kontrolun ne zaman?
canım benim şubat adeti ile dr gideceğim 2. gün tranfere hazırlık ilaçlarını kullanmaya başlayacağım 10 gün sonra tekrar çağrılacağım canım. o gün tranfer günü belli olacak sanırım hayırlısı ile

X