2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar Hayırlı ve Güzel Bayramlar :)
Dr.a gittik şükür olsun kese göründü fakat çevresinde sıvı birikimi ve hafif kanlanma olduğunu söyledi Dr. Progestan ve Folik asit verip dinlenmemi ve fazla ayakta kalmamam gerektiğini söyledi. 7'sinde tekrar gidicez Bebeği görebilmek için. İnşallah güzel sonuçlarla dönerim :anne:.

Hayirli olsun tekrar canim. Aman cok dikkat et kendine. Calisiyormusun. Calismiyorsan hep yat evde zor islerle ugrasma hic. Insallah simsiki tutunur problem olmadan kucagina alabilirsin yavrunu. Bizlerede dua edin Rabbim bol sabir versin bize tez vakitte bizde o duygulari yasayabilelim insallah

Bu sabah itibariyle adet oldum yine. Zaten bekliyordum olmayi ama yinede insan üzülüyor yaa :cry:

Bu ay ne takviye alsam acaba. Bal polen propolis karisimimi kullansam incir kuru ile birlikte. Hic denemedim 2 aydir bal tarcin corek otu karisimi kullaniyordum bu ay degisik bisi yapim. Esimede e vitamini pekmez findik fistik yedirim bari. Inan usandim artik ugrasmaktan. Bayramda gelen gecen sordu uyuz oluyorum olsa zaten haberiniz olur niye can sikiyosunuz. Bide cok bilmisler akil veriyorlar. Bu ayda olmazsa bidahaki ay 1 asilama daha yaptirim diyorum son kez. Insallah gerek kalmaz hayirlisi bakalim.
Biz dun aksam sakaryada konakladik cnm. Sabah ezaninda tekrar ciktik yola yollar yogun ama akici simdilik az kaldi yolumuz
Canım stresli gecti bu ayın o yüzden Üzülme.olacak elbet her gün duamdasınız valla.zaten etraftan bu kadar sormasalar çok daha rahat olur insan . Cahillikten işte aklı basında olan sormuyor. Canım bal polen propolis çok güçlüymüş mümkünse hem sen hem eşinnyesin kabak çekirdeği e vitamini deposu badem ceviz hepsi çok iyi inşallah olacak bı ay ilişki sıklığı nasıl bilmiyorım ama adetin biter bitmez basla gün asırı ilişki iki hafta devam etsin

Kızlar Hayırlı ve Güzel Bayramlar :)
Dr.a gittik şükür olsun kese göründü fakat çevresinde sıvı birikimi ve hafif kanlanma olduğunu söyledi Dr. Progestan ve Folik asit verip dinlenmemi ve fazla ayakta kalmamam gerektiğini söyledi. 7'sinde tekrar gidicez Bebeği görebilmek için. İnşallah güzel sonuçlarla dönerim :anne:.
Canım geçmiş olsun inşallah bir dahaki gidişinde kalp sesini duyarsınız.hep dinlen aynen. Folik asit içmiyor muudun zaten

Canım stresli gecti bu ayın o yüzden Üzülme.olacak elbet her gün duamdasınız valla.zaten etraftan bu kadar sormasalar çok daha rahat olur insan . Cahillikten işte aklı basında olan sormuyor. Canım bal polen propolis çok güçlüymüş mümkünse hem sen hem eşinnyesin kabak çekirdeği e vitamini deposu badem ceviz hepsi çok iyi inşallah olacak bı ay ilişki sıklığı nasıl bilmiyorım ama adetin biter bitmez basla gün asırı ilişki iki hafta devam etsin

Canim gecen ay izne cikmistim esim calisiyordu ben ailemin yanina gitmistim sehir disindaydim gidene kadar 1-2 kere oldu yumurtlama zamanimin basinda. Bu ay yine yumurtlama zamani iznime bayrama denk geldi yine ailemizin yanindaydik yine pek sık olamadi yumurtlama zamani 1 - 2 kere. Nasip degilmis Allah istese olurdu ama Rabbimin sinamasi bitmemis demekki hayirlisi olsun :KK43:

Canim gecen ay izne cikmistim esim calisiyordu ben ailemin yanina gitmistim sehir disindaydim gidene kadar 1-2 kere oldu yumurtlama zamanimin basinda. Bu ay yine yumurtlama zamani iznime bayrama denk geldi yine ailemizin yanindaydik yine pek sık olamadi yumurtlama zamani 1 - 2 kere. Nasip degilmis Allah istese olurdu ama Rabbimin sinamasi bitmemis demekki hayirlisi olsun :KK43:
Canım benim kötü enerjiyi at üstünden evrend olumlu enerji yolla bebeğim gelecek deme geliyor de şimdi dinlen kendine gel kuzum

Çok moralim bozuk çok biraz önce koca bir parça geldi devamı yok ama bildiğin kahverengi kırmızı arası bir şey gelecek yani anladım ki Allah benim dualarımı kabul etmeyecek olmuyor ne yapsam olmuyor bende vazgeçtim tüm takvimleri herşeyi herşeyi sileceğim buraya da uzunca bir zaman girmeyeceğim hepiniz inşallah en yakın zamanda bebeklerinize kavuşursunuz öpüyorum hepinizi hoşçakalın Allah a emanet olun kızlar

Canim mesajini yeni gördüm. Ayni sekilde bende adet oldum cok uzuldum her ay oldugu gibi. Adet oldugum ilk gun hep bu psikolojiye giriyorum ben anne olamayacagim benim hic bebegim olmayacak gibi hissediyorum ama sonradan toparliyorum kendimi.
Bizim hayir gorduklerimizde şer,şer gibi gordüklerimizde hayir olabilir. Biz bi an evvel istiyoruz ama olduktan sonra ya hastalikli dogsa, ya hamileyken düsük yapsak okadar yil bekleyip icinde hissedip kaybetmek daha kotu Allah korusun dogduktan sonra yasayamayanlar bile var. Bunlar daha buyuk uzuntuler. Biz her zaman Rabbimizden bizim icin hayirli zamanda hayirli saglikli evlatlar istiyoruz. Rabbim bizi siniyor kulum isyan mi edecek yoksa teslim olup tevekkulmu edecek diye. Ve biz sabir edip bizim icin en hayirli zamani bekledigimizde Rabbim mukafat olarak bize bir melek gonderecek ve bu hayirli bebek belki yaslandigimizda bizim en hayirli evladimiz olacak bi omur boyu onla gurur duyucaz her daim varligina sukredecegiz. Biliyorum canimiz cok yaniyor cok sabir gerektiren bir sureç bende cok zorlaniyorum bi bebek gordugumde istemsizce gozlerim doluyor ama inan ilerde cok guzel gunler bizi bekliyor. Ben butun dualarimin kabul olduguna cani gonulden inaniyorum sende buna inan ve bizim icin Rabbimin uygun gordugu zamani sabirla hepbirlikte bekleyelim. Allaha guvenini sakin kaybetme daha cok duaya saril tevekkul et. Allah ol dedikten sonra isterse butun doktorlar kesinlikle olmaz desin yinede olur bebislerimiz. Bizim derdimizin dermani Allah. Insallah bu yazimi okursun canim.

Bu sabah itibariyle adet oldum yine. Zaten bekliyordum olmayi ama yinede insan üzülüyor yaa :cry:

Bu ay ne takviye alsam acaba. Bal polen propolis karisimimi kullansam incir kuru ile birlikte. Hic denemedim 2 aydir bal tarcin corek otu karisimi kullaniyordum bu ay degisik bisi yapim. Esimede e vitamini pekmez findik fistik yedirim bari. Inan usandim artik ugrasmaktan. Bayramda gelen gecen sordu uyuz oluyorum olsa zaten haberiniz olur niye can sikiyosunuz. Bide cok bilmisler akil veriyorlar. Bu ayda olmazsa bidahaki ay 1 asilama daha yaptirim diyorum son kez. Insallah gerek kalmaz hayirlisi bakalim.
Biz dun aksam sakaryada konakladik cnm. Sabah ezaninda tekrar ciktik yola yollar yogun ama akici simdilik az kaldi yolumuz

canım olumlu düşün senin ve eşinin çok büyük sorun yok allahın izniyle olacak rabbim ol desin vakti var işte sen bu yolda gerekenide yapılorsun olumsuz olma

ben bu ay hayıt suyu aldım adetin 14. gününe kadar içtim canım eşimde çaksır suyu içiyor tüp bebek tedavisine katkısı olsun diye aldık kullandık arısütünü banada dr önerdi allah yar ve yardımcımız olsun

canım sen nasılsın dr gittin mi

Kizlar gunaydin,
Birkac aydir bal tarcin corek otu karisimi kullaniyordum bu ay ekstra balparmak apitera mix aldim. Ari sutu polen propolis ve bal var icinde. Bunuda kullanmaya basladim ama cok tedirginim. Ikisi bir agir gelirmi acaba fikri olan var mi? Buarada esimede sabah aksam keciboynuzu pekmezi veriyorum ayrica oda arisutu polen propolis karisimindan iciyor.

cumaya randevu bulabildim cuma 5+1 oluyorum sanırım kese görünür artık inşallah hayırlısıyla güzel haberlerle dönerim canım sen nasılsın? adete ne kadar kaldı?

canım inşallah güzel haberlerini alırız inşallah
görünür o zamana sağlıkla merak etme hamişim

bende iyiyim pazartesi tüp bebek merkezinin istediği tahlilleri yaptırdım troide bağlı hormonlarım coşmuş canım sıkıldı sanırım haşimoto hastasıyım sonuçlar onu gösteriyor buda ömür boyu troid ilacı kullamamı ve tabiki gerekiyor. gebelik için değerlerimin ilaçlar ile kontrol altına alınması gerek troid için pazartesine en erken randevu buldum dr gideceğim bakalım ne diyecek. dün okudum bütün belirtilerim varmış nasıl farkedememişim hayret ettim kendime

tüp bebek merkezini arayacağım bakalım dr ne diyecek benim 13 eylül adet günüm

Kizlar gunaydin,
Birkac aydir bal tarcin corek otu karisimi kullaniyordum bu ay ekstra balparmak apitera mix aldim. Ari sutu polen propolis ve bal var icinde. Bunuda kullanmaya basladim ama cok tedirginim. Ikisi bir agir gelirmi acaba fikri olan var mi? Buarada esimede sabah aksam keciboynuzu pekmezi veriyorum ayrica oda arisutu polen propolis karisimindan iciyor.

canım drda yumurta takibi yaptır süreci takip etmek için nasıl etkilediğini görürsün bu sayede sana tavsiyem

bende iyiyim pazartesi tüp bebek merkezinin istediği tahlilleri yaptırdım troide bağlı hormonlarım coşmuş canım sıkıldı sanırım haşimoto hastasıyım sonuçlar onu gösteriyor buda ömür boyu troid ilacı kullamamı ve tabiki gerekiyor. gebelik için değerlerimin ilaçlar ile kontrol altına alınması gerek troid için pazartesine en erken randevu buldum dr gideceğim bakalım ne diyecek. dün okudum bütün belirtilerim varmış nasıl farkedememişim hayret ettim kendime

Cok gecmis olsun. Allah daha beterlerinden korusun. Ilaclarin vesilesiyle Allahin yardimiyla hem degerlerin normale gelir hemde tüp bebek islemin basariyla sonuclanir. Dualarimiz siz arkadaslarimla. Birimiz icin degil kendime istedigimi Rabbim tum bebek isteyen kullarina nasip etsin insallah

çok geçmiş olsun canım haşimoto yu ilk kez duydum. allah beterinden korusun neyseki ilacı var en azından.doktora gidince haber et kuzum bide tüp bebek merkezini aradıgında. inşallah guzel guzel seyler desinler.

Kizlar gunaydin,
canım eğer şeker hastalığınız yoksa agır gelmez.e tabi miktarıda önemli. sabah aksam bir tatlı kasıgı ysa eeger fazla değil bence.. bide bu propolıslı karısımı daha ziyade eşin yesin canım

çok geçmiş olsun canım haşimoto yu ilk kez duydum. allah beterinden korusun neyseki ilacı var en azından.doktora gidince haber et kuzum bide tüp bebek merkezini aradıgında. inşallah guzel guzel seyler desinler.

hamişim bugün dr kontrolün vardı senin güzel haberlerin bana moral olacak bekliyorum

dün dr aradı çok şaşırdım watshaptan sekreteri döner sanıyordum. troid için ilaç verdi bugün başladım
korkma bu yumurta toplama ve dondurmaya engel değil zaten hemen transfer olmayacak o zamana düşer değerlerin takip edileceksin dedi. gebelik olunca da ilaçın dozu yükselecekmiş canım. bunlar bana moral oldu.

hamişim bugün dr kontrolün vardı senin güzel haberlerin bana moral olacak bekliyorum

dün dr aradı çok şaşırdım watshaptan sekreteri döner sanıyordum. troid için ilaç verdi bugün başladım
korkma bu yumurta toplama ve dondurmaya engel değil zaten hemen transfer olmayacak o zamana düşer değerlerin takip edileceksin dedi. gebelik olunca da ilaçın dozu yükselecekmiş canım. bunlar bana moral oldu.
Canım düzenli takip edip ilacını düzgün kullanırsan problem olmaz inşallah. Allah hayırlısını versin

X