2023 Aralık ayı Anne adayları

Hadihayrls

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
140
48
Hanımlar merhabalar hepimiz Allah kısmet ederse aralıkta bebişlerimizi kucağımıza alacağız konuyu açma nedenim birbirimize danışarak bu süreçleri beraber atlatmak. sormak istediğimiz merak ettiğimiz herşeyi birbirimizle paylaşalım.o zaman ben başlayayım hamileliğim 5+2 ama bende hiç bir belirti yok sizlerde de Böyle geçen var mı

Ben 8 hafta oldum ve hayattan soğudum nerdeyse

6+1 koltukaltıma doğru yayılan meme ağrısı dışında belirtim yokara ara midem bi garip oluyor ama psikolojik gibi geliyor, 5+6da sadece keseyi gördük

6+1 koltukaltıma doğru yayılan meme ağrısı dışında belirtim yokara ara midem bi garip oluyor ama psikolojik gibi geliyor, 5+6da sadece keseyi gördük
Ben de beşinci haftam da kese altıncı hafta da kalp atışlarını duydum çok şükür sizde Allah'ın izniyle duyarsınız stres yapmayın

Ben de beşinci haftam da kese altıncı hafta da kalp atışlarını duydum çok şükür sizde Allah'ın izniyle duyarsınız stres yapmayın

Ayy inşallah ne güzel dediniz 3 martta kürtaj oldum, 8 haftalık tı ve kalbi atmıyordu. O yüzden her Dr a gidişimde korkuyorum, perşembe günü randevum bakalım duyalım inşallah

Sürekli sayfayı takip ediyorum ama paylaşım pek yapamıyordum neyseki 10+4 de daha iyiyim.8-9 haftalar kabus gibi geçti herşey kokuyordu evde duramıyorum,sürekli mide kazınması sürekli bişeyler yemeğe çalışıp sürekli aç olmak baş ucumda çubuk krakerle yatıyordum.Tuvalete gitmek için uyanıp yemek yiyip yatıyordum Allah'tan sürekli tuvalete koşma da geçti.10.haftaya girdiğimden beri normale döndüm inşallah bidaha başlamaz.Şuan tek tatlı midemi bulandırıyor 2 kızım var ikisinde de tatlı çok yemiştim şuan görmeye tahammülüm yok.Birde bulunduğun ilde ne yazıkki 1 özel hastane var ve doktora mecburiyetten gidiyorum çevre illere gitmeyi düşünüyorum.Diyarbakırda doktor tavsiyesi olan varsa yazarsan sevinirim

Kızlar nasılsınız ne yapıyorsun ağrınız var mı hamilelik nasıl gidiyor
ayy benim 3 gün önce çok ağrım oldu sol tarafımda. akşam uyurken başladı sonra geçti sabahına. sonra tekrar başladı ama bu sefer çok ağrıdı korkudan hastaneye gittik. birşey çıkmadı çok şükür. sanki kum düşürüyo gibi bi ağrıydı. sizde de oluyor mu?

Kasik ağrısı ve bel ağrısı olmaz mı oluyor çikolata kisti de var bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…