2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba arkadaslarim nasilsiniz. aaynaa aaynaa ders calismalarin diyetin nasil gidiyor. Kizlar bugün adetim bitiyor. 10 gun sonra izne cikiyorum izne cikana kadar iyi degerlendirmem lazim. Esime keciboynuzu kürü yapacaktim hicbiyerde keciboynuzu yok. 5 6 yere sordum zamani gecti bulamazsin diyorlar. Eyluldemi ne cikiyomus heralde senede 1 defa verdigi icin kalamiyomus bu zamanlara. Bende keciboynuzu özü aldim sabah aksam dolu dolu 2 corba kasigini suyla karistirip serbet yapip iciriyorum eşime. Aksamlarida yemek yemiyor esim havuc rendeleyip yogurtlayip yiyor. Her aksam 1 dolu poset kabak cekirdegini bitiriyoruz ikimiz. Bende bal tarcin çorek otu karisimini yiyorum sabah aksam.preseed jel siparisi vermistim ovulasyon testleriyle birlikte bugun onlarda ulasti elime.insallah bi faydalari dokunur.simdi yumurtlama zamanimi takip etmek ve cok iyi degerlendirmek kaldi geriye. Insallah izne cikana kadar yumoşlarimda çatlamiş olur tabi.
iyi canım diyet faha iyi dersleri de bu hafta daha da sıkacağım inşallah hayırlısıyla atanırsam düşmanlarım çok çatlayacak eminim buna

hayırlı sağlıklı evlat olsun da canım haklısın ..
bu kadar rüya gördüğüne göre belki ALLAH ismini de verir rüyalarında o kadar yıldız falan gördüğüne göre aacaba bu bir işaret mi yıldızlar galaksi bunlar çok güzel rüyalar evladın çok kısmetli gelecek heralde ALLAH EN İYİSİNİ BİLİR...
ALLAH nasip etsin de kız evlat da lazım erkek de ikisinden de istiyoruz ALLAH nasip eder inşallah hayırlarla sağlıcakla inşallah amin
Amin canım amin insallah :))

@aysefeytum sen ne yaptın son durum ne
Saol canim sorduğun için. Bende adeti bekliyorum 9 gün var takvime göre. Gelirse tedaviye baslayacagim tekrar ama kafam karışık kizlar. Eski gittiğim doktorda 2. Aşılama yi mi istesem yoksa başka bir doktora gidip sıfırdan mi başlasam. ?az bana akıl verin kizlar...Bu arada gitmeyi düşündüğüm doktor daha iyi bir doktor ama uzak.2.30 saat yolu var zorlanirmiyim bilmiyorum.kendi doktorumsa çok içime sinmese de buranin en iyisi. Çok Kararsız im. İnşallah kendiliğinden olur bu ay da hiç birine gerek kalmaz:dua:sen nasılsın canım. Diyet nasıl gidiyor

Diyetim iyi gidiyor canım bakalım iyi oldu diyete girmek bence içine sinen bir doktora gidersen çok iyi olur
Kafa rahat olunca beden de ona göre hareket eder inşallah bu ay hamilesindir canım

Diyetim iyi gidiyor canım bakalım iyi oldu diyete girmek bence içine sinen bir doktora gidersen çok iyi olur
Kafa rahat olunca beden de ona göre hareket eder inşallah bu ay hamilesindir canım
İnşallah canim..bakalım adete kadar karar vericem allah sanada kolaylik ve azim versin.bende sürekli başlıyorum ve bırakıyorum aslında benim de kilo vermem lazim

yaparım canım hayırlısıyla 2-3 aya yeni liste hazırlarız ben bu aylarda da umutluyum bakalım hayırlısıyla umutsuz asla olmaz ben de hiç umutsuz olmadım buradaki dostlar da olmadılar en umutsuz gördüpüm arkadaşlardan ne müjdeler aldık hamile arkadaşlar da hep dualar ettiler sağolsunlar ben de her duamda listemi duama katıyorum yine yarım hatimim var birkaç aya tamamlayacağım ALLAH'IN izniyle inşallah bizler de sevinelim ay bu sefer ismimi ortalara yazacağım ilk bir numara olmak bana yaramıyor ama bu sefer 1 e seni yazayım sana uğur olur belli olmaz :KK66:
insallah canim sen beni bir numaraya yaz bakalim bana iyi gelecek mi :KK66: her zaman isteyen dileyen herkes duamda insallah hayirli saglikli evlatlar nasip olur

Merhaba arkadaslarim nasilsiniz. aaynaa aaynaa ders calismalarin diyetin nasil gidiyor. Kizlar bugün adetim bitiyor. 10 gun sonra izne cikiyorum izne cikana kadar iyi degerlendirmem lazim. Esime keciboynuzu kürü yapacaktim hicbiyerde keciboynuzu yok. 5 6 yere sordum zamani gecti bulamazsin diyorlar. Eyluldemi ne cikiyomus heralde senede 1 defa verdigi icin kalamiyomus bu zamanlara. Bende keciboynuzu özü aldim sabah aksam dolu dolu 2 corba kasigini suyla karistirip serbet yapip iciriyorum eşime. Aksamlarida yemek yemiyor esim havuc rendeleyip yogurtlayip yiyor. Her aksam 1 dolu poset kabak cekirdegini bitiriyoruz ikimiz. Bende bal tarcin çorek otu karisimini yiyorum sabah aksam.preseed jel siparisi vermistim ovulasyon testleriyle birlikte bugun onlarda ulasti elime.insallah bi faydalari dokunur.simdi yumurtlama zamanimi takip etmek ve cok iyi degerlendirmek kaldi geriye. Insallah izne cikana kadar yumoşlarimda çatlamiş olur tabi.

sen ve eşin gerekeni yapıyorsunuz rabbim ol diyecek inşallah sizinde kuzunuz gelecek canım inşallah

@sahra41 sen ne yaptın adetin bitti mi A anneveoglusu sen neler yapıyorsun canım adete ne kadar var

canım kilocuklar gidiyor ne güzel maşallah ben iradeli insanlara hayranım vallahi

bizde bu hafta yemekten sonra eşimle oğlanla geceleri yürüyüş yapıyoruz

benim adete 1 hafta var canım 22 temmuz adetim bakalım hayırlısı senin adet ne zaman

Aktarlarda var, biz hep ordan alıyoruz.

canım kilocuklar gidiyor ne güzel maşallah ben iradeli insanlara hayranım vallahi

bizde bu hafta yemekten sonra eşimle oğlanla geceleri yürüyüş yapıyoruz

benim adete 1 hafta var canım 22 temmuz adetim bakalım hayırlısı senin adet ne zaman
canım ben de artık daha çok irademe sahip çıkayım diyorum biraz gerçekten de kilo vermem lazım kilonun etkisi kesinlikle var hamile kalamamamda..

insallah canim sen beni bir numaraya yaz bakalim bana iyi gelecek mi :KK66: her zaman isteyen dileyen herkes duamda insallah hayirli saglikli evlatlar nasip olur
evet bu sefer seni bir numaraya yazayım canım :KK66:
bakalım ben yine hamile haberleri duyacağımı düşünüyorum kuzum

İnşallah canim..bakalım adete kadar karar vericem allah sanada kolaylik ve azim versin.bende sürekli başlıyorum ve bırakıyorum aslında benim de kilo vermem lazim
ah bu kilolar benim çok fazla yani o nedenle gerçekten de kilo vermem lazımdı

aha da bir hamiş daha buldum @maviturna hamile 36. hamilemiz hayırlı uğurlu olsun canım ya darısı sırada bekleyen arkadaşlarımıza inşallah bizleri de dualarından ayırma

X