2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Abla 19unda acil sezeryana aldı doktor bebeğin kalp atımlarında sıkıntı oldu nst de 2 gün oldu doğum yaptım.
Aklımdan burda ki kendi özel hayatımda ki evlat sahibi olmak isteyen herkesi geçirdim Allahım hepsine hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun bahtı açık ömrü uzun olsun inşallah

Abla 19unda acil sezeryana aldı doktor bebeğin kalp atımlarında sıkıntı oldu nst de 2 gün oldu doğum yaptım.
Aklımdan burda ki kendi özel hayatımda ki evlat sahibi olmak isteyen herkesi geçirdim Allahım hepsine hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
hayırlısıyla sağlıcakla büyüt evladını canım darısı bizlere de inşallah amin..

Allah yardimcin olsun. nazinida yap:))))))

ben esimde hasta oldugu icin hemen ayaklandim.
ben yapmaliyim baska carem yok Allah im yardim et diye diye yaptim hep.
bide benim kanamam oldu. oglen oldum aksama kalktim ama sen bana sor aciyo sancim var ama ben caresizlikten iste cabuk toparlaniyim diye..
Yok abla ya naz falan hiç yapmadım bu zamana kadar ben de kalktım hemen bebekle tek ilgileniyorum annem sadece eve yemeğe bakıyo zaten eve bakacak durumda değilim hala oturarak uyuyorum haliyle uykumu alamıyorum

Yok abla ya naz falan hiç yapmadım bu zamana kadar ben de kalktım hemen bebekle tek ilgileniyorum annem sadece eve yemeğe bakıyo zaten eve bakacak durumda değilim hala oturarak uyuyorum haliyle uykumu alamıyorum
toparlanirsin cabucak hastayim deme daha cok hasta oluyo insan

memlekete gittik geldik yine bir hamile haberi aldım geldim :KK70::KK70::KK70: zaten olmasa hamile haberi bir sorun var hayatımda derim...
gülsek mi ağlasak mı bilemedim halime...
şehitlerimize ayrı üzüldüm ALLAH vatanımızı milletimizi devletimizi askerimizi korusun ...
zalimleri kahretsin RABBİM İNŞALLAH AMİN...

memlekete gittik geldik yine bir hamile haberi aldım geldim :KK70::KK70::KK70: zaten olmasa hamile haberi bir sorun var hayatımda derim...
gülsek mi ağlasak mı bilemedim halime...
şehitlerimize ayrı üzüldüm ALLAH vatanımızı milletimizi devletimizi askerimizi korusun ...
zalimleri kahretsin RABBİM İNŞALLAH AMİN...
Aminnn :KK43:(

pür dikkat haberleri izliyorum sizler ne yapıyorsunuz arkadaşlar

canlar herkese merhaba. bildiğiniz üzere tekrar tüp denemesıne baslamıstım. henuz kan testı yaptırmadım ama allah sukur ıdrarda pozıtıf cıktı. yıne bılıyorsunuz . benım ıcın bunda sonrası daha muhım. dualarınıza ıhtıyacım var. ınsallah gebelık devam eder de sag salım kucagıma alırım. bebek bekleyen, isteyen tum arkadaslarım her zaman duamda. allah isteyen her kuluna hıc bekletmeden versın aminnn

canlar herkese merhaba. bildiğiniz üzere tekrar tüp denemesıne baslamıstım. henuz kan testı yaptırmadım ama allah sukur ıdrarda pozıtıf cıktı. yıne bılıyorsunuz . benım ıcın bunda sonrası daha muhım. dualarınıza ıhtıyacım var. ınsallah gebelık devam eder de sag salım kucagıma alırım. bebek bekleyen, isteyen tum arkadaslarım her zaman duamda. allah isteyen her kuluna hıc bekletmeden versın aminnn.
ay canim cok cok sevindim anlatamam.hemen 2 rekat sukur namazi kil esinde kilsin.
hergun 1 bardak suya 41 elham oku ic.
niyetin onemli Allah im vesile kil de . ayyy Allah im bu virus davasinda ne guzel haber . benimde cocuklar hasta oldu oglan bronsit oldu hepimiz hasta olduk hala oyleyiz..

ayyy Allah im tamamini erdirsin saglikla kucagina almayi nasip etsin.. Aminnn dualarimdasin😚😚

ay canim cok cok sevindim anlatamam.hemen 2 rekat sukur namazi kil esinde kilsin.
hergun 1 bardak suya 41 elham oku ic.
niyetin onemli Allah im vesile kil de . ayyy Allah im bu virus davasinda ne guzel haber . benimde cocuklar hasta oldu oglan bronsit oldu hepimiz hasta olduk hala oyleyiz..

ayyy Allah im tamamini erdirsin saglikla kucagina almayi nasip etsin.. Aminnn dualarimdasin😚😚
çok sağol canım benım amin insallah. size cok gecmıs olsun. dikkat edın kendnıze. kan sonucunu alayım kılacagım ınsallah.

canlar herkese merhaba. bildiğiniz üzere tekrar tüp denemesıne baslamıstım. henuz kan testı yaptırmadım ama allah sukur ıdrarda pozıtıf cıktı. yıne bılıyorsunuz . benım ıcın bunda sonrası daha muhım. dualarınıza ıhtıyacım var. ınsallah gebelık devam eder de sag salım kucagıma alırım. bebek bekleyen, isteyen tum arkadaslarım her zaman duamda. allah isteyen her kuluna hıc bekletmeden versın aminnn
Cok sevindim:) hayirli olsun tebrik ederim. Allah hayirlisiyla ve saglikla tamamina erdirsin insallah.

X